הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Hosts: הכרזות, הצעות, שאלות ומשוב (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=21)
-   -   פורום הוסטס - מהיום במתכונת חדשה - למערכת חדשה (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=8720)

SHeDoN 08-12-05 22:40

פורום הוסטס - מהיום במתכונת חדשה - למערכת חדשה

**הודעה זאת לא רלוונטית כבר ויש תיקונים רבים לה.**

משתמשים וצוות הנהלה יקרה,
נוכחתי לדעת שאלון צריך את עזרתי - אז אני פה לעזור במעט, עלה לי רעיון שיכול להביא לפה שינוי, והוא קיצוני - התחלתם לפחד? אני לא רוצה להפחיד, אני רק מודיע לכם שהחל מה8/12/05 (מחר,
00:00 היום) יתחילו השינויים הבאים:

הסרת גישה:
קיללתם? עברתם על החוקים פעם אחת? אתם כבר לא זוכים לאזהרה (למי שפחד) אתם זוכים "להיתנתק" מהפורום הזה, במידה והפורום הוא פורום "אטרקציה" (מייד יפורט) - גישתכם לא תחזור לשם לעולם.
(לדוגמא: אני פתחתי נושא ספאם בפורום דיבורים, לכן גישתי תוסר ואיני יוכל לכתוב בו ולהגיב בו, ואף היסתכל בו).

2 קטגוריות לפורומים:
הנהלת האתר "נערכת" כעת למצב של 2 מצבי פורומים - אטקרציה, ורגילים, פורומי האטרקציה יוכלו להיכנס אך ורק האנשים שאנחנו נבחר, ונכנסים לקטגוריה הם: פורום דיבורים, פורום גראפיקה, סקריפטים וצד שרת, פורום חומרה ופורום מדריכים.

חוק החברות:
חוק החברות חוזר, בלי שום התרעת מצב - הוא חוזר ממש ברגעים אלו, הכול בנושא הכול השבוע.

אזהרות:
אזהרות הופכות לדבר, שלא יהיה ממש בשימוש - במידהו מגיע לך אזהרה, אתה כנראה תערך לדבר עם הצוות לפני - אחרי הדיבור, איש הצוות יחליט האם אתה רשאי להישאר כאן, או לצאת ליממה אחת.

פורום משוב:
גישתכם לכתוב דיונים בפורום משוב תוסר, למען פניות ועזרה - תוכלו לכתוב באשכול הנעוץ שיהיה במשוב.

והחשוב הוא מכולם - לאגד את הקהילה למשפחה:
שימו לב, אלה שבאמת באו להרוס, או שהם לא יודעים להיתנהג - לא צריכים אותם.
מה שכן, אלו שידעו לתת מעצמם ולכבד את המשתמשים והחוקים - יזכו להיות במשפחה שאנחנו מתכננים, כול מי אטרקציות וכייף, הכול בפנים - אך "חומת מגן" שתגן עלינו מפני אלו שלא מגיע להם להיות פה.

לעת עתה, אלו השינויים שיחלו החל ממחר.

השאלה הגדולה היא "למה??" - התשובה היא פשוטה: לשנות את הקהילה למטרה אחרת,
אנחנו יוצאים למבצע שנקרא "המבצר" ובו אנחנו משאירים את כול הטובים - בתוך המבנה, והמבצר "יגן" על הוסטס מפני אלו שמספימים ועוברים על החוקים.

שיהיה לכולכם לילה טוב, וסוף שבוע נהדר,
הנהלת "מערכת" Hosts.

meshuga 08-12-05 22:42

סוף סוף.....חוזרים לימי מעוז!....
החלטה נבונה ונכונה בהחלט!

LinuxServ 08-12-05 22:42

היי אלי :|

k.machine 08-12-05 22:43

אתמול היית מושעה, חזרת להיות רגיל, ושוב מושעה, ושוב אדמין.

רק אני קצת מבולבל כאן?

Click 08-12-05 22:44

אחלה חוקים, נקווה שיעזרו.

k.machine 08-12-05 22:44

הודעה בשם עומרי שוסטר:

WebProject 08-12-05 22:44

השיחה שלנו עזרה, הא?

הגיע זמן לשים קץ לבעיות בפורום הזה.

בהצלחה לכל המנהלים :)

בן.נ. 08-12-05 22:44

בהצלחה....
רק שימו לב...יש אנשים שבטעות פותחים אשכולות במקומות לא נכונים וגם כל מיני דברים שיכולים לקרות
אל תמהרו להעיף

TalGarty 08-12-05 22:44

שיהיה בהצלחה.
נקווה שהשינוי יהיה אך ורק לטובה,
ובהצלחה לך אלי, בתפקיד החדש.

WebProject 08-12-05 22:46

עדכון:

גלעד, אלי, שניהם בעלי דרגות מנהל ראשי, הם ואלון יהיו מנהלי העניינים בטרור שישרור בימים הקרובים :)

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 15:16.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ