View Single Post
ישן 27-01-08, 21:37   # 110
Elior
נשמה של הפורום

מיני פרופיל

Elior לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
אתה אוליי לא רגיל לעבוד כדי להרויח כסף, אבל הרוב פה מרויחים כסף בעבודה ולא מבזבזים אותו על שטויות כמו משחקים, משחקים מ-ו-ר-י-ד-י-ם, למה? כי הם יקרים מידי בכדי לקנות אותם.
למה אני לעזאזל צריך לבזבז מכספי הפרטי על דיסק עם ספר כשאני יכול להוריד בחינם? אתה אוליי לא יודע ערך לכסף כי אתה תמיד קיבלת את כל מה שרצית, ובלי שום מאמץ מיותר.

עכשיו בטח תגיד "אז למה אתה גונב מאחרים?" אני לא גונב שום דבר מאף אחד, אם לחברות המשחקים לא היה מספיק כסף, הן היו נסגרות.
הנזק שזה עושה לכיס שלי כשאני קונה משחק הוא הרבה יותר גדול לטווח הקצר והארוך מאשר הנזק שאני עושה לחברה כשאני מוריד משחק.
ככה אפשר לומר על כל דבר? נכון.
אבל משחקים זה הדבר הכי זמין להורדה, בגלל זה מורידים.

ונחזור לכותרת הנושא שעונה על כל מה שכתבתם כאן עד עכשיו: "למה לקנות כשאפשר להוריד?"
ואם תגנוב חולצה אחת שעולה 200 ש"ח מקסטרו, העסק שלהם לא יתמוטט..
אם תגנוב טלוויזית LCD שעולה 10,000 ש"ח מחנות חשמל כלשהי, העסק שלהם לא יתמוטט..
אם תגנוב אוטו שעולה 200,000 ש"ח, החברה שמייצרת אותו לא תתמוטט...

למה אתה לא עושה את כל אלו?

הבעיה שלך היא שאתה לא מודע לערך של כסף ולערך של עבודה. בדיוק כמו שאתה עובד וקורע את התחת בשביל להרוויח כסף, אותם אנשים שמייצרים את המשחקים קוראים את התחת כדי להרוויח כסף - וכשאתה מוריד משחק, אתה "גונב" להם את הפרנסה. באופן הכי ישיר שאפשר...

וכן, גם אני מוריד, כמו כולם, אין לי מה להכחיש...
פשוט זה חוצפה מצידך לבוא ולהגיד שלך זה יעשה יותר נזק לקנות משחק מאשר לחברה. אין לי מושג איזה עולם וחוקים משלך המצאת...