View Single Post
ישן 20-10-08, 19:31   # 6
yaniv.G
חבר על

מיני פרופיל

yaniv.G לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי razaR צפה בהודעה
אהבתי מאוד את האתר, כמה דברים:
1. אני לא יודע בנוגע לשאר המשחקים, אבל המחיר ששמתם לשרתי CS הוא גבוה ביותר, רוב החברות מוכרות שרתים ב 40-45 שקל ל 12 שחקנים.
2. ראיתי שאתם מוכרים וונטים בגירסת 2.3, אם אני לא טועה, הגירסה לא קיימת ובמקומה יש את גירסה 3.0 שצריך בשבילה אישור מיוחד, זאת הייתה הכוונה שלכם ואם כן, יש לכם אישור להריץ?
3. אם אתם מעוניינים בתוספת של אנטי צ'יט לשרתים שלכם (תוספת חינמית, אבל תעזור לכם במכירות אני מאמין), אתה מוזמן ליצור איתי קשר בהודעה פרטית כאן באתר, אני מנהל בחברה שהקימה את האנטי צ'יט sClient שתופס בימים אלה תאוצה בכל הקהילות הגדולות של גיימינג בארץ.
4. שיהיה המון בהצלחה, בעיני אחרי התרשמות ראשונית, העסק הזה נראה כאחד הרציניים בארץ, מקווה שתצליחו.
קודם כל בנוגע לוונט אתה צודק זה טעות 2.3 אני אתקן את זה , וכן אני אכן רוכש אותה.
בנוגע למחירים, אי אפשר להשוות בין "חברות" של ילדים קטנים שלא רשומים אפילו כעסק, וכל מה שיש להם זה בקושי מיני ייעודי [ריסיילר], לבין עסק רציני עם שרתים מעולים.
כפי שאני תמיד אומר, על איכות לא מתפשרים , ואם אני הייתי לקוח הייתי מעדיף לשלם עוד 15-20 שקל ולקבל איכות ושירות מעולה הרבה יותר.
בקשר לאנטי צ'יט , כבר פנו אלי בקשר לזה ואני אכן חושב על זה...
חג שמח...
  Reply With Quote