View Single Post
ישן 20-12-10, 20:56   # 24
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

מישהו פה לא יודע לקרוא ? איזה תחרות אתה מדבר ? התחרות שאני דיברתי הייתה ביני לדימה ולרותם שההוא עוד היה בן 13 חחחחחחחח טמפון אחסון אתרים OWNED
בכל מקרה רק לפי זה שאמרת שאתה נכנס לפייסבוק אומר שאתה מאלה שיש להם משתמש סמוי כדי להציץ לאחרים אל תענה לזה אפילו
לא ביקשתי שתזרום לעזראלי שאלתי את דימה מתי מפגש מה אתה מדביק דברים שלא קשורים לתגובה שלי אליך ?
זה כמו שאני אלך לתגובה אחרת שלך בדיון אחר ואגיב לה פה
לא אמרתי לך בוא תראה תתרגילים אמרתי לך בוא לסיבוב מועדונים אתה מסיק מסקנות בלי לקרוא נכון מה שכתבתי
התגובה לא הייתה עצבנית עובדה שכתבתי לך בסוף זה שכתבתי "מה אתה מזיין בביצים" תחשוב שאמרתי את זה כאילו אני מופתע ... שוב חוסר בלדעת לקורא את הכתוב !
ושוב כתבתי שלא באתי להתלהב ועכשיו אני אזרוק משפט שאוהב אותי חחח אני יודע שאני חתיך אומנם לא מושלם אבל חתיך :P מואהאהאהאה אגב אני חש ואני לא חששתי לרגע מלהגיד את זה
אני סקסי אני חתיך אני מושך אני מילה שאסור להגיד בהוסטס (אחד שעובר על מלא בחורות ... :P) בקיצור אחד כזה שהיית רוצה לצאת איתו למקומות בילוי כי הוא יכול להשיג לך מה שאתה לא תוכל להשיג לך ויש לי תעודות :O אני חש ? חחחחחח עכשיו תבין מה הבדל בין חש לבין נותן דוגמא ...
אגב גם תגובה זאת נכתבה ברוגע אבל באכזבה של אי הבנה
אתה חוזר על הדברים שלך ואני מצטט משפט מהמוח שלך רק שאתה מעגל פינות
"היצורים בהוסטס ילדי כאפות מחוערים גלמודים בלי חברים וכדומה "
עכשיו בטח תגיד מה מי מו ? איך אתה מגיע למסקנה למה מה איך מדוע ?
אז כמוך כמוני אבל זה מה שאמרת
"אני מכיר הרבה אנשים פה בפורום והרבה מתכנתים ואני יודע מה הסיגנון שלהם - אופי ומראה" אני אתרגם לשפת רחוב כדי שזה יהיה הכי פשוט
"ראיתי תפרצופים של אנשים בפורום הזה סתם חננות מחשבים ופריקים "
תשמע לא יודע מה איתך אבל אני מכיר את רוב הפורום את רוב הפזמניקים ומי שאני ראיתי במציאות זה אנשים כמוני לא יודע אם זה כמוך לא יודע איך אתה נראה אבל אני יודע שהאנשים בפורום הזה נורמאלים יכול להיות שאחד בבית ספר הוא דוקר ילדים ובבית על המחשב פורץ לפנטגון יכול להיות אחד שמתפלל לשטן אבל בבית הוא מתכנת או מעצב או בעל עסק לאחסון אתרים או אחסון גופות ... :P
קיצור אם באת להעליב כמה חברה מסוימים מהפורום או בכלל לצחוק על בן אדם מסויים כי הוא לא סופר קול כמוך מאגניב כזה עם מלא חברים וכוסיות ועניינים אז שוב אני לא עצבני הכל ברוגע
יש 2 אפשרויות או שתפסיק או שתקפל רגלים ותעבור לפורום המאגניבים של תפוז אשכים כה ?
אגב אני לא רוצה להרוס את האשכול אז אני מבקש ממך למרות שאני יודע שאתה לא תעשה את זה אל תגיב או שאפילו תפתח אשכול משלך על מראה החנונים והאופי היצורי של אנשים ונדון על זה שם
אה ותלמד מי שצוחק על כיעור של אחרים רק מראה כמה הוא מכוער בין אם זה בפרצוף בין אם זה בגוף ובין אם זה בנפש

הוסטס זה פורום שברגע שהצתרפת אתה סופר קול למרות שאתה היית לפני זה סופר קול LOL

סיימתי

תגובה זאת נכתבה משעמום אין בעיה שתמחקו חחחחח אם מישהו נפגע אז אני מצטער כי הכל בהומור חוץ מהקטע של כולם שווים בהוסטס