הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Hosts: הכרזות, הצעות, שאלות ומשוב (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=21)
-   -   מה העיקרון העומד מאחורי החוקים הללו? (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=67874)

vadimg88 01-10-08 17:44

מה העיקרון העומד מאחורי החוקים הללו?

ערב טוב לכולם,

אני הייתי שמח מאוד לדעת מה העיקרון העומד מאחורי חוק של ה 30 הודעות בכדי לפתוח נושא בפורום של בקשות שונות מלבד אחסון?

וגם מה עומד מאוחרי חסימת האפשרות לשלוח הודעות פרטיות למשתמשים?

אז מה אני אמור לעשות כאן אם אני מוגבל מכל המקומות?

תודה וערב טוב.

Gak | WebPower.co.il 01-10-08 17:50

אני לא מנהל אבל העיקרון נראה לי פשוט,
הם רוצים שתיהיה פעיל ושלא תבוא רק לבקש משהו ותלך.
אחרי 15 או 30 הודעות תוכל לשלוח הודעות פרטיות.

Dima 01-10-08 18:11

ציטוט:

נכתב במקור על ידי vadimg88 (פרסם 670480)
ערב טוב לכולם,

אני הייתי שמח מאוד לדעת מה העיקרון העומד מאחורי חוק של ה 30 הודעות בכדי לפתוח נושא בפורום של בקשות שונות מלבד אחסון?

וגם מה עומד מאוחרי חסימת האפשרות לשלוח הודעות פרטיות למשתמשים?

אז מה אני אמור לעשות כאן אם אני מוגבל מכל המקומות?

תודה וערב טוב.

חסימת ההודעות הפרטיות נועדה על מנת שקודם כל, משתמשים לא יוכלו להרשם במיוחד על מנת לפרסם את האתרים שלהם בהודעות פרטיות.

לגבי חסימת פרסום הודעות בפורום מסחר: פורום הוסטס הוא פורום שעוסק באחסון אתרים ובכל מה שקשור אליו.
אם הנושא מעניין אותך, הגעת למקום הנכון ואתה מוזמן לשאול שאלות, להראות את הידע שלך ובקיצור: להיות פעיל.
אם נרשמת לפה רק על מנת לבקש דברים, אז מצטער להודיע לך אבל טעית בכתובת.

-אור- 01-10-08 21:38

סתם ככה מתערב..
נגיד שאני רוצה לשאול/להגיד או כל דבר אחר בפורום שדורש ממני 30 הודעות ואני רק עכשיו נרשמתי וכרגע הפורום היחיד שמעניין הוא אותי הוא הפורום עם ההגבלה של ה 30 הודעות ולפי דעתי לדוגמא לא מצאתי משהו מעניין באחרים או מקום מעניין להגיב בו אז מה אני אומר לעשות כיאלו אני אומר כיאלו בתור רעיון כזה לאדם שנרשם ומתבאס שהוא לא יכול לרשום רק בגלל שאין לו 30 הודעות והוא לא רואה מקום שהוא יכול לרשום בו הודעות..כדי להשיג את ה 30

Gak | WebPower.co.il 01-10-08 21:46

ציטוט:

נכתב במקור על ידי -אור- (פרסם 670549)
סתם ככה מתערב..
נגיד שאני רוצה לשאול/להגיד או כל דבר אחר בפורום שדורש ממני 30 הודעות ואני רק עכשיו נרשמתי וכרגע הפורום היחיד שמעניין הוא אותי הוא הפורום עם ההגבלה של ה 30 הודעות ולפי דעתי לדוגמא לא מצאתי משהו מעניין באחרים או מקום מעניין להגיב בו אז מה אני אומר לעשות כיאלו אני אומר כיאלו בתור רעיון כזה לאדם שנרשם ומתבאס שהוא לא יכול לרשום רק בגלל שאין לו 30 הודעות והוא לא רואה מקום שהוא יכול לרשום בו הודעות..כדי להשיג את ה 30

הפורום שהמינימום שאתה צריך הוא 30 הוא פורום של בקשות/מכירות... לא שואלים שם שאלות

vadimg88 02-10-08 20:06

ערב טוב,

כנראה שהתשובה של דימה אכן מספקת, אם הפורום הזה מגביל את משתמשיו מלפרסם תגובות ושליחת הודעות פרטיות אחד לשני עד שהם "ישקיעו" (שזה בעצם לפרסם כמה הודעות כדי לעלות את מונה ההודעות של הפורום שזה כנראה מה שחשוב להם כאן) אז כנראה שלפורום הזה לא מגיע שירשמו משתמשים חדשים.

תודה ויום טוב.

Jonathan Zeierman 02-10-08 21:15

ציטוט:

נכתב במקור על ידי vadimg88 (פרסם 670718)
ערב טוב,

כנראה שהתשובה של דימה אכן מספקת, אם הפורום הזה מגביל את משתמשיו מלפרסם תגובות ושליחת הודעות פרטיות אחד לשני עד שהם "ישקיעו" (שזה בעצם לפרסם כמה הודעות כדי לעלות את מונה ההודעות של הפורום שזה כנראה מה שחשוב להם כאן) אז כנראה שלפורום הזה לא מגיע שירשמו משתמשים חדשים.

תודה ויום טוב.

אני חושב שדימה הסביר לך מאוד טוב למה יש הגבלה של 30 הודעות, הפורום הזה לא רוצה ספאם.
אני ממש לא חושב שזו סיבה של להעלות את מונה ההודעות כי בסה"כ הפורום הזה אחד מהמצליחים בתחום, ואם לא טובים לך החוקים שהציבו לך כאן אני חושב שאתה יכול לצאת לא מכריחים אף אחד להישאר כאן.

SHeDoN 02-10-08 22:18

ציטוט:

ערב טוב,

תודה ויום טוב.

ודים,
חשבתי בהתחלה שאני לא קורא טוב. שלא כתבת טוב.

ו..לפחות עכשיו שאני מסתכל,
יש לך 100 הודעות פרטיות לאחסן בתוך התיבה.

אולי אתם מנסים לשלוח הודעות לפני שאישרתם את החשבון (אחרי ההאישור אתה עובר קבוצה ל"משתמשים"), שם באמת האפשרות של שליחת הודעות מוגבלת (כמו גם האפשרות לשלוח הודעות בפורום עצמו).

תבדוק עכשיו את מצב הה.פ,
אם יש איזשהי בעיה בה.פ שלך אני אשמח לדעת.

דניאל 03-10-08 01:27

ציטוט:

ערב טוב,

תודה ויום טוב.

זה רק אני או שנעלבת מהתשובה?
שאלת שאלה לגיטימית, קיבלת תשובה לגיטימית לחלוטין, תתבגר.

וכפי שלא ניתן להרחיב בנושא.. נעול.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 15:49.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ