הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   פורום תיכנות (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=14)
-   -   מחפש רעיון למערכת (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=87422)

georgyp 15-01-11 01:38

מחפש רעיון למערכת

אז ככה, אני מתכנת PHP ברמה מתקדמת.
אשמח אם תשלחו לי רעיונות לאתרים, בין אם ייחודיים ובין עם אתרים סטנדרטים, פשוט כל מה שתציעו אשמח לשמוע |קורץ|
אין צורך לחשוב שאולי זה יהיה לי קצת קשה, כי תאמינו לי שאין לי שום בעיה לבנות הכל (וסתם שתדעו, מערכת למשל כמו פייסבוק כולל ה- AJAX גם את זה אני אוכל לבנות)
בכל מקרה, אם הרעיון ישמע לי טוב אני אצור איתכם קשר ואכניס אותכם כשותפים, האחוזים יהיו בהתאם לחלק שלקחתם על עצמכם בפרוייקט (אם הבאתם לי את הרעיון בלבד זה גם נחשב).

ולמנהלים: אם זה לא המקום בבקשה להעביר למקום המתאים.

sUP 15-01-11 08:22

מה, ברור, אתה גם המהנדס הראשי של אפל.

AlonMi 15-01-11 10:23

למה לזלזל, כל הכבוד לו על הנחישות, אני דווקא הייתי רוצה לראות אם הוא באמת יכול לעמוד מאחורי מה שהוא אומר.
georgyp, אשמח אם תשלח לי פרטים אודותיך לאימייל aloni.mi AT gmail. com ואולי אספק לך איזה עבודה מעניינת.

yonatan 15-01-11 15:40

אתה יודע לעבוד עם SOAP ? ובין השאר קצת PERL ?

georgyp 15-01-11 17:50

אם אני אומר אני לא סתם אומר.
אם אתם שואלים איזה מערכות בניתי, הינה הרשימה החלקית:

nex.co.il
מערכת גדולה יחסית אשר כוללת בתוכה: משתמשים, משחקים, מאמרים, מדריכים, הורדות ועוד.. (את הכל אפשר לנהל דרך הפאנל ניהול)

netzip.co.il
מנוע חיפוש/אינדקס אתרים שכולל תגובות לאתרים וכו'...

playstation-3.co.il
באתר הזה תוכלו לראות את מה שבניתי בשילוב AJAX (שעון ריצה, השאלון עצמו)

www.nex.co.il/submarine
משחק צוללות 1 על 1 שבניתי ב PHP + AJAX

יש עוד שלל מערכות שבניתי שכוללות: ניהול תוכן מתואמת לצרכי האתר הספציפי (לא אתרי תדמית), בוטים מתוחכמים, התממשקויות עם FACEBOOK.
בקיצור, יש לי לא מעט ניסיון עם PHP.
ככה שחבל למי שמזלזל או מקנא.

Haimz 15-01-11 19:10

למה שלא משהו כמו האייסקיו רק באינטרנט ?

NetanelEdri 15-01-11 22:54

ציטוט:

נכתב במקור על ידי georgyp (פרסם 792787)
אם אני אומר אני לא סתם אומר.
אם אתם שואלים איזה מערכות בניתי, הינה הרשימה החלקית:

nex.co.il
מערכת גדולה יחסית אשר כוללת בתוכה: משתמשים, משחקים, מאמרים, מדריכים, הורדות ועוד.. (את הכל אפשר לנהל דרך הפאנל ניהול)

netzip.co.il
מנוע חיפוש/אינדקס אתרים שכולל תגובות לאתרים וכו'...

playstation-3.co.il
באתר הזה תוכלו לראות את מה שבניתי בשילוב AJAX (שעון ריצה, השאלון עצמו)

www.nex.co.il/submarine
משחק צוללות 1 על 1 שבניתי ב PHP + AJAX

יש עוד שלל מערכות שבניתי שכוללות: ניהול תוכן מתואמת לצרכי האתר הספציפי (לא אתרי תדמית), בוטים מתוחכמים, התממשקויות עם FACEBOOK.
בקיצור, יש לי לא מעט ניסיון עם PHP.
ככה שחבל למי שמזלזל או מקנא.

אתה באמת משווה מערכות ניהול תוכן בינוניות יחסית מבחינת PHP למערכת כמו פייסבוק ?

BlueNosE 15-01-11 23:19

למה לקטול? אני מסכים שהמערכות פה ממש לא ברמה של פייסבוק, אבל הבנאדם הציב לעצמו אתגר - למה טובה הגישה הזאת?
אני דווקא חושב שזה מאוד יפה שיש פה ניסיון ללכת רחוק, לבדוק את גבולות היכולות שלך ולאתגר את עצמך בדברים שעוד לא ניסית. זה בדיוק מה שהוא רוצה לנסות, אז למה טובות התגובות האלו?

georgyp 16-01-11 07:20

ציטוט:

נכתב במקור על ידי BlueNosE (פרסם 792828)
למה לקטול? אני מסכים שהמערכות פה ממש לא ברמה של פייסבוק, אבל הבנאדם הציב לעצמו אתגר - למה טובה הגישה הזאת?
אני דווקא חושב שזה מאוד יפה שיש פה ניסיון ללכת רחוק, לבדוק את גבולות היכולות שלך ולאתגר את עצמך בדברים שעוד לא ניסית. זה בדיוק מה שהוא רוצה לנסות, אז למה טובות התגובות האלו?

תיקון קטן: אני לא מציב לעצמי שום אתגר. לא אמרתי שאני רוצה לבדוק אם אני מסוגל לבנות מערכת כמו פייסבוק.
פייסבוק היא לא מערכת שבשמיים, סה"כ רשת חברתית, ממש לא שנים של פיתוח הדבר הזה...
שוב אני מזכיר, הצגתי בתגובה הקודמת שלי רק את היכולות שלי (מה לעשות כשיש קנאים |עצוב|), נושא האשכול שונה לחלוטין, אני רוצה לשמוע מה אתם מציעים לי לבנות.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 18:04.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ