View Single Post
ישן 24-05-09, 21:46   # 18
גורילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

גורילה לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NetSites.co.il צפה בהודעה
מה אתם מדבריםם אנשיםם, איפה אתם חייים?
לא מגיע לקהל של חיפה? הוציאו אלפיי שלקים מילאו איצטדיונים תמכוו כל רגעע!!

ביתר? תוסיפו להם 3 נקודות עכשיו זה לא ישנה כלום אנחנו עדיין נהיה אלופים!
אוהדי ביתר כל הזמן בוכים לקחו לנו עשו לנו ובלה בלה! תפסיקו לבכות תפסיקו אם התירוציייםם תעודדו כמו שצריך במקום זה.

הפועל? ברגע האמת של ראש בראש חיפה השפילה את הפועל ת"א!
בקשר לניצחון על הגדולות? ניצחנו את הפועל בהצגה גדולה ואת נתניה בקלות! וגם ביתר בדרך במשחק האחרון!

יאללהה מכבייייייייייייייייייי
תאמין לי שהכל היה פתוח חיפשו אותנו בקטנות וחיפשו איפה להוריד לנו נקודות , ועובדה שלא העלו את הקריאות הגזעניות שלנו לדיון עד שחיפה יצאו תיקו.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי NetSites.co.il צפה בהודעה
ביתר? כדורגל הכי יפההה? איפה את חי אחי, ביתר שיחקה פשוטט מגעיל והבקיע בפוקס גם הקהל שלה שרק לה בוז במשחקים כי היא שיחקה מגעיל!
ואי אפשר להתחרות אם חיפה, תראה כמה שחקני בית וכמה צעירים יש לנו! גולסה רפאלוב כיאל גאדיר ארבייטמן אדרי ועוד הרבה!

והאמת? אתם לא קבוצה גדולה פשוט שנתיים היה לכם אוליגרך אז אין מה לעשות שיש כ"כ הרבה כסף לוקחים אליפות.
אבל ב 20 שנים האחרונות חיפה שולטת! בשנים האחרונות יש לנו אליפויות יותר ממכם ומכל קבוצה, לפני שנתיים לא הייתם כלום בכדורגל.

ב6 השנים האחרונות 4 אליפויות לחיפה!! זה רק מראה שאנחנו שולטים בכדורגל (:
בכל מקרה, גם חברים שלי אוהדי ביתר מנסים להרוס תשמחה אם התירוצים והבכי שלהם
זה לא יעזור וזה לא מעניין (: מכבי חיפה אלופת המדינה! (: בעזרת ה' גם מחזיקת גביע!
לביתר יש את הכדורגל הכי יפה בארץ ואין על זה ויכוח בכלל , ברגע שיש מנהיג שבה ולוקח את הקבוצה ביתר משחקת כמו שצריך.
ואתה יודע מה ? אני מאחל לכם מכל הלב , קהל כמו שלנו , קהל שנוסע עד לקריית שמונה שזה משחק לא חשוב - לוקח צימרים בצפון רק בשביל להגיע , ממלא אצטדיונים , ביתר בראש סדר העדיפויות שלו.
יום שלישי בעזרת השם גביע !!!
שפעת חזירים בהתאחדות.