View Single Post
ישן 09-10-05, 12:25   # 12
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shev.com
אני מכיר את הבעיה הזאת. אחת הסיבות לדעתי שנעלמו התומכים המקצועיים היא שפשוט הם הרגישו מנוצלים שלקחו את הידע האדיר שלהם ופתחו להם חברות מתחרות עם חצי ידע, חצי יכולת אבל עם חצי מחיר. המצב יצר לדעתי בעיה שמובילים של הדיונים הרציניים פשוט פרשו מהפורום עקב פגיעה בהכנסתם
אין שום קשר לנצילות.
אם תסתכל, בפורומים שונים באינטרנט (למשל לצורך הדוגמא - פורומי תכנות) וגם באינטרנט הישראלי אנשים כותבים לאחרים קודים שלמים (לא אפליקציות, אבל בהחלט חלק ניכר) ולעיתים את המנוע של כל האפליקציה וזאת מבלי לקבל שום דבר פרט ל"תודה". אם כל ייעוץ היה נעשה היום עם כסף, לא היה טעם לפורומי התמיכה השונים (קח את techo אם תרצה, שם נותנים עצות כאלו שגם בור הארץ יכול לתקן את הרג'סטרי של המחשב - מה שכל טכנאי מחשבים ייקח עליו לפחות 300 ש"ח).

ציטוט:
אני חוזר על הנקודה שציינתי: התומכים המקצועיים, פשוט נפגעו כלכלית אם לא מקצועית מזה שניצלו אותם לתשובות כדי לפתוח חברות של צעירים ללא ניסיון וגרמו לאובדם יכולת של הלקוח להבדיל בין תומך מקצועי לתומך מוכשר, אך חסר ניסיון.
ראה סעיף קודם.
ואם מישהו מתקשה להבחין בחברה מקצועית או "חברה תוצרת HOSTS" אז המצב שלנו באמת קשה, לא קשה לראות שחברות שמכבדות את עצמן אם דבר כזה "יוסי מנכ"ל, יחזקאל סמנכ"ל, עזריאל תומך טכני", אתה פונה למוקד שלהם (וזה לא פלאפון של מישהו) ומשם אתה כבר מנותב לאן שתרצה. מקסימום יסופק לך סלולרי של תורן לילה.

אני רוצה שתראה לי לקוח רציני אחד (רק אחד) שיבוא להזמין ממישהו איחסון דרך תוכנות ה IM.

ציטוט:
אני מבין שלא הבחנת שיש בעלות חדשה ומנהלים חדשים.
יש טון אחר לפורום הזה.
אני עדיין בימי הראשונים (עדיין רק 4 ימים עברו) בהכרת מערכת הפורומים עצמה, שלא לדבר על מודים, הכרת הקהילה והגדרות שאני מניח הרבה מאד מכירים מזמן. ייתרה מזאת, החוקים רק פורסמו, כך שעד היום לא היה שינויי של ממש. במהלך השבוע וחצי-שבועיים הקרובים, אני אסיים עם הגדרות נוספות בפורום, כולל מספר רב של תרגומים של מקומות שונים בפורום ולאט לאט כל הבעיות של פעם יעלמו. תוך חודש וחצי הפורום הזה ישנה כיוון מפורום שנוהל על ידי המשתמשים לפורום שינוהל על ידי המנהלים.
אבל.. צריך טיפ טיפה סבלנות ולא לצפות שמחר בבוקר הכול יראה אחרת. זה תהליך של שבוע שבועיים.
מסתבר שלא הבחנתי, עיוור אני, מה לעשות.
והחוקים שכתבת, כתובים בשפה גבוהה ונותנים רושם לא רע בכלל למי שמסתכל מהצד, בפועל הם פרוצים (כמו אחת ממתחם הבורסה) ולא קשה להצביע על פרצות בחוק. מה גם שכפי שאמרתי, הדבר יגרום לנטישה של אנשים מהפורום ואם תרצה או לא - הפסדת בזה (ולא, לא נכנס לך לארנק).

ואגב, מה שעשית עם פתיחת HOSTS שחציו מוכן זה בדיוק מה שכל הילדים שפותחים חברת איחסון עושים, פותחים הודעה על מחיריהם (כמובן שכולם כמו תוכי מגיבים להם - "בהצלחה") וטורחים לציין בנ.ב. שהדומיין (אה וגם השרת, לפעמים) יגיע רק עוד שבוע. זו לא רצינות. אתה לא שונה מהם בהרבה.

ציטוט:
תמיד אפשר היה ללכת לקהילה אחרת. זה תמיד היה המצב וזה לא שונה מהעבר
כנראה שבסופו של דבר מה שכתבתי היה לשווא ונפלתי על אוזניים ערלות.