הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   חומרה ומפרטים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=6)
-   -   ישתלם לי להתקין windows 64bit? (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=3106)

k.machine 25-10-05 20:58

ישתלם לי להתקין windows 64bit?

שלום לכולם.

(כל האשכול קשור למעבד 64 ביט שיש לי. -קשור לחומרה, לא לתמיכה טכנית)

אז ככה.
המעבד החדש שלי הוא:
amd sempron 2800 pro 64bit

אני כרגע משתמש בווינדוס רגיל של sp2 32bit. המליצו לי להתקין את הגרסה של 64ביט כי היא תתמוך לי הכי טוב במעבד.

אז נכנסתי לאתר של מיקרוסופט וביררתי קצת לגבי הגרסה הזאת. מסתבר שהיא תעשה לי קצת בעיות.
היא תומכת כעיקרון רק בישומים של 64ביט שכמעט אין היום, וכדי להפעיל ישומים של 32ביט אני חייב אמולטור שלא בטוח שיעלה הכל כמו שצריך.
אני אצתרך דרייברים חדשים לכל מנהלי ההתקנים שלי שתומכים רק ב-64 ביט שכן גרסה אחרת לא תעבור בכלל. (אני מתכוון- הדרייברים הנוכחיים שלי הם 32 ביט. אין לי מושג מאיפה אני אשיג דרייברים של 64 ביט כדי שיפעלו בווינדוס 64)

המון המון בעיות יהיו לי אם אני יתקין, אך אם אני לא אתקין אני בכל מקרה בצרות כי המחשב שלי עובד לאט ורק ב-64 הוא יפעל כיאה ל-64bit :D

יש גם יתרונות לווינדוס 64 ביט. יותר מהר, יותר חלק, תומך בזכרות ווירטואלי עצום, תומך בכל מה שחדש:)

אז לאלו שכבר התנסו, זה ישתלם לי להתקין windows xp 64bit??

ikkon8 25-10-05 21:04

תשאיר את ה- Win של 32ביט.
כמו שאמרת,
לא כל דרייבר עולה על זה. אז למה שזה יהיה משתלם להתקין את זה ?
xD

Alm 25-10-05 21:06

תקשיב, כאחד שהתקין את ה-x64 של מיקרוסופט בדיוק שבוע אחרי שהיא יצאה אני אוכל להגיד לך שאתה יותר מידי מודאג.

דרייברים יש לה מובנים במערכת בלי סוף וכמעט להכל, אבל להכל יש דרייברים כיום ל-X64.

שנית, אימולטור אתה לא צריך לקנות זה בא מובנה במערכת בתור תוכנה (או פרוגרסס אם תרצה) שנקרא Wow32 - זה אימולטור מבית מיקרוסופט שמפעיל יישומים של 32 על המערכת של ה-64. אך יש בעייה אחת, שלא בהכל הוא תומך... אני מהתנסות שלי במערכת נתקלתי בזה שהוא לא תומך ב-norton אבל למרבה המזל מצאתי גרסא של נורטון אנטיוירוס שבנוייה במיוחד ל-64.

אז בקיצור אין לך מה להיות מודאג, תתקין תנסה... טוב לך? תשאיר... לא טוב לך? תמחק ותחזור ל-32..

אני חזרתי ל-32 מטעמים מסויימים, במידה ותרצה שאני אפרט אני אפרט.

k.machine 25-10-05 21:07

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Alm
תקשיב, כאחד שהתקין את ה-x64 של מיקרוסופט בדיוק שבוע אחרי שהיא יצאה אני אוכל להגיד לך שאתה יותר מידי מודאג.

דרייברים יש לה מובנים במערכת בלי סוף וכמעט להכל, אבל להכל יש דרייברים כיום ל-X64.

שנית, אימולטור אתה לא צריך לקנות זה בא מובנה במערכת בתור תוכנה (או פרוגרסס אם תרצה) שנקרא Wow32 - זה אימולטור מבית מיקרוסופט שמפעיל יישומים של 32 על המערכת של ה-64. אך יש בעייה אחת, שלא בהכל הוא תומך... אני מהתנסות שלי במערכת נתקלתי בזה שהוא לא תומך ב-norton אבל למרבה המזל מצאתי גרסא של נורטון אנטיוירוס שבנוייה במיוחד ל-64.

אז בקיצור אין לך מה להיות מודאג, תתקין תנסה... טוב לך? תשאיר... לא טוב לך? תמחק ותחזור ל-32..

אני חזרתי ל-32 מטעמים מסויימים, במידה ותרצה שאני אפרט אני אפרט.

אשמח אם תפרט:)

בכל מקרה, כן, התכוונתי ל-wow הזה. ראיתי אותו באתר של מייקרוסופט(זה האמולטור שדיברתי עליו)
ואני יודע שהוא לא מפעיל הכל, וזה הדאגה שלי.

תוכל לספר לי גם איך המערכת? ממש שונה? יש משהו חדש בווינדוס או שזה אותו דבר?

Alm 25-10-05 21:18

ציטוט:

נכתב במקור על ידי k.machine
אשמח אם תפרט:)

בכל מקרה, כן, התכוונתי ל-wow הזה. ראיתי אותו באתר של מייקרוסופט(זה האמולטור שדיברתי עליו)
ואני יודע שהוא לא מפעיל הכל, וזה הדאגה שלי.

תוכל לספר לי גם איך המערכת? ממש שונה? יש משהו חדש בווינדוס או שזה אותו דבר?

אותו דבר אבל זה יותר מהיר, הרבה יותר מהיר!
כוח עיבוד אחר שלא הכרת - תאמין לי...! אם אתה מעצב או עוסק בעריכת וידיאו זה הדבר בשבילך.

אני עזבתי את זה מסיבות שאז שהתקנתי זה היה באמת לא מבוסס וכפי שאמרתי לא הכל נתמך ב-WOW32, הגרסא של הנורטון 64 לא הכי טובה ולא התלהבתי ממנה, מלבד זאת הייתי זקוק לפרמוט והחלטתי להשים את ה-XP הרגיל עד שהכל יתבסס יותר... מי יודע אולי פרמוט הבא אני אתקין שוב את ה-X64...

k.machine 25-10-05 21:22

הבנתי שהwindwos vista יהיה 64 ביט ויתמוך בהכל...זה נכון?
עדיף לי לחכות עד אז?

עומרי שוסטר 25-10-05 21:28

windows vista זה הדבר הבא... זה כבר לא windows xp זה מנוע 64 מלא! קיצר סוף סוף משהו טוב מתוצרת Microsoft...

k.machine 25-10-05 21:29

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עומרי שוסטר
windows vista זה הדבר הבא... זה כבר לא windows xp זה מנוע 64 מלא! קיצר סוף סוף משהו טוב מתוצרת Microsoft...

אני מחכה שזה יצא כבר לאימיול...:D

עומרי שוסטר 25-10-05 21:32

ציטוט:

נכתב במקור על ידי k.machine
אני מחכה שזה יצא כבר לאימיול...:D

:qqb008: אני משתמש רק בגרסאות חוקיות (שאני מקבל מתנה...:qqb006: )

k.machine 25-10-05 21:33

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עומרי שוסטר
:qqb008: אני משתמש רק בגרסאות חוקיות (שאני מקבל מתנה...:qqb006: )

יעשיר אחד :P

בכל מקרה, מישהו יודע מתי יוצא וויסטה?

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 00:53.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ