הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   פתיחת חברה המספקת SeedBox [דרוש שותף] (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=109050)

SeedBox 07-07-15 11:50

פתיחת חברה המספקת SeedBox [דרוש שותף]

שלום לכם,

כיום בעיני חברה ישראלית מקצועית שמספקת סידבוקס היא Servers.mn.

אני לא מבחין שיש לה תחרות משמעותית או משהו כזה..

אני מעוניין לפתוח חברה המספקת סידבוקס במחירים נוחים כמובן והכי חשוב, מענה בעברית.

מה השותף תורם, השותף תורם את השרת שנתחיל ממנו להתפתח..

אני אביא את האתר עצמו, אספק מענה ללקוחות.

חשוב לי להבהיר ! ההכנסות בשלבים הראשונים ילכו לשותף שמספק את השרת, לא ייכנס אליי שום דבר עד שנראה שאכן החברה צומחת ומכניסה יפה.

יש לי ידע כללי בסידבוקסים, אני אכין מדריכים וכו', השותף צריך רק לדאוג שיהיה מותקן על השרת RuTorrent.

רצוי שהשותף כמובן יהיה מישהו שיש לו חברה של שרתים כבר..

מבחינתי אפילו ניכנס לתקופת ניסיון של חודשיים.

יש עוד אפשרות שחברת שרתים שיש לה כבר הכל מוכן, תפתח עוד מחלקה של סידבוקס אשר אני אנהל אותה.

חשוב לי להבהיר שאני רציני בעניין ובאמת לא להגיב סתם. אם אתם באמת רציניים ומעוניינים צרו איתי קשר פה או בהודעה פרטית.

*מנהלים אני מצטער אם זה לא הפורום הנכון, אם אשר זה לא הפורום הנכון אני מבקש שתעבירו אותו למקומו, תודה.*

krer 08-07-15 23:39

נשמע מעניין, צור קשר בבקשה

gilronen@g.co.il

BarSpecial 09-07-15 10:55

מחיר לשרת 1Gbps SLA עם המפרט הפשוט ביותר עולה 650₪+/- בחודש.
הפרסום של החברה שציינת מבלבל, מצד אחד הם טוענים לקו 250Mbps SLA מתפרץ ל-1Gbps, אבל השרת שיתופי ל-6 אנשים. האם כל אחד מקבל 250Mbps? האם כולם יושבים על 250Mbps מתפרץ ל1Gbps?
אם כל אחד מקבל 250Mbps SLA, המחיר שלהם מאוד נמוך על גבול ההפסד ואין טעם להיכנס לשוק כזה.

SeedBox 09-07-15 13:06

ציטוט:

נכתב במקור על ידי BarSpecial (פרסם 896511)
הפרסום של החברה שציינת מבלבל, מצד אחד הם טוענים לקו 250Mbps SLA מתפרץ ל-1Gbps, אבל השרת שיתופי ל-6 אנשים. האם כל אחד מקבל 250Mbps? האם כולם יושבים על 250Mbps מתפרץ ל1Gbps?
אם כל אחד מקבל 250Mbps SLA, המחיר שלהם מאוד נמוך על גבול ההפסד ואין טעם להיכנס לשוק כזה.

אני מאמין שהם לא עושים זאת כך ותאמין לי שהם לא מפסידים.

Jonathan Zeierman 12-07-15 22:29

אשמח לשמוע עוד.
פרטים בחתימה

anon 13-07-15 08:23

סביר להניח שלא מדובר בשרתים ישראלים.
מה בנוגע לתוכן לא חוקי שעולה לשרתים? על מי מוטלת אחריות על התוכן?

Ori The Man 18-07-15 11:27

ציטוט:

נכתב במקור על ידי BarSpecial (פרסם 896511)

לפי הניסיון שלי בתחום הזה, יש קו מסויים פר שרת, והוא מתחלק.. יש לי מינימום שאתה מקבל, אבל המקסימום משתנה בהתאם לכמות ולשימוש של שאר המתאחסנים

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 10:44.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ