אשכול: נפגעי אושר
View Single Post
ישן 14-12-07, 04:25   # 7
Gold-Host.co.il
חבר על

מיני פרופיל

Gold-Host.co.il לא מחובר  

אני אתייחס רק לפותח האשכול כרגע..
יש לציין שחבר שלח לי את הלינק להודעה ובאתי רק להגיב לה פה ..

אז ככה :
1. רון , אתה הפקדת לי כסף מבלי שידעתי שבועיים לאחר שסגרנו מחיר ( באותם השבועיים , קרה מה שקרה והעזיבה שלי מהעסק בוצעה לכן לא יכולתי לספק לו את מה ששילם עליו ואפילו לא אמר לי ששילם עליו , שלח הודעה באייסיקיו אם קבלה וזהו )
2. אתה טוען שאני חייב לך כסף שנה? וואלה? מצחיק אתה , בוא תגיד לי איך שנה אני חייב לך כסף ? שגולד הוסט אפילו לא קיימת שנה מתי שעזבתי אותה.. , אתה יצרת איתי קשר בחודש 8 - 9 ככה שזה ממש לא שנה..
3. כמה וכמה פעמים הצעתי לו ללכת לדואר ולשלם לו את זה , הוא לא היה מוכן ! ורצה בבנק ..סבבה אין בעיה בבנק, רק חבל שבשביל הבנק שלו אני צריך לנסוע לעיר אחרת לפחות לשעה שעתיים ..אמרתי לו כמה וכמה פעמים שאני עובד והכל .. אז קשה לי לצאת מהעיר כי אני עובד בלילות וישן בבקרים ( ככה לפחות היה בשביתה ) במקום שאני פשוט יכול לשלוח לו את הכסף בדואר רשום + להראות לו קוד קבלה.
4. אני יצרתי איתך קשר בנוגע להחזרת התשלום ,אתה אפילו לא ידעת מה המספר אייסיקיו החדש שלי ואני זה שיצרתי איתך קשר.. אז למה אתה חושב שאני אצור איתך קשר אם לא הייתי רוצה להחזיר ..?
הוא בא אחרי חודש שלא דיבר איתי ופותח את האשכול .. הוא אפילו לא מתעניין מה אם הכסף שלו הוא פשוט בא פותח אשכול..
בחודש וחצי הזה מאז שנכנסתי אלייך כמה פעמים דיברת איתי .? 1 - 2 לכל היותר..

ואני שוב בא ואומר אין לי בעיה להחזיר לך מה ששילמת עליו באופציית הדואר רשום.. אם זה מה שנוח לך ,אין לי בעיה ..כי אני הולך לדואר בדיוק שניה זה לוקח לי
אם תרצה בדואר אתה יודע את המספר אייסיקיו שלי ואחכה שמה לפרטים שלך על מנת לשלוח

בקשר לאחרים - נועם ,אדבר איתך באייסיקיו על מנת לסגור את כל העניינים ..אני אשלח לך הודעה בשישי - שבת בערב..

שיהיה רק ברור רון , אם אתה רוצה להמשיך את השיחה הזו ,רק באייסקיו או בתוכנת מסרים אחרת .. אני לא הולך לכתוב עוד הודעות בפורום זה ,זה היה חד פעמי..

לילה טוב

Last edited by Gold-Host.co.il; 14-12-07 at 04:31..