View Single Post
ישן 30-12-05, 01:49   # 1
Extreme-Serv
חסום

מיני פרופיל

Extreme-Serv לא מחובר  

בעלי חברות ? רציתי לשאול מה דעתכם על הרעיון הנ"ל :

שלום לכם ,

קודם כל ראוי לציין שלא ידעתי איפה לרשום אז חשבתי שהכי בטוח לרשום בפורום דיבורים ..

אז ככה :

לפני כיומיים , אני ואחותי רכשנו תוכנה שמכילה מאגר עצום של מגון חברות ועסקים בארץ .

לאיזה צרכים ?
טלמרקטינג , טלמיטינג ועוד צורך שאפרט כרגע ואשאל את דעתכם עליו ..

אוקיי אז בעצם מדובר במאגר של דן אנד ברדסטריט .. למי שלא מכיר והשם נשמע מפלצתי , באנגלית זה נקרא Dan And Bradstreet או בקצרה D&B . (האתר שלהם - www.dbisrael.co.il)

מדובר במאגר גדול מאוד שמכיל למעלה מ 100,000 חברות (מאגר שעולה אלפי שקלים .. 4 ספרות ..) ורכשנו אותו .

ומה מיוחד בו ?

בתוך המאגר עצמו יש אפשרות לשליחת פקסים באיזו כמות שנבחרת ..
אפשר 800 .. אפשר 1000 .. אפשר 1500 .. אפשר 2000 .. וכו' וכו' ..

הפקסים האלו בעצם מהווים פקסים פרסומיים .

עכשיו בטח אתם תתנפלו עליי ותגידו "יא ספאמר" .. "יא זבלן" .. אז זהו , שלא .
כל ההודעות שנשלחות מהמאגר הזה הן של חברות שנרשמו בצורה עצמאית למאגר ובחרו להופיע בו ובעצם על ידי הרשמה אליו היוו את הסכמתם שיתקשרו אליהם \ ישלחו להם פקס ..

כמובן שאם אותו עסק \ חברה בוחרים להיות מוסרים מהרשימה הם יכולים ליצור קשר עם דן אנד בראדסטריט ולהסיר עצמם וכך הפקס לא יחזור אליהם (המאגר מתעדכן און-ליין) .

כמובן שבאותה שיטה כמו הפקסים , אפשר לשלוח למשהו כמו 12 אלף חברות , מייל פרסומי . אבל זה לא נושא השיחה ..

מה שבאתי לשאול אתכם , רגע לפני פתיחת השירות הזה הוא , האם לדעתכם השירות הנ"ל רלוונטי לגביכם ? האם אתם חושבים שתשתמשו בו ?

אז עכשיו אתם אומרים לעצמכם "יש מצב , רק תלוי כמה זה עולה .."

מדובר בעלות מאוד , מאוד , מאוד נמוכה ..

מדובר פה ב 150 שקלים ל 800 פקסים ..
תחשבו שמתוך 800 פקסים תוכלו לקבל .. כמה ? 2? 3 ? לקוחות רציניים ? (בתנאי שאתם עצמכם רציניים. .)

אז מה דעתכם על זה עכשיו ?
האם תשתמשו בשירות הנ"ל או שתעדיפו להמשיך לפרסם בדרכים המקובלות ? (פורומים , פורטלים , מנועי חיפוש וכו') .

ולמה אני שואל את כל זה ?

כי דעתכם חשובה לי .

הרבה אנשים התלהבו מהרעיון , ביניהם רק בעלי חברות שונות איתם שוחחתי וכמו בעלי חברות אחסון מדובר גם בבעלי עסקים ששילמו סכומים של 4 ספרות ויותר אצל אחותי ואינם גולשים כאן והם מאוד מאוד התלהבו ..

אני אישית חושב שהרעיון יכול להצליח ומה שמיוחד בו הוא .. שאין הרבה מתחרים בשוק .
המאגר הזה עולה הרבה כסף ולא כל אחד יכול להרשות את זה לעצמו .. וכל מי שמכיר את דן אנד בראדסטריט משום מה מתלהב עוד יותר ..

מה דעתכם ?