View Single Post
ישן 07-11-10, 15:20   # 17
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

קודם כל אני לא יכול לשתוק להערה של פגסוס-
בראש ובראשונה למה לעזאזל היא הייתה נחוצה?! סתם הגבת וכתבת "אני לא אוהב ביי"?
דבר שני אני מסכים עם בלוז*, העיצובים שלך הם דאווקה אלו המראים חובבניות, אין שם ריווח, אין שם סדר, אין ערכת צבעים אחידה - הבלאגן חוגג.

לגבי העיצוב החדש של בלוז*:
קודם כל תתחדש!, אתה באמת מעצב מוכשר!

כמה הערות שמאוד בלטו לי לגבי העיצוב:
1. הלוגו- משהו שם לא מסתדר, הוא לא מספיק מרכזי. הדבר הראשון שבלט בו זה הטקסט בשחור(מוטו כזה)- שפשוט לא משתלב. חוץ מזה חסר בו משהו. אולי פונט אחר? אולי צבעים בולטים יותר.. להגדיל?
2. תפריט ניווט עליון- התפריט לא מספיק ברור לעין, אני מציע להחליף פונט(בגלל שהאתר שלך אנגלי cufon יכול לעזור..), אולי להגדיל קצת את הטקסט.. מה שבטוח זה שאתה חייב שם letter-spacing
3. פונט באתר קטן מידי- להגדיל בדחיפות
4. ארבע טורים של עמוד הבית(בתוכן)- להגדיל להגדיל להגדיל! הם כל כך קטנים שאני אפילו לא מסתכל עליהם! או לעשות שתי טורים ושתי עמודות, או משהו אחר- אבל להגדיל בדחיפות!
5. עמוד הבית הוא עמוד הנחיתה הראשון.. חסר לי שם איזה אנימציה נחמדה של דפדוף בעבודות..
6. לנסות להחיות קצת את הצבעים אוליי? להבהיר את הרקע? צבעים יותר קלילים יהיו נחמדים מאוד..
7.עמוד תוכן(about for ex.) , שוב אתה מעמיס מאוד בתוכן, התפריט הימני מכיל מידע מיותר ולא מעניין. הוא לא מושך את העין, אולי משהו אראקטיבי כמו חיפוש, או קטגוריות.. או מבצע חם(העיצוב האחרון שלנו..)
8. עמוד בלוג:
תפריט צידי:
כפתור subscribe נופל למטה, מעריצים בפייסבוק צריך להיות אחרון(וקטן יותר, מציג 2-3 מעריצים), תגיות פשוט לא יושב טוב.
כרטיס פוסט:
להחליף את הריטוויט באות גדולה של המשפט, לעשות כפתור ריטוויט קטן בהובר על התמונה, סדר בהצגת המידע: צף שמאלה תאריך, צף ימינה קומנטים, למטה מתחת לתמונה קטגוריות.
9. עמוד עיצובים- אקלוסיב מהבהב לא באותו גובהה של הכותרת..

עשיתי לך מיני GQA
סה"כ עיצוב מאוד יפה

עריכה:
עוד משהוא חשוב!- בעמוד עיצובים- הפרטים נוספים לא יכול להיות באדום!! אדום זה צבע אזהרה, אתה צריך צבע מזמין כמו כחול או ירוק..

Last edited by AlmogBaku; 07-11-10 at 15:24..
  Reply With Quote