View Single Post
ישן 28-12-05, 13:07   # 18
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Adv-H.Net
מה אכפת לך...?
הם מרוויחים אז מה אתה מתערב...?
הם בוחרים לפתוח את החברה כי בא להם....אז מה אתה בא ומתלונן...מה קרה מישהו גנב לך לקוח...?
ובכלל אתם שוחטים במחירים והם (כולל אותי) רוצים לעשות מחירים לכל כיס
מי מתלונן?
אני באתי ושמתי את העובדות על השולחן, אף אחד לא יגנוב לי לקוח כי כל הלקוחות שלי הם מהשוק העיסקי וכולם סוגרים איתי עיסקאות לשנה.

וזה הקטע! שזה מטומטם לעשות מחירים לכל כיס במיוחד בריסיילרים, ילדים לוקחים דמי חנוכה "משקיעים" בריסיילר ב20 שקל וקורעים את התחת שלהם במשך חודש שלם בשביל 50-60 שקל מסכנים.

ShAkShUkA
אני יגיד לך משהו אני גם על ריסיילר וזה לא בגלל שאני לא יכול / רוצה להשקיע כסף הקטע הוא שאני לא צריך יותר מזה ואני מבטיח לך שאצלי המחיר לחבילה הקטנה ביותר היא 30 שקל וזה גם ל
100 MB מקום איחסון
ו5GB תעבורה

מניסיוני ואני מדבר עם כמה ילדים כאלו זה מה שהם מרוויחים.
ושוב פעם גם אם אתה מרוויח את ה200 שקל לחודש נטו זה עדיין לא שווה לעבוד 5-6 שעות ביום - כל יום בשביל ה200 האלה.

תבינו - בשוק ההוסטינג הפרטי כיום אין הרבה כסף רק חברות גדולות שיש להם וותק ואיכותיות רק הם מצליחים ויש כיום מספיק כאלה.

חבל לראות אותכם משקיעים 3 חודשים - בכל החודשים ההאלה מרוויחים אולי 200-300 שקל ואח"כ סוגרים את "החברה".

אתם חושבים שתתעשרו מזה?
אתם חושבים שתקבלו מזה שכר הולם?
אין מצב.

תיחשבו כמה אתם מרוויחים בחודש וכמה אתם משקיעים שעות בחודש ותראו כמה שזה לא משתלם.
חישוב קצרצר: 6 שעות כפול 30 שווה 180 שעות בחודש בשביל 100 שקל [בהגזמה] לחודש זה יוצא חצי שקל לשעה.
וגם אם אתם עובדים 3 שעות זה יוצא בערך שקל לשעה... זה עובדות שזה לא משתלם.

סלחו לי על המילה אבל אתם יוצאים או פראיירים או מטומטמים
מי יעבוד כל כך הרבה זמן בשביל כל כך מעט כסף?
  Reply With Quote