View Single Post
ישן 22-10-05, 23:51   # 28
eur2
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

eur2 לא מחובר  

לא סובל את משה, זה ביקורת רק על משה ולא על דיגיטק!
אני אישית לא מכיר את השותף של משה, מכיאל, אבל מגלעד שמעתי שהוא בן אדם חבל על הזמן מעולה אז לא רציתי לפגוע בחברה שלו אז זה רק על משה!!

משה בקיצור שקרן כפייתי שלא איכפת לו מכלום, רק לידע כללי לפני שבוע הלקוחות של משה לVPS איימו שהם יעזבו אותו אז הוא פירמט את השרת שלו אחרי שהוא עבר לדואל החדש, רק שכח להודיע לי שאני גם מאוחסן בשרת שלו, כתוצאה מכך לא קצת מהלקוחות שלי נמחקו ולכו תנסו להסביר להם מה קרה.. משה דאג בגלל איזה 300 שקל ובגלל זה דפק אותי! מאז אפילו לא רוצה לשמוע על הבן אדם סתם מניאק...

משה בנוסף, עומרי שפרסם כאן תגובה, משה אמר שהוא הזמין לו פאנל ניהול, ובקיצור לא הזמין, אמר לעומרי 3 ימים לקבלת פאנל ניהול, ומה לא קיבל, עומרי ביקש ממני תוך 5 שעות השגתי לו רשיון.
ולמשה היה חוצפה להגיד שזה שלו ואני שיניתי את הפרטים על הרשיון רשום EugeneR וגם עומרי קיבל שם משתמש וסיסמא למשתמש שלי אצל DA שיראה שאני לא משקר ועומרי יכול לאשר את זה.

אני יכול לספר עוד המון מקרים אבל אין לי טעם לספר וסתם להרוס, אז תבינו משה שקרן כפייתי שלא איכפת לו מכלום פרט לתשלום, זה ביקורת לא קשור לדיגיטק, אם אתם רוצים משהו תפנו למיכאל, השותף שלו שאני שמעתי שהוא בן אדם מעולה מכמה וכמה אנשים ולא רק מגלעד.

*סליחה מראש על מילות גנאי, וכינויים שלא במקומם.
בברכה
יבגני