View Single Post
ישן 15-04-07, 10:32   # 25
avitans
חבר מתקדם

מיני פרופיל

avitans לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ori צפה בהודעה
עכשיו אחרי העריכה בכלל יצאת מפגר,
יש לי צטוט של מה שרשמת קודם בגוף ההודעה הקודמת שלי.

מה יהייה איתך תגיד לי ?
אולי לא הסברתי את עצמי טוב וזה גרם לך לחשוב שאני מפוצל בדעתי
אני עדיין חושב שהחוק הזה טפשי, אבל אני חושב שאם כבר החוק קיים למה לא לציין אותו מלכתחילה ?
למה רק אחרי שבן אדם בא וקונה כמה ג'יגות בעל השרת נזכר להגיד שיש גבלת מסד?!
אם כבר לכולם יש את החוק הזה למה שזה לא יהיה כתוב בחבילות אחסון ? ואז המחיר יתבסס גם על נתון חשוב זה .
זה שאני נגד החוק הזה לא אומר שהחוק יפסיק להתקיים נכון ? אז סבבה אני נגד .. מה הלאה ?
החברות ימשיכו לעשות מה שהם רוצים - אז לפחות תודיעו על כך ,, מה שעיצבן אותי באמת זה רק אחרי שקניתי רסילר ורק אחרי שבועיים בערך נזכרתי להשתמש בו - בעל השרת אומר מצטער - עבר הזמן להחזיר כסף ובלה בלה בלה .... ואני אל יריב עם מישהו בגלל 50 שקל .

בקשר לעריכה, ערכתי כי היתה מילה חסרה לא בגלל ששיניתי את דעתי, ויצאתי מפגר בעיניך? וואלה איזה באסה הרסת לי את החיים

בקשר לתגובה של אקטסרב - לא אמרתי שתעשה מה שאמרתי, ולא שאף אחד ילך לפי מה שמתאים לי .. פשוט הצעתי הצעה, אפשר לקבל ואפשר לדחות.

TELECART - אם תסתכל מה רשמתי בהודעה אולי היית מבין למה אני מחפש שטח אחסון של 3 ג'יגה ב-50 שקל .. אם לא הבנת תקרא שוב.. ואם אתה מתעצל לקרוא אני יסביר לך .. חכה אני אפילו יצוטט לך :

אז נכון זה נחמד ולפעמים אפשר להשיג שטחי דיסק גדולים במחירים דיי מצחיקים אבל זה לא שווה את זה במידה ומדובר באתר גדול ורציני.. אם זה סתם עוד אתר שעולה לרשת אז סבבה אפשר להתפשר אבל כשמודבר באתר מושקע והולך להתבסס סביבו סכומי כסף גבוהים .. זה באמת לא שווה את ההשקעה.. ואני אומר הכל מניסון אישי !!!!

מכאן אתה יכול להבין את פשר ההודעה שלי לגבי רסילר של ה50 שקל ..

אני לא ישלם מחיר כפול העיקר להגיד שאני יושב על אחלה של שרת בשביל להעלות כמה שטויות שיש לי לרשת..

ואני רואה שהאנשים פה מגיבים בעקיצות רק מחפשים איפה אפשר להשחיל עוד מילה גסה או עוד עקיצה ככה בשביל הטעם הטוב ..
אז סבבה למדתי לא להגיב - מה שאני חושב ישאר אצלי בראש .. מהיום רק שאני צריך משהו אני יכתוב הודעה .
  Reply With Quote