הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   בעלי אתרים, כבר הנגשתם את האתר שלכם? (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=109610)

yortem 23-11-15 14:26

בעלי אתרים, כבר הנגשתם את האתר שלכם?

מה דעתכם על כל הסיפור? בעוד כשנה כבר יגיע התאריך שבו אפשר להגיש תביעות וכו'

Megnum 23-11-15 16:25

לא קרה ולא יקרה :)

yortem 23-11-15 17:25

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Megnum (פרסם 898335)
לא קרה ולא יקרה :)

פרט נמק והסבר.

|winky|

Megnum 23-11-15 20:44

האתר שלי מוכר קופונים למסעדות, איך אני מתחייב שבמסעדה תיהיה הנגשה לנכים? כמו שקורס טייס לא מתאים להם.

Insane 26-11-15 12:45

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Megnum (פרסם 898346)
האתר שלי מוכר קופונים למסעדות, איך אני מתחייב שבמסעדה תיהיה הנגשה לנכים? כמו שקורס טייס לא מתאים להם.

איך אתה משווה קורס טייס למסעדה מונגשת?
ומה הבעיה להתקשר למסעדה ולברר אם היא מונגשת או לא?

Megnum 26-11-15 17:37

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Insane (פרסם 898369)
איך אתה משווה קורס טייס למסעדה מונגשת?
ומה הבעיה להתקשר למסעדה ולברר אם היא מונגשת או לא?

זו לא בעיה לעשות זאת אבל אין לי דרך שליטה \ פיקוח על זה. אני בספק אם זה משתלם תקציבית לפתח אתר הנגשה שלא נכנסים אלי בעלי מוגבלויות.
אני לא נגד זה , פשוט זה מתאים לאתרים גדולים כמו אתרים ממשלתיים \ מוסדתיים \ אירגונים וכו' ופחות פרטיים.

למה מחייבים בעלי אתרים לעשות זאת? ומה עם העירייה שרוב החופים בארץ לא נגישים לנכים? למה לא לחייב אותם גם? ובתי הקולנוע? והרשימה רק מתחילה...

yortem 28-11-15 18:16

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Megnum (פרסם 898372)
זו לא בעיה לעשות זאת אבל אין לי דרך שליטה \ פיקוח על זה. אני בספק אם זה משתלם תקציבית לפתח אתר הנגשה שלא נכנסים אלי בעלי מוגבלויות.
אני לא נגד זה , פשוט זה מתאים לאתרים גדולים כמו אתרים ממשלתיים \ מוסדתיים \ אירגונים וכו' ופחות פרטיים.

למה מחייבים בעלי אתרים לעשות זאת? ומה עם העירייה שרוב החופים בארץ לא נגישים לנכים? למה לא לחייב אותם גם? ובתי הקולנוע? והרשימה רק מתחילה...

התירוצים האלו לא יועילו לך במאום במידה ויחליטו להגיש נגדך תביעה. לך, בתור בונה האתר לא אמור גם לעניין אותך מה עושים עסקים אחרים או אפילו מה עושה העסק שאתה בונה לו את האתר.

Alon Abergil 30-11-15 05:15

חוק חשוב וחיוני.

אם כמה שזה פוגע בי ומקשה על בוני אתרים ואפילו גורם לקצת עליית מחירים בשוק,

סהכ בעלי מוגבליות מהווים כ 25 אחוז מהאכלוסייה (לא מדובר רק על נכים, אלא גם בעלי לקויות בראיה, שמיעה ואנשים עם צרכים מיוחדים)
שגם חבל להתעלם מהנתח שוק הזה ולהפסיד את הגולשים הללו, וגם חשוב שיהיה שיוויון.

Eyale 30-11-15 10:18

לדעתי אפשר לעשות אנלוגיה לעולם הרכב;
כמו שלא כול המכוניות שמיוצרות מותאמות לאנשים עם מוגבלויות, ורכבים שכן מותאמים הם יקרים פי כמה
אי אפשר לצפות מכול בוני האתרים לפתח אתרים מונגשים לאנשים עם לקויות ראייה וכדומה למרות שזה רצוי
מאידך כן אפשר לצפות מאתרים של רשויות ומוסדות שיהיו מונגשים וזה הרעיון פה לגיטימי!
(עורכי דין לא יכולים לתבוע בעלי אתרים פרטיים בשם חופש ברשת)

yortem 30-11-15 17:57

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Eyale (פרסם 898425)
לדעתי אפשר לעשות אנלוגיה לעולם הרכב;
כמו שלא כול המכוניות שמיוצרות מותאמות לאנשים עם מוגבלויות, ורכבים שכן מותאמים הם יקרים פי כמה
אי אפשר לצפות מכול בוני האתרים לפתח אתרים מונגשים לאנשים עם לקויות ראייה וכדומה למרות שזה רצוי
מאידך כן אפשר לצפות מאתרים של רשויות ומוסדות שיהיו מונגשים וזה הרעיון פה לגיטימי!
(עורכי דין לא יכולים לתבוע בעלי אתרים פרטיים בשם חופש ברשת)

לפי מה שהבנתי זה לא רק לאתר מוסדות ורשויות אלא לכל אתר שמספק תוכן מסוים לגולש או שירות. יש פשוט רמות שונות של 'תקנים' שצריך לעמוד בהם.

אגב,
מישהו יכול להסביר לי על מה רוב העבודה ת'כלס בלהנגיש את האתר? הרי אם בונים אתר בצורה נכונה במילא הרוב מונגש מבחינת tab וקריאה של הדף על ידי המערכות של המוגבלים. מה חוץ מזה אמור להיות מיוחד בבקשות לנגישות האתר?

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 06:40.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ