View Single Post
ישן 09-07-06, 12:17   # 1
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

ביקורת על החברות כאן בפורום

במשך 4 שנות פעילותי בתחום האירוח ראיתי חברות קמות נופלות, קמות שוב ונופלות שוב.
בפוסט הזה עקב פרישתי מתחום ההוסטינג לעתיד הקרוב אני אביא ביקורת על כמה שיותר חברות שיש לי דעה אמיתית עליהם.

חשוב לציין זאת דעתי האישית ואין לקחת אותה ביתר רצינות.

אז ככה נתחיל איך לא עם החברה שלדעתי הכי טובה בשוק:

שם החברה: sPD
מנהל: אבי הירש
מספר אנשי צוות: 4
שנת הקמה: סוף 2001
סוג: בעל ארון
ציון: 10\10
תיאור: sPD חברה לדעתי מהמובחרות שקיימות בארץ, את תחילת דרכי בשוק ההוסטינג בתחילת 2002 התחלתי אצלהם. חברה שאפשר לצפות ממנה רק ליציבות מומלץ לכל שירות, אבל לא לכל כיס

שם החברה: NovelHOSTING
מנהל: יאיר ירושלמי
מספר אנשי צוות: 2
שנת הקמה: 2005
סוג: שרת יעודי
תיאור: יאיר הוא באמת בנאדם שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות השרת שלו עובד מעולה ובעל זמינות גבוהה מאוד וכמובן יציב וללא נפילות.
חברה מעולה לאנשים שזקוקים לחבילות ריסלר במחירים מצחיקים

שם החברה: LSRV
מנהל: אבי טיטייבסקי
מספר אנשי צוות: 1
שנת הקמה: 2004
תיאור: LSRV, ואבי בפרט זה דבר אחד , איש אחד , חברה אחת ושירות שלא הייתם מאמינים שלא מדובר במחלקת תמיכה בעלת מאות תומכים אבי תמיד זמין , נכון לעזור והשירות והיציבות מדברים בעד עצמם.

שם החברה: לינוקסרב
מנהל: יאיר פרקש
מספר אנשי צוות: 1
שנת הקמה: 2005
סוג: בעל שרת יעודי
תיאור: אומנם מדובר בחברה שמתמחה בעיקר שירותי Gaming אבל בכל מה שנוגע לגיימינג הם החברה הכי טובה בשוק, בנוסף פעילים גם בשוק אירוח האתרים אך בצד הזה לא יצא לי להכיר אותם. כיף לדבר עם יאיר וקשה להשאר רציניים בשיחה איתו, למרות שהבנאדם עצמו רציני.

שם החברה: שרתים \ לוילנס בע"מ.
מנהל: אייל
מספר אנשי צוות: -
ציון 10\9
תיאור: אייל הוא בנאדם נהדר, עוזר תמיד ומנסה להוציא את כולם מבסוטים תמיד השירות ברמה מדהימה הטיפול של אייל בתקלות תמיד זריז והטכנולוגיות שבהן הוא משתמש הן מהמתקדמות
חיסרון אחד הוא דרך העבודה המיקומית של אייל בחווה שאיתה דווקא אני לא מסכים וזה מה שהוריד לו בציון

שם חברה: Q-Host
מנהל: אלעד ואלעד
מספר אנשי צוות: 2
ציון 10\9
תיאור: אחלה חברה, אחלה מנהל, אחלה ציוד עובדים לפי הספר עם חומרה מהדרגה והאיכות הגבוהים ביותר אבל מכמה דעות שקיבלתי לפעמים התמיכה לוקה בחסר...

שם החברה: לייזרטק
מנהל: יאן גלזר
מספר אנשי צוות: תמיד משתנה בין 2-3
סוג: בעל שרת יעודי
ציון: 10\1
תיאור: אומנם אתר החברה מרשים, ולמי שלא מכיר את יאן הוא יכול לספר לכם על עולמות קסומים של שרתים מדהימים ומהירויות חלומיות, אבל בפועל השירות ברמה נמוכה השרתים לא פועלים כראוי והביקורות מדברות בעד עצמן כמו כן מעבודה אישית מול יאן צריך עיניים בגב.

אני אמשיך את הביקורת הזאת בעוד כמה שעות פשוט התעייפתי קצת...
אני לא מחפש תגובות ואנשים שיגידו זה לא ככה זה לא ככה.
פשוט מאוד דעתי על החברות
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]

Last edited by SlipY; 09-07-06 at 12:30..