הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   פורום תיכנות (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=14)
-   -   עזרה במודול בדרופל (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=93837)

lior102 04-12-11 08:34

עזרה במודול בדרופל

מישהו כאן מבין טוב בדרופל
יש לי בעיה במודול שקשור למטא תאג
התיאור דסקריפשין גם אם אני כותב לו מלל בתיאור הוא לא לוקח את המה שכתבתי אלא את הדיפולט של האתר
אשמח לעזרה ובמידה וזה תכנות גם אשלם על זמן העבודה
תודה

link 06-12-11 21:48

אתה מנסה להשתמש במודל מטה טאג? דרך איפה אתה עושה את זה: UI או קוד? אני נכנס בhook מסוים?

עוד מידע יעזור מאוד.

lior102 06-12-11 22:31

המודול הוא nodewords גם שיחקתי בהגדרות וגם בתוך העדכן בתוך תוכן הדף ולא הצלחתי שהתיאור שאני מכניס ישאר התיאור של הדף.
את התיאור אני מכניס לכל דף בפני עצמו מתוך עורך התוכן בתיאור מטא שמוגדר בכל דף
יש גם תיאור דיפולט באתר שגם אותו ניסיתי להוריד אבל ברגע שאני מוריד אותו אז בכל דף לא מוצג תיאור בכלל

אני מקווה שזה המידע שאתה צריך בכדי לעזור לי כי אני לא יודע כל כך מה זה hook או ui
תודה

link 06-12-11 22:48

ציטוט:

נכתב במקור על ידי lior102 (פרסם 827365)
המודול הוא nodewords גם שיחקתי בהגדרות וגם בתוך העדכן בתוך תוכן הדף ולא הצלחתי שהתיאור שאני מכניס ישאר התיאור של הדף.
את התיאור אני מכניס לכל דף בפני עצמו מתוך עורך התוכן בתיאור מטא שמוגדר בכל דף
יש גם תיאור דיפולט באתר שגם אותו ניסיתי להוריד אבל ברגע שאני מוריד אותו אז בכל דף לא מוצג תיאור בכלל

אני מקווה שזה המידע שאתה צריך בכדי לעזור לי כי אני לא יודע כל כך מה זה hook או ui
תודה

UI זה הממשק משתמש וhook זו אפשרות שלנו להתממשק עם מודולים מבחינת קוד.
אני אוריד את המודל ואני אראה איך עובדים איתו.

עריכה: זה בכלל מודול ל-6, אני מתעסק עם 7. בכל מקרה תעשה ניקוי מטמון ושיהיה בהצלחה. גם תנסה בדרופל ישראל.

lior102 06-12-11 23:25

אני יודע שזה מודול ל 6
מה זאת אומרת ניקוי מטמון מה זה יעזור ?
זה ישנה הגדרות באתר גם ?
אמרת ניקוי מטמון בבטחה זה בטוח יעזור למצב או שיכול להיות שמודול לא טוב או משהו אחר ?

ניסיתי לשאול את השאלה גם בדרופל ישראל לא עוזרים שם ואני תקוע עם זה ממש

link 07-12-11 00:06

תנסה אולי בדוקומנטציה של המודול.

בכל מקרה, דרופל מנהל חלק מהמידע בתוך המטמון שלו(כל מיני hookים ופונקציות מסתמכות על המטמון) ולפעמים כשמתקינים מודול חדש או משנים כל מיני הגדרות רצוי ומומלץ לנקות את המטמון בשביל ליצור נתונים נקיים שמתאימים למצב הנוכחי של המערכת - מה שבטוח, זה לא מזיק.

מודול לא טוב? לא יודע, לא התעסקתי ואני גם לא יודע ממש מה אתה מנסה לעשות, אולי תסביר מה אתה רוצה נמצא פתרון(רצוי בדרופל 7).

lior102 07-12-11 00:10

אני מנסה להגדיר שכל דף יהיה לו מטא תאג משלו
יש דפים שגולשים פותחים לבד ולזה יהיה מטא תאג דיפולט אבל לדפים שאני פותח אני מנסה להגדיר את הדסקריפשין ומילות מפתח ועדיין זה לוקח את התיאור הדיפולט
מה זה דוקומנטציה ?
איך אתה משתמש במודול ?

link 07-12-11 00:17

דוקומנטציה זה מה שהמפתח כתב בשביל להסביר לאנשים איך לעבוד עם זה, מפה אין לי ממש איך לעזור לך כי אתה די מתחיל מאפס.

ואני לא משתמש במודול - לי אין צורך בזה, יש כל מיני שיטות - חלקן נוגעות בקוד, חלקן דורשות אולי מודול אחר אני לא ממש יודע ולא יכול לעזור כי זה 6 ואין לי ממש מושג בזה.

lior102 07-12-11 00:21

אוקי תודה רבה בכל מקרה
אני ימתין אולי מישהו שמבין בזה יוכל לעזור לי

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 23:28.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ