View Single Post
ישן 13-08-06, 01:47   # 25
Panda
הוסטסניון

Panda's Avatar

מיני פרופיל

Panda לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Bla123Bla
אלוהים, אתה בכלל לא יודע במה אני מאמין (באיזו דת, באילו חלקים מהדת, אילו מצוות אני מקיים מהדת וכו...) ובכל זאת אתה מצהיר שמי שלא מאמין באותה אמונה שלי (מהי אמונתי?) אני חושב שהוא טועה.
אני דווקא תומך בחופש האמונה בישראל ולדעתי כל אדם צריך להאמין בכל אמונה שבה הוא בוחר ללא כל התנגדות משום צד אחר במדינה. אבל מה לעשות, כאשר אלוהים בעצמו נותן ספר (שכל הזרמים ביהדות, נצרות ואיסלאם מסכימים על כך) והוא כותב איך צריכה להתנהל האמונה, זה קצת מוזר שאתה תגיד שאתה מאמין בדרך אחרת והיא גם נכונה...הדרך היחידה שנכונה היא הדרך שכתובה בתורה שבכתב (ואני לא מקיים את מה שכתוב שם, אז אל תזבל תשכל על זה שאני חושב שמי שלא מאמין באמונתי דפוק).

אז כבר יש הבדל ביני לבינך, אני כבר מספר שנים לא מאמין באלוהים, אלא יודע אותו (משמע- יודע שהוא קיים, לא מאמין שהוא קיים).

אפשר להאמין במה שאתה רוצה, אבל אלוהים כתב במפורשות במה "אמונה" מתבטאת (קיום מצוות התורה).
בשני המשפטים הבאים אתה סותר את עצמך, מצד אחד אתה אומר שאת תומך בחופש האמונה ומצד
שני אתה אומר את מה שאלוהים אמר, ותחשוב שאולי לאחרים יש אלוהים אחרים שאתה לא יודע על קיומו.
ומה שכתבתי כנראה לא ברור, אני הבנתי ממך שמי שלא פועל לפי מצוות התורה לא יכול להאמין יותר ממך.

בכל מקרה בכדי שלא יהיו טעויות נוספות, אני מסתדר אם כל אמונה שהיא בין אם זה באלוהים או פרות
קדושות ,למרות שאני בכלל לא משווה, שכל אחד יחיה עם האמונה שלו והדברים שיגרמו לו להגיש
בטוח לגבי האמונה שלו וזהו.

ואני מאמין בקיומו של אלוהי ישראל , למרות זאת ,אני חושב שהוא תומך בכולם למרות הכל.
  Reply With Quote