View Single Post
ישן 17-01-11, 22:16   # 11
BlueNosE
אין כמו ב127.0.0.1

BlueNosE's Avatar

מיני פרופיל

BlueNosE לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Exa.co.il צפה בהודעה
אתה תמיד יכול להצהיר שאתה לא עושה עבודה כזאת או אחרת.
השאלה היא מה מחייב אותך החוזה, אם קיים.

נשמע כאילו שאתה נמצא בוויכוח מסויים עם לקוח ורוצה לשמוע מה מתכנתים אחרים חושבים.
אז במידה וזה המצב, הייתי ממליץ לתת לו פתרון עבור IE6 בכל מקרה: עשית כבר את רוב העבודה, תן לו הצעת מחיר שתהיה הוגנת גם עבורך וגם עבורו ותשמור על לקוח מרוצה.
במידה ואתה לא מסוגל/מעוניין לבצע את העבודה, בכל זאת הייתי משמש כאיש הקשר ומוצא קבלן משנה שיעשה את העבודה עבורך.

כמו כן הייתי ממליץ לבדוק עם הלקוח האם הוא רוצה בהתאמה מלאה וזהה לחלוטין לתצוגה של האתר כמו שהיא בשאר הדפדפנים או שהוא מוכן לוותר/להחליף אלמנטים כאלה ואחרים על מנת לחסוך עלויות.
חח לא יא מצחיק, סתם רציתי לשמוע את הדעה של אחרים פה. ללקוח שלי הבהרתי עוד בתחילת הפרוייקט שIE6 לא ייתמך ולא הייתה לו שום בעיה עם זה. פשוט יצא לי לכתוב עוד ועוד שורות שIE6 לא היה מבין ואז חשבתי לעצמי, מה שאר המתכנתים חושבים?

זה ממש לא דיון שלי מול לקוח! לא הייתי בא בצורה כזאת לשאול שאלה

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Exa.co.il צפה בהודעה
בעבר על אחוזים יותר גבוהים מאלה שהיו ל-FF היו אומרים שזה לא מספיק על מנת להתאים את האתר ל-FF.
מה גם שאני לא יודע אם w3schools יכול ללמד על משהו. מאוד ייתכן ומתכנתים נכנסים אליו תוך כדי פיתוח, ונשארים עם הדפדפן שעליו הם מדאבגים.
אמנם היו כאלו שטענו נגד התאמה לFF אבל הם גם טענו נגד כתיבה בקוד תקני לרוב. אני מדבר על המתכנתים שחושבים קצת מעבר לראש קטן שמאפיין הרבה מאוד מתכנתים בשוק היום.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי VladikAlt צפה בהודעה
לא חושב שזה כזה חשוב, אחוז המשתמשים בIE 6 הוא 2.57.
אז כן, לא ממש אכפת לי מאותם 2-3 אנשים שנכנסים לי לאתר מתוך 100.
2-3 אנשים מתוך 100, או אדם אחד מתוך 35-50... מדובר במספרים של 2000-3000 גולשים מתוך 100,000 כניסות! זה המון.
אני גם חושב שאין מקום לטרוח כל כך הרבה, אבל לא הייתי ממהר להזניח את המספר הזה.

אגב, מאיפה הנתונים?

בניית אתרים Rely

סלנג מילון סלנג utter
  Reply With Quote