View Single Post
ישן 11-07-06, 21:48   # 24
FreshServ.Net
אחראי פורום
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

שלום,
מפחד? ממש לא...
להפך, רק מנסה לעזור לכם, מדוע? כי אם לא עכשיו אז עוד כמה חודשים הלקוחות יתחילו להתלונן, יתחילו ההשמצות והביקורות הרעות.
זה פוגע בי? כן! מדוע? בגלל שהלקוח חשדן יותר ואני צריך "לבזבז" יותר שעות על מנת להסביר לו מדוע השוק בסדר עדיין ויש עסקים שהם טובים, אבל, חפיף.

לגבי עניין הפחד - ואי איזה קור עבר בי כרגע .
תראה, אני לגמרי לא פוחד מכם וזאת כי,
1. אין לי פאוור ריסלייר - אני לא מתחרה בכם בסוג מסויים של שירות זה.
2. כל המחירים שלי עולים עוד שבוע וחצי ב- פי 2.5 והמחיר הקיים.
3. בהוסטס כנראה שלא אציע יותר ואם כן המחירים יהיו גבוההים לכן לא בטוח שיבואו אלי אלא רק בעלי התקציב, לכן, אני לא מתחרה בך.
4. להזכירך - מי ניסה "להתקיל" אותי במבצע הדומיינים? ציין שיש לו מבצע דומה? ממ מראה על פחד? זה שקנו ממני כ23 חבילות מהמבצע הזה (מאור, אני לא משקר פשוט אני מזמין ממך ומעוד אדם מסויים) לא אומר שאתה צריך לפחד? אני טועה?

ובקיצור, לא אני ובטח שלא גיא (הוסטריק) פוחדים. (לפי מה שסיפרו לי יש לו מספיק לקוחות בתחום הפאוור ריסיילינג ככה שאולי 1-2 שלא הכי מרוצים יעברו, לא יותר).

המשך יום נעים, נשאיר את הנושא לשיחה בה"פ כי זה כבר בניגוד לחוקי הפורום.

עריכה: גיא (הוסטריק) לfreshserv יש שם...כן, אני יודע שזה שם יפה, אשמח אם מהיום תקרא לי בשמי האמיתי .

יאללה, זזתי לישון...היום קמתי ב7 בבוקר וצריך גם מחר לצערי.
לילה טוב .

אי-מייל: admin at freshserv.net.

Last edited by FreshServ.Net; 11-07-06 at 21:51..