View Single Post
ישן 23-04-10, 15:49   # 1
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

ביקורת | securehost.co.il/beastserv.com

הערה :קבלה נשלחה ל DIMA בהודעה פרטית.

הביקורת על securehost.co.il/beastserv.com שמיוצת גם בפורום על ידי אורן(שיצא לי לדבר איתו ) ויוני .
לפני שאני אדבר על החסרונות ( ויש חסרונות ) ברצוני לציין כמה יתרונות שלהם :
  • מחיר נמוך
  • אורן ניסה ככל יכולתו לעזור בבעיות שהיו אבל כנראה יש דברים רבים שהם לא בשליטתו .

חסרנות :
  • נפילות חוזרות בגלל סיבות שונות ומשונות כל פעם מחדש.
  • להערכתי יש קצת בעיה בהיבט המקצועי והתקשורתי איתם בתחום האיחסון. אני לא אומר שתמיד אבל היו כמה מקרים כאלו שנורא הפריעו לי שלדעתי אם הייתי איש מקצוע בתחום תחזוקת שרתים הם היו נפתרים הרבה יותר מהר כמו שהיה בחברת האיחסון הקודמת שלי HOSTGATOR ( שהם אגב נורא מקצועים ולכן כמעט לא פניתי אליהם כי לא היו לי בעיות איתם )
  • דבר שולי אבל די מוזר שתמיד שהתקשרתי לעסק לא ענו לי 'שלום הגעת ל"שם העסק" מדבר " שם פרטי " במה אפשר לעזור ? ' אלה תמיד אמרו רק 'שלום ' שזה קצת מוזר מחברה שעונה ככה ולא אדם פרטי.

אם הם ידעו מה הם קונים ( יתכן שהבעיה איתם שהם קנו שרתים במקום לא נכון ) וישפרו את הידע ( כי להערתי בתחום הזה יש מקום לשיפור. ) בעיקרון יש להם פוטנציאל גדול ואני מקווה שיצליחו אבל אני החלטתי שאני אחפש חברה שונה בגלל החסרונות שצינתי ובעקיר בגלל הנפילות החוזרות של האתרים שונים בגלל סיבות שונות. אגב, אורן הוא באמת בחור שמשתדל ועובד בשעות לא שגרתיות ואני מאחל לו ולעסק הצלחה מכל הלב.

אם היה ציון בין 0 ל 10 אז הייתי ציון של : ( 5 מתוך 10 )

השתדלתי לתת ביקורת כמה שיותר מאוזנת.
.