View Single Post
ישן 14-04-09, 05:10   # 5
yonatan
I am root
דירוג מסחר: (0)

yonatan's Avatar

מיני פרופיל

yonatan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי maorse צפה בהודעה
לא נכון , פשוט לא נכון .

יש אכיפה !

אומנם היא לא זריזה כמו מספר חברות שרתי המשחק שצצות כל יום כמו פטריות אחרי הגשם , אבל ישנה אכיפה
אלברט (שד"א מסכן שהוא לבד עושה את זה ) מפעיל קבוצות של נערים שבודקים שרתים פרוצים ומעבירים אליו את שמות החברות IP וצילום הוכחה שהשרת אכן פרוץ .

ותאמין לי צריך להעביר את זה לטיפול של משטרת ישראל כי באמת חבל .

אישית לא ממליץ לך לפתוח שרתים פרוצים , נקודה!
אני מסכים איתך רק במידה ומוכרים את השרתים, אם זה חבורה של ילדים שקנו לעצמם VPS ובא להם לשחק באופן פרטי בחופש הגדול או חופש פסח או מה שלא יהיה, אני לא חושב שזה רעיון טוב לרדוף אחריהם....
הבעיה האמיתית זה אותם אנשים שדורשים תשלום בעבור השירותים הללו - ודוחפים לעברינות מהסוג הזה

עזוב שזה גניבה, זה משחקי ילדים אחרי הכל, ולא צריך להרוס להם את העתיד בתביעות ובלגאנים שכאלה.
להריץ את השרת באופן פרטי - לא בכסף , אפשר להעלים עיין - רק שישימו סיסמא לשרת וישמרו את זה בניהם לבין עצמם.

אם היו לך אחים קטנים , איך היית מרגיש אילו היו מריצים שרת משחק ולמחרת היו באים ועוצרים אותם?

בקצרה, מה שאני אומר - כל עוד זה לא לצורך רווח כלכלי ,אף אחד לא נפגע כי במילא אותם ילדים לא ישכנעו את ההורים שלהם לקנות להם את המשחק, אחרת מזמן היו משחקים ב"חוקי".

לא יודע מה איתכם ,אישית אני מחזיק ב 2 חשבונות STEAM לאחים שלי , וחשבון של BF2.
פשוט נראה לי יותר נחמד לשחק על שרתים יציבים ומקוריים בלי כל ההאקים והזבלנים שיש שם.

אישית אני מזמן יצאתי מכל ה"סצנה" של שרתי המשחק הללו , בזמנים " טובים " היו לי 4 שרתים יעודיים רק עם שרתי משחק עליהם ( הכל חוקי ) , לא יודע איך זה היום , גם לא ממש מעניין אותי.

אני גם זוכר שאלברט בזמנו התקשר אליי, טען שאני מריץ שרתים פרוצים - אני לא מרחם עליו עם איך שדיברתי אליו לא יפה מהעצבים שהוא העיז רק לדבר אליי ככה.

אגב גיליתי מי " הלשין " עליי בזמנו ועל פארש! - ומסתבר שאותו אחד היה בנאדם שמריץ " פרוצים " , נחשו מה קרה לו ?

Last edited by yonatan; 14-04-09 at 05:12..
  Reply With Quote