View Single Post
ישן 08-01-07, 23:35   # 25
the-edge
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

the-edge לא מחובר  

Talking חברים חשוב ללמוד לקרוא - ניתן להבטיח את מחיר החידוש אפילו לשנה קדימה

באמת בדקתי וקראתי את כל מה שכולם כתבו, פחחחח.. כנראה לא ממש יודעים לקרוא עברית.
באתר של DTNT כתוב בפרוש שמי שמשייך (מעביר) את הדומיין (כי בתהליך החידוש חייבים לרשום אותו אצל מישהו על מנת לקהל מחיר נמוך) עד ה-1 במרץ!!!!! מובטח לו מחיר החידוש (ולא משנה מתי החידוש). השיוך הוא בחינם. חוץ מזה, באיגוד האינטרנט חייבים לחדש דומיינים לשנתיים מינימום אצל רשם מורשה אשפר לחדש רק לשנה, ככה שהפער הוא בין בערך שבעים ומשהו שקל ל- 230 - פער קצת גדול הייתי אומר.

אם לא עולה לי כסף אז מה הבעיה. אבל גם התקשרתי - דווקא ענו לי אפילו אחרי שעות העבודה. עכשיו בגלל שיש לי הרבה דומיינים, אמרו לי שמעל 5 דומיינים אני כבר יכול להחשב reseller ואפילו המחיר יורד עוד יותר, וגם אם אני משייך עכשיו את הדומיינים הם מבטיחים לי עד למועד החידוש הקרוב (שיש לי כמה שהם אפילו יותר משנה) את המחיר הנמוך. נו בחיאת לא שווה???.

כמו שאני יודע (בדקתי באיגוד גם) לא יכול להיות מחיר יותר נמוך מזה כי זה כמעט המחיר שרשמים מורשים מקבלים מהאיגוד, ככה שאני לא יודע מאיפה הם בכלל מרוויחים.... אז מה יש להם ביצים? לתת מחיר ברצפה? ולהבטיח לי אפילו יותר משנה קדימה מחיר חידוש. פחחח

נראה לי שהם השתגעו קצת או שסוף סוף החליטו להיות נורמליים לעומת המחירים המפוצצים שהיו להם. לפני שהם יראו שהם מפסידים את התחתונים, אני מעביר אליהם את הדומיינים בינתיים. חוצמזה - גם את זה בדקתי, אני תמיד יכול להעביר לרשם אחר ולאיגוד חזרה ולמי שבא לי. ועכשיו בגלל שהם קיבלו את הרשיון מהאיגוד הם לא יכולים לשחק איתי כי אז אני מתלונן עליהם באיגוד - פחחחחח... ואז הם אוכלים אותה עם הרשיון (שגם עולה לא מעט כסף והרבה ווג'ארס).

http://www.domainthenet.com/hebrewSite/il_domain.asp
  Reply With Quote