הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=20)
-   -   מצב שוק האחסון (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=15719)

raz002 12-02-06 16:13

מצב שוק האחסון

לקהילת HOSTS ולבעלי חברות האחסון במיוחד שלום רב,
בזמן האחרון שמתי לב שכמעט ואין בקשות לאחסון פכם בשלושה ימים בקושי יש בקשה רצינית לעומת לפני חצי שנה שאז היו שתי הצעות ביום.
ברור לי שלא יכול להיות שהשוק הצטמק ובכל זאת קרה משהו.מה לדעתכם קרה?האם זה בגלל שהאתר פחות מושך לקוחות ויותר חברות אחסון?או שהשוק רווי?

בן.נ. 12-02-06 16:25

לדעתי שילוב של שניהם ביחד

yoavz 12-02-06 16:44

לצערי,
שוק האחסון היום מתחלק לשני חלקים עיקריים -

1. השוק המקצועי - שוק של חברות בינויות ומעלה שמחפשות אירוח אתרים.
חלק מהחברות מחפשות אחסון שיתופי אך איכותי
וחלק מהחברות מחפשות שרת ייעודי אחד או יותר לאחסנת האתר.

2. השוק הצעיר - הילדים שמחפשים אחסון אתרים לפורומים ולאתרי מעריצים כאלו ואחרים.
מהשוק הזה אין הרבה כסף.

הסיבה לירידה בביקוש לפי דעתי היא כמות החברות הענקית בשוק.

ali_napso 12-02-06 17:11

חכה לחגים תראה מה יהיה :)

Vitalist 12-02-06 17:21

השוק לא יציב. לפני חצי שנה היה קיץ - חופשה. לתלמידים יש יותר זמן פנוי בקיץ....
אף גם לא היה יותר מדי לקוחות, בגלל זה הרבה חברות נסגרו / נסגרות.

Nimrod Levy 12-02-06 17:24

חכה לקיץ יהיה מלא

רונן אבנעים [אדם פונטה] 13-02-06 05:19

השוק הזה גודל, פשוט כאן אנשים לא רואים לנכון לבקש אחסון כאן. הוסטס הוא לא המקום היחידי שקיים הוא אולי אולי 20 אחוז מנתח השוק הישראלי, אפילו לא.

השוק האמיתי נמצא בחוץ שם הכסף הגדול, כאן לצערכם רוב הקהילה מתחרה על 20 שקלים ורוב הקהל שבא הוא בטוח הגילאים 15-18 כולל בעלי העסקים.
מה שאומר שהשוק קיים וישנו וגדל מיום ליום זה שלכם אין פה עבודה זה מסיבה פשוטה, אתם רוב היום עסוקים בלקרצץ אחרי עסקים אחרים פה ועסוקים בלרכל על זה וזה וזה... במקום לחפש את הפירסום שלכם שנמצא בחוץ, את התדמית של הפורום אתם יצרתם לשנות את זה יהיה קצת קשה.

ומי שאמר פה חכו לקיץ אז זה לא עובד ככה אתם לא אמורים להתפרנס בעונות אתם לא עובדים בים או במיזוג אוויר אתם עוסקים בתחום שעובד כל השנה וחזק, לתפוס לקוחות זה חלק מהעניין ולא להישאר תלוי על הפורום הזה שההכנסה נמוכה אני קשה לי לאמין שמישהו מכניס פה הכנסה גבוה מהוסטס.

Derey22 13-02-06 07:04

ציטוט:

נכתב במקור על ידי רונן אבנעים
השוק הזה גודל, פשוט כאן אנשים לא רואים לנכון לבקש אחסון כאן. הוסטס הוא לא המקום היחידי שקיים הוא אולי אולי 20 אחוז מנתח השוק הישראלי, אפילו לא.

השוק האמיתי נמצא בחוץ שם הכסף הגדול, כאן לצערכם רוב הקהילה מתחרה על 20 שקלים ורוב הקהל שבא הוא בטוח הגילאים 15-18 כולל בעלי העסקים.
מה שאומר שהשוק קיים וישנו וגדל מיום ליום זה שלכם אין פה עבודה זה מסיבה פשוטה, אתם רוב היום עסוקים בלקרצץ אחרי עסקים אחרים פה ועסוקים בלרכל על זה וזה וזה... במקום לחפש את הפירסום שלכם שנמצא בחוץ, את התדמית של הפורום אתם יצרתם לשנות את זה יהיה קצת קשה.

ומי שאמר פה חכו לקיץ אז זה לא עובד ככה אתם לא אמורים להתפרנס בעונות אתם לא עובדים בים או במיזוג אוויר אתם עוסקים בתחום שעובד כל השנה וחזק, לתפוס לקוחות זה חלק מהעניין ולא להישאר תלוי על הפורום הזה שההכנסה נמוכה אני קשה לי לאמין שמישהו מכניס פה הכנסה גבוה מהוסטס.

באש או במים,אני מצדיק אותך

D.J ORON 13-02-06 07:34

ציטוט:

נכתב במקור על ידי רונן אבנעים

כל מילה זהב!
אבל אני חושב על הקטע של הילדים שפותחים חברות איחסון בצורה קצת אחרת.
תחשוב זה העתיד ילדים. אם הם מתחילים מגיל כל כך מוקדם ויש את הפורום שעוזר להם להתקדם
תחשוב איך יראה שוק ההוסטינג בעוד כ10 שנים למשל (בהנחה שלא יבוא איזה משהו טכנולוגי וישנה הכל) תחושב שהשוק יהיה יותר מפותח ויותר מתקדם.

בנוסף גם פה כל הלקוחות זה באמת לקוחות בלי לזלזל או משהו חס וחלילה
לא בידיוק רציינים.
שהיום שיש כבר איחסונים חינם באתרים שונים וחברות מחלקות חסויות בכיף
ופשוט מעדיפים לקבל בחינם.

בניה 13-02-06 08:45

בס"ד

אם חברה רוצה להצליח באמת היא לא צריכה למכור "איחסון" היא צריכה למכור פתרונות.
(ולא אני המצאתי את זה)
אם חברה רוצה להצליח באמת היא צריכה פשוט למכור אתר שלם כולל דומיין איחסון ואת המערכת, כי בשוק הזה תמיד יש לקוחות וזה מה שאנשים מחפשים. במיוחד שמהירות חיבור לבתים פרטיים רק עולה ובעתיד מי יודע מה יהיה.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 13:11.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ