הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   פקדוו צבאי למטרת פתיחת עסק (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=108259)

SpiKerG 07-01-15 11:13

פקדוו צבאי למטרת פתיחת עסק

שלום ,

אני שואל את השאלה הזאת פה כי לא מצאתי תשובה בשום מקום עליה.

יש לי פקדון צבאי שלא נגעתי בו שנתיים מאז השחרור מהצבא ויש עוד 3 שנים כדי למשוך אותו או לעשות בו שימוש כפי שכתובים כחוק.

אני רוצה לממש את הפקדון לפתיחת עסק עצמאי חדש של בניית אתרים ואחסון אתרים.

השאלה שלי היא כזאת .

האם כעסק חדש שיפעל מהבית שלי ויהיה רשום על שמי אוכל לקנות בעזרת הפקדון שרתי אחסון/מחשבים וציוד משרדי? אם כן מה התהליך? האם צריך לשלם מהכיס על כל התהליך ורק אז מקבלים את הפקדון כהחזר?

תודה לעוזרים !

solcito 07-01-15 12:17

אתה צריך להראות קבלות של הרכישות שביצעת לעסק ואז אתה בעצם מקבל החזר על כך מהפיקדון,
ממה שזכור לי.

OMG 07-01-15 12:20

קודם כל אתה צריך לפתוח עסק, תיק במע"מ , מס הכנסה וביטוח לאומי, לאחר שיש ברשותך את הטפסים שהמעידים על התיקים הפתוחים.
אתה מבצע רכישות של דברים שחייבים להיות קשורים באופן ישיר לעסק, מכונת קפה למשרד לא נחשבת כשהוצאה מוכרת עבורם.
גם מחשב בייתי לא, ככה שאם אתה קונה שרתים אתה צריך לדאוג שהחשבונית תצא בהתאם.
לאחר מכן אתה ניגש עם הטפסים לבנק ( אני חושב שזה בנק הפועלים היה בזמנו ) מגיש להם את החשבוניות והוכחת קנייה שאתה רכשת את זה , ביחד עם הטפסים שמעידים שהעסק הוא שלך, ממלא 3 עמודים של פרטים ביחד עם הבנקאי ומזכים אותך על הסכום הנ"ל.

SpiKerG 07-01-15 12:36

ציטוט:

נכתב במקור על ידי OMG (פרסם 893608)
קודם כל אתה צריך לפתוח עסק, תיק במע"מ , מס הכנסה וביטוח לאומי, לאחר שיש ברשותך את הטפסים שהמעידים על התיקים הפתוחים.
אתה מבצע רכישות של דברים שחייבים להיות קשורים באופן ישיר לעסק, מכונת קפה למשרד לא נחשבת כשהוצאה מוכרת עבורם.
גם מחשב בייתי לא, ככה שאם אתה קונה שרתים אתה צריך לדאוג שהחשבונית תצא בהתאם.
לאחר מכן אתה ניגש עם הטפסים לבנק ( אני חושב שזה בנק הפועלים היה בזמנו ) מגיש להם את החשבוניות והוכחת קנייה שאתה רכשת את זה , ביחד עם הטפסים שמעידים שהעסק הוא שלך, ממלא 3 עמודים של פרטים ביחד עם הבנקאי ומזכים אותך על הסכום הנ"ל.

זאת אומרת שאני קודם קונה מהכסף שלי את המוצרים או מה שצריך ורק אז מקבל החזר?

OMG 07-01-15 13:14

בדיוק

SpiKerG 07-01-15 13:18

ציטוט:

נכתב במקור על ידי OMG (פרסם 893616)
בדיוק

אז זה אשכרה עבודה בעיניים הפיקדון יענו לעסק אבל אתה קודם צריך להביא מהכסף שלך ואז אתה יכול אולי לקבל החזר על X מסוים של דברים שה' יודע איזה מוצרים כוללים ואיזה לא ...

OMG 07-01-15 15:37

למה עבודה בעיניים ?
מדובר על 25,000 ש"ח אולי הסכומים השתנו מאז ואולי לא.. אבל זה 25,000 ש"ח לצורך הקמת עסק.
אתה מקים את העסק שלך, המדינה מחזירה לך כסף... כתודה על שירותך הצבאי.
אם אין לך כסף אל תפתח עסק, בלי שום קשר אם המדינה מביאה או לא מביאה לך כסף

dan592 25-01-15 00:00

תשמע אני הוצאתי את כספי הפיקדון שלי כנגד הוצאות על חומרי בניין וטענתי שאני משפץ את המקום שהעסק יהייה בו(וזה בכלל היה בדירה שלי)
הוצאות של חומרי בניין הוצאות של אינטרנט בייצי טלפון טלויזיה כל דבר הייתי מביא לבנק ואומר שזה לעסק קיבלתי הכל עד השקל האחרון

אפשרות נוספת היא להביא לבנק תעודת משלוח / קבלה והם מנפיקים לך צ'ק לטובת החברה שרשומה על התעודה ואז אתה משלם להם.
כל שאלה שתהייה לך אשמח לעזור בנושא הזה.

meshuga 25-01-15 00:28

ציטוט:

נכתב במקור על ידי SpiKerG (פרסם 893617)
אז זה אשכרה עבודה בעיניים הפיקדון יענו לעסק אבל אתה קודם צריך להביא מהכסף שלך ואז אתה יכול אולי לקבל החזר על X מסוים של דברים שה' יודע איזה מוצרים כוללים ואיזה לא ...

כמו שכתבו פה שום עבודה בעיניים, אין לך כסף דבר עם הבנק..תאמין לי שהם כבר יסדרו לך הכל הרי גם הם יודעים על הפקדון כך שיתנו לך הלוואה אם חסר לך כסף (שאותה תחזיר עם הפיקדון..)...

special-serv 25-01-15 18:08

גם אני עשיתי את זה לפני מספר שנים.
אין יותר מידי בלאגן.. מציג להם קבלות או הוכחות שזה לעסק והם משחררים לך את הכספים

אם תרצה עזרה/יש שאלות אתה מוזמן לדבר איתי
אימייל: guy@special-serv.co.il

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 22:27.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ