View Single Post
ישן 11-04-07, 04:42   # 18
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Gix צפה בהודעה
אלי, אני מסכים איתך בהרבה,
זה לא עסק שכל אחד פותח עסק, אבל כל אחד רוצה לנסות לנהל עסק.
מה שאתה עושה כאן זה דיי כמו לאמר לא כל אחד צריך להיות פה בהוסטס (גם לאלו שכבר הושהו או משהו אחר), לפחות זה מה שאני הבנתי.

אתה מדבר פה לכל בעלי העסק שגם הם רצו להרגיש,
זה הרגשה טובה, גם אני הרגשתי אותה, לנהל עסק.
לשים את הבאנר בחתימה:
שם: לא משנה
שם משפחה: לא משנה
תפקיד: "בעל העסק"

ולומרות זאת, רוב העסקים נופלים, אני חושב שזה לא מפריע לעסקים הגדולים כל כך (חוץ ממחירי הזנות),
אני עדיין חושב, שגם אם עוד עסק נפתח בשניה הזאת, הרווח של Bezeq Host לא ירד (או של Lom, SPD)
זה עדיין הרגשה בשמיים.

אני חושב שזה התחלה נהדרת לנערים לפתוח בעבודה (אחרי זה מתקדמים לחנות ).
בכל מקרה, אהבתי מאוד את ההודעה שלך.

אשמח לדון איתך על זה יותר נרחב בפרטי, לא כאן.
מצטער אם לא הסברתי את עצמי מספיק טוב.

תודה .

נ.ב:
נהנתי מאוד לקרוא את המאמר, והרווחתי .
אני גם מקבל את זה שלהיות בעל תווית של "בעל עסק" זה נחמד,
מהצד השני - כדי לפתוח עסק (רק עסק, לא חברה) צריך לעבור תהליך (או פרוצדורה) שרוב "בעלי העסקים" כאן לא עוברים.

השאלה היא,
האם זה נחמד כי כי זה קל (כלומר לקנות ריסלר, לשלם למתכנת ולמעצב ולהתחיל),
או יותר נכון, האם באמת אתם חושבים שאתם פותחים עסק/ חברה? רובם כאן לא.

ההודעה שלי רק באה לחזק את זה ש..התמונה היא אחרת וכדאי להסתכל קצת יותר טוב עליה.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי Expert-Serv.Co.iL צפה בהודעה
כנראה שנסיון של שנתיים + לא הספיק לך להבין... שיש כאלו שדווקא זה כן משתלם להם לפתוח עסק אחסון (גם מגיל קטן..) (ואני אחד מהם ), אני לא אגיד לך שהרווחים הם עשרות אלפים, אבל בתור אחד שחווה את זה, זה פשוט מתגלגל.. מפתיחת פורום (לא חובה), התעסקות בעניין, נכנס בתור איזה איש מכירות או טכנאי, והמצב עושה את שלו עד שנכנסים לעניין חזק, אפשר להגיד שחלק מהעניין הוא הזמן הפנוי שיש לנוער, ואפשר לומר שחלק מהעניין הוא גם קצת קנאה מאחרים שנמצאים בתחום הגילים דומה עם הצלחה לא רעה.

לדעתי, עדיף שילדים יתעסקו בענייני ההוסטינג, מאשר להיות כל החיים ברחוב ("ילדי רחוב" בימינו).
כנראה.. שלצעירנו, העניין כבר נהיה משחק ילדים, ולא כזה קל לעצור את זה.
מה שבאמת אתה צודק ונכון הוא, שהעסקים האלו מתפרקים מקסימום עד שלוש שנים... וככה העסקים מתגלגלים, נפתחים עסקים חדשים ונסגרים עסקים ישנים שלא מצליחים - "מעגל ההוסטינג".
אבל אל תשכח אלי, העניין הזה לא ממש פוגע בחברות הגדולות וב"מבוגרים" שמתעסקים בעניין ההוסטינג, מכיוון שזה ידוע שהעסקים ה"קטנים" מתעסקים עם לקוחות של פורומים ואתרים פרטיים קטנים, ומחפשים את הזול שאין ממש בחברות הגדולות.

סיימתי גם לחפור...

עריכה: אהה עוד עניין חשוב: הכבוד והגאווה הוא עניין חשוב פה.. הרבה פותחים עסקים גם כדי לעשות רושם (אני מקווה שזה לא מפתיע, כי זה ממש ידוע), כמו ש Gix אמר, הרבה אוהבים לעשות רושם..
בברכה,מנכ"ל חברת אקספרט-סרב, מושיק ברק.
(בציניות )
מושיק (או ברק?),
הניסיון של שנתיים + הוא רק בנוגע לניהול Hosting (כלומר יש עוד 5 שנים אחרות שבהם יש עוד ניסיון).

אני לא אמרתי שאין כאלו,
אבל כמה הם? כמה מהם עברו את ה- 3 שנים? אני סופר אותם על יד אחת.

זמן פנוי לנוער?
אני שוב שואל, האם התמונה נראית כ"כ פשוטה?
הקמת עסק בהתחלה הייתה נראית לי עניין פשוט, התמונה היא קצת שונה.

מה שאני לא מסכים איתו הוא "מעגל ההוסטינג" הזה,
זה לא אמור להיות ככה..זה לא צריך להיות ככה ואנחנו רק פוגעים בHosting בגלל זה.

מנהל כללי,
אתה רשום במע"מ ובמס כחברה (לא עסק רשום/ מורשה)?
ציטוט:
נכתב במקור על ידי DmN צפה בהודעה
תראה,
כסף ? אולי לא זה המניע.

לי,באופן אישי ,יש עונג לנהל עסק , לתת שירות ותמיכה.
זה לא תרגיל שיווקי , למרות שזה נראה ככה , אני פשוט נהנה מזה.

גם אם הרווחים שלכים הם לא גבוהים במיוחד.
המשקל של "עונג" לבין "ניהול עסק" אמור להעשות קצת אחרת.

"ניהול עסק" לרוב צריך איזשהו ניסיון בניהול (אבל דברנו על כך שהעסקים כאן הם קצת אחרת ממה שנראה בחוץ) ולא רק בניהול עצמו אלא גם במה שבחרת לנהל (כלומר בHosting).

גם לי היה נראה נראה שיש לי עונג לנהל עסק ולתת שירות (ואפילו ללמוד מזה) אבל הבלון הזה יתפוצץ יום אחד שהבנתי שאני עושה טעות, ניהול עסק זה לא רק לתת שירות (וקודם כל לפתוח את העסק) זה עוד כמה דברים שצריך לקחת בחשבון (ורובם לא לוקחים אותם).

אתה יכול להנות מזה, אבל באיזשהו שלב תצטרך לסגור (כי אנחנו משתנים והסביבה שלנו משתנה), הזמן לא יאפשר/ החשק ירד, "בניהול עסק" היה צריך לקחת את זה בחשבון.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי KilleR צפה בהודעה
דווקא אהבתי..
אבל יש נערים, שפותחים עסק אחרי כמה חודשים נירשמים במס, אחרי שנה משכרים משרד אחרי זה הולכים לצבא (כל שבוע חוזרים הבייתה/עובדים מהצבא) ואחרי הצבא פשוט מתחילים באמת לעשות חברה, שיש לה משרדים טובים, עובדים רציניים, ומתפרסמים בארץ(לא רק דרך האינטרנט).
יש,
אתה בא איתי לספור אותם? בעצם אני יכול לבד עם היד הימינית שלי.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי sport צפה בהודעה
לא היה לי כוח כל כך לקרוא את כל מה שכתבת..

אבל המניע לזה הוא בקיצור - שעמום ורצון לעשות משהו עם עצמך..
אבל זה מתרצים את זה כדי לעשות כסף ובעיקרון גם הרווחת זה גרושים , אתה רואה עסקים של אחסון שמוכרים ב10 שקל- 15 שקל... זה כלום.. אבל העיקר אתה בעל חברה , אתה גדול ומשהו מעסיק אותך.. זה גם דבר שהולך ובא עם הגיל.. רב האנשים פה שבני 17 בערך כבר לא פותחים חברות.. כי הם יודעים שכבר בזבוז זמן ואדיוטי.. אבל לילד בן 14.. שאין לו מה לעשות.. זה נראה דווקא רעיון טוב.. להתנסות במשהו.. בגלל זה כל פעם לא הבנתי מה אנשים בעלי חברות או לשעבר בעלי חברות אומרים לאנשים שרוצים לפתוח "עוד ילד פותח חברה", "ילדודס" , תעשו טובה אל תשחקו אותה האנשים האלה רוצים להתנסות בזה בדיוק כמוכם..

זאת לא תורה מסיני.. בקיצור..
"רצון לעשות משהו עם עצמך",
זה כמו שתגיד לי שאתה מקים עסק של פיצרייה (וכולם פה יקימו) רק כי יש להם "רצון" אז מה שאתם רואים היום הוא "עסק של ילדודס" אבל זה שונה במציאות.

זה עסק לכל דבר,
Hosting או לא, זה עסק או שזה לא עסק ("חברת X..") אבל זה אומר חאפר שאין לו משקל של עסק ואין לראות בו כאחד כזה (אפשר לראות אותו אפילו כ"בנאדם פרטי שמציע ב- X כסף Hosting ועובד שחור").

אני יודע על מה אתה מדבר, כי אני בתור נער (גיל 14-15) רציתי גם,
המטרה של האשכול הזה היא לתת "טעם שונה" של ניהול עסק Hosting (אולי אמיתי יותר).

בוקר טוב,
אלי.
  Reply With Quote