הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=20)
-   -   איך מתחילים בכלל? (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=20090)

dudi 17-04-06 23:42

איך מתחילים בכלל?

שלום,

לפני הכל, ארשו לי לציין שהפורום הזה מאוד מרשים! באמת!|קורץ|

אני חושב שיש כאן הכל, חוץ מדבר אחד - תשובה לשאלת המפתח שאולי לשמה הוקם הפורום הנפלא הזה: איך מקימים חברת אחסון?

זה יהיה נפלא אם מישהו בעל ידע וניסיון יתפוס יוזמה ויכתוב מדריך שלם בנושא. אני מאמין שאם יכתבו יותר מאמרים ויותר מדריכים בנושא הוסטינג, כך מספר החברות שנסגרות ירד פלאים, ובמקום שיפתחו ויסגרו חברות הוסטינג על ימין ועל שמאל, אנשים רציניים יקימו חברות שלא יביישו את עובדיהן ולקוחותיהן, אלא להיפך!

מה גם שכתיבת מדריכים ומאמרים בנושא הוסטינג תפחית משמעותית את כמות הבעיות בהן נתקלים מנהלי החברות.|Rolleyes|

לצומת לבכם.|לב|

Derey22 17-04-06 23:45

http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=17448
אל תקשיב לתגובות,עמיטל אחלה בן אדם הוא תמיד יעזור לך

meshuga 17-04-06 23:48

ציטוט:

נכתב במקור על ידי dudi
שלום,

לפני הכל, ארשו לי לציין שהפורום הזה מאוד מרשים! באמת!|קורץ|

אני חושב שיש כאן הכל, חוץ מדבר אחד - תשובה לשאלת המפתח שאולי לשמה הוקם הפורום הנפלא הזה: איך מקימים חברת אחסון?

זה יהיה נפלא אם מישהו בעל ידע וניסיון יתפוס יוזמה ויכתוב מדריך שלם בנושא. אני מאמין שאם יכתבו יותר מאמרים ויותר מדריכים בנושא הוסטינג, כך מספר החברות שנסגרות ירד פלאים, ובמקום שיפתחו ויסגרו חברות הוסטינג על ימין ועל שמאל, אנשים רציניים יקימו חברות שלא יביישו את עובדיהן ולקוחותיהן, אלא להיפך!

מה גם שכתיבת מדריכים ומאמרים בנושא הוסטינג תפחית משמעותית את כמות הבעיות בהן נתקלים מנהלי החברות.|Rolleyes|

לצומת לבכם.|לב|

ואולי חוסר מדריכים תפחית משמעותית את הנאבים שנכנסים לעסק ויודעים לתפעל "חברת" אכסון כמו רובוטים שלא יודעים כלום חוץ ממה שכתוב במדריך?

dudi 17-04-06 23:55

ציטוט:

נכתב במקור על ידי meshuga
ואולי חוסר מדריכים תפחית משמעותית את הנאבים שנכנסים לעסק ויודעים לתפעל "חברת" אכסון כמו רובוטים שלא יודעים כלום חוץ ממה שכתוב במדריך?

מדריכים איכותיים ילמדו איך להיות מנהל איכותי, איך כדאי לנהל את החברה, איך צריך להתיחס ללקוחות, איך למצוא עובדים רציניים, וכדומה.

נכון לעכשיו, יש יותר חברות הוסטינג שהאנשים שמנהלים אותם הם, איך אמרת? "נאבים" מפני שלא היה להם את המדריך להצלחה.

meshuga 18-04-06 00:00

ציטוט:

נכתב במקור על ידי dudi
מדריכים איכותיים ילמדו איך להיות מנהל איכותי, איך כדאי לנהל את החברה, איך צריך להתיחס ללקוחות, איך למצוא עובדים רציניים, וכדומה.

נכון לעכשיו, יש יותר חברות הוסטינג שהאנשים שמנהלים אותם הם, איך אמרת? "נאבים" מפני שלא היה להם את המדריך להצלחה.

זה כ"כ שטויות.....אני יביא לך מדריכים של עיצוב אתה תהיה מעצב "איכותי"?...לא!..
מי שרצה להיות בעסק הזה ורוצה להצליח...יצליח...מי שסתם בא בשביל להרוויח כמה שקלים בחודש אם בכלל...אז בטח שהוא לא יצליח...
עובדה שעד היום לא היו פה "מדריכים איכותיים" שילמדו אנשים איך להיות "מנהלים איכותיים" ויצאו מפה כמה חברות לא קטנות בכלל.

dudi 18-04-06 00:05

ציטוט:

זה כ"כ שטויות.....אני יביא לך מדריכים של עיצוב אתה תהיה מעצב "איכותי"?...לא!..
מי שרצה להיות בעסק הזה ורוצה להצליח...יצליח...מי שסתם בא בשביל להרוויח כמה שקלים בחודש אם בכלל...אז בטח שהוא לא יצליח...
עובדה שעד היום לא היו פה "מדריכים איכותיים" שילמדו אנשים איך להיות "מנהלים איכותיים" ויצאו מפה כמה חברות לא קטנות בכלל.

ממה שאתה אומר אני מבין שמנהלי חברות ההוסטינג המצליחות נולדו עם הידע הנדרש.

משוגע (מה שמך הפרטי???|מסמיק| ), אני יכול לשמש דוגמה לאדם עם רצון לפתוח חברת הוסטינג, לא כדי "להרוויח כמה שקלים", אלא כדי להרוויח המון כסף, ואני יודע שכדי להרוויח המון כסף, צריך גם להשקיע לא מעט כסף.

יש רצון. אין ידע.

FANATICS 18-04-06 00:11

מדריך להצלחה .. חח אהבתי תמשפט

בעיקרון צריך להיות מנוסה בתחום ולא להיכנס אליו מתוך שומקום

meshuga 18-04-06 00:12

ציטוט:

נכתב במקור על ידי dudi
ממה שאתה אומר אני מבין שמנהלי חברות ההוסטינג המצליחות נולדו עם הידע הנדרש.

משוגע (מה שמך הפרטי???|מסמיק| ), אני יכול לשמש דוגמה לאדם עם רצון לפתוח חברת הוסטינג, לא כדי "להרוויח כמה שקלים", אלא כדי להרוויח המון כסף, ואני יודע שכדי להרוויח המון כסף, צריך גם להשקיע לא מעט כסף.

יש רצון. אין ידע.

קודם כל, שי...נעים מאוד.

דבר שני....אין ידע, יש רצון, יש פורום, לא צריך מדריך...אתה חושב שאני באתי לכאן וידעתי ישר לתכנת ואיך לתפעל חברת אכסון (לשעבר...) למדתי מכאן הכל..לא צריך ולא כדאי מדריכים...פתח אשכול תשאל שאלה יענו לך..כשיש מדריך אז אתה עובד כמו רובוט....ולא כמו שצריך.
וגם עוד משהו, שום דבר בעולם לא ילמד אותך "איך להתייחס ללקוח" זה תלוי בך...איך כדאי לנהל?..אני לא בטוח שאנשים ירוצו לספר איך הם מנהלים..כל אחד ואיך שנראה לו..ברור שנותנים טיפים (באשכולות עזרה) ועזרה אבל מדריך....לא יכול להיות...כל אחד שונה בדרך שלו..

dudi 18-04-06 00:13

ציטוט:

נכתב במקור על ידי DoOKaS
מדריך להצלחה .. חח אהבתי תמשפט

בעיקרון צריך להיות מנוסה בתחום ולא להיכנס אליו מתוך שומקום

איך ארכוש ניסיון בתחום אם לא אתנסה בו?

dudi 18-04-06 00:15

ציטוט:

קודם כל, שי...נעים מאוד.

דבר שני....אין ידע, יש רצון, יש פורום, לא צריך מדריך...אתה חושב שאני באתי לכאן וידעתי ישר לתכנת ואיך לתפעל חברת אכסון (לשעבר...) למדתי מכאן הכל..לא צריך ולא כדאי מדריכים...פתח אשכול תשאל שאלה יענו לך..כשיש מדריך אז אתה עובד כמו רובוט....ולא כמו שצריך.
וגם עוד משהו, שום דבר בעולם לא ילמד אותך "איך להתייחס ללקוח" זה תלוי בך...איך כדאי לנהל?..אני לא בטוח שאנשים ירוצו לספר איך הם מנהלים..כל אחד ואיך שנראה לו..ברור שנותנים טיפים (באשכולות עזרה) ועזרה אבל מדריך....לא יכול להיות...כל אחד שונה בדרך שלו..

נעים מאוד.

אם איני יודע דבר בהוסטינג, מה עליי לשאול? "איך מקימים חברת אחסון"?

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 23:09.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ