View Single Post
ישן 28-11-10, 17:16   # 1
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

עזרה SERVER בשפת C

מה נשמע חבר'ה?

אני מחפש הכוונות / פתרונות לבנייה של SERVER בשפת C.

המטרה:

בניית SERVER שמקבל CONNECTIONS ומטפל בהם. הSERVER אמור להיות מסוגל לקבל CONNECTIONS רבים שיעבדו בו"ז (כולל קלט - פלט). לדוגמא, התחבר CLIENT, יקפיץ לי הודעה מה אני רוצה לעשות איתו ובו"ז אם מתחבר CLIENT חדש, יקפיץ לי הודעה גם לגביו.

פתרונות שניסיתי:
1. יצירת THREAD חדש לכל התחברות - לא עובד טוב כיוון שאי אפשר שיהיו (עד כמה שאני יודע) THREADיים שעובדים במקביל ולכולם פתוח CONSOLE לקלט / פלט עצמאי.
2. העברתי את הפונקציה שמטפלת ב CLIENT (לכולם אותה פונקציה) לPROCESS אחר ועשיתי שבכל התחברות נוצר PROCESS שמועבר אליו כפרמטר ה SOCKET DESCRIPTOR.

הבעיה:
1. בפתרון השני, עם יצירת הPROCESS, הוא לא מצליח לשלוח מידע דרך הSOCKET (כאילו אין SOCKET פתוח, הוא מתייחס ל SOCKET DESCRIPTOR בתור INT רגיל - ERROR 10038).
2. המשמעות היא יצירת PROCESS חדש לכל התחברות (לא נכון מבחינת ניהול משאבים).

חיפשתי בגוגל, מלא! על יצירת MULTI-CONNECTION SERVER עבור מ.הפעלה WINDOWS בשפת C ולא מצאתי משהו שמנהל בו"ז כמה CLIENTS ומקבל קלט מהמשתמש.

תודה לעוזרים!

אי-מייל: admin at freshserv.net.
  Reply With Quote