הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   נפלתי מפרויקט גאמא, באסה. (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=107151)

Tyler 20-06-14 12:34

נפלתי מפרויקט גאמא, באסה.

כנראה שאין לי את מה שצריך..

מקווה שעדיין יש לי מקום בתחום הזה איפשהו בעתיד, אבל עד אז אני אתן את ה3 שנים שלי, חבל רק שלא ביחידה כמו 8200 שתוכל לתרום לי לא פחות ממה שאני תורם לצבא.

GNS 20-06-14 20:22

גם אני נפלתי מגמא...
התגייסתי לקורס מודיעיני ב8200 אחרי הקורס עשיתי הרבה בעיות עד כדי סירוב פקודה (הצבא קשה), לבסוף הסכימו לבחון אותי והתקבלתי לתפקיד טכני מאד נחשב כמפתח ודווקא בזכות שלא עשיתי קורס טכנולוגי לא יכלו להחתים אותי קבע :)

אל ייאוש

דור 21-06-14 11:30

בסדנה או בריאיון?

Tyler 21-06-14 19:13

ציטוט:

נכתב במקור על ידי דור (פרסם 889634)
בסדנה או בריאיון?

סדנה.
חבל, כי ציפיתי להגיע לראיון ולהראות להם שלמרות שאין MAX ידע , עדיין יש הרבה פרויקטים שעבדתי איתם ועליהם ועשיתי כסף מהתחום.

אבל ראיתי שם את האנשים, וזה באמת הטופ של הטופ.

Tyler 21-06-14 19:13

ציטוט:

נכתב במקור על ידי GNS (פרסם 889629)
גם אני נפלתי מגמא...
התגייסתי לקורס מודיעיני ב8200 אחרי הקורס עשיתי הרבה בעיות עד כדי סירוב פקודה (הצבא קשה), לבסוף הסכימו לבחון אותי והתקבלתי לתפקיד טכני מאד נחשב כמפתח ודווקא בזכות שלא עשיתי קורס טכנולוגי לא יכלו להחתים אותי קבע :)

אל ייאוש

לא הבנתי? בסוף אתה ב8200 או לא?
בסוף אתה בגאמא?

מה עשית בדיוק אחרי שנפלת מגאמא?

GNS 21-06-14 21:39

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Tyler (פרסם 889640)
לא הבנתי? בסוף אתה ב8200 או לא?
בסוף אתה בגאמא?

מה עשית בדיוק אחרי שנפלת מגאמא?

התקבלתי לתפקיד מודיעיני ב8200, תפקיד שלא דורש שום ידע טכני - תפקיד די פח
ואחרי הקורס הצלחתי להגיע לתפקיד טכני.
גאמא זה לא תפקיד,גאמא זה מסלול שבסופו אתה משובץ לתפקיד טכני, הצוות שנכנסתי אליו היה מורכב מגאמא, ממרם ועתודאים.
היום אני משוחרר.

להיכנס ל8200 זה לא קשה - 8200 היא היחידה הכי גדולה בצהל, הקושי הגדול הוא להיכנס לתפקיד שימצה את הפוטנציאל שלך - לי היה הרבה מזל.

Tyler 22-06-14 08:56

ציטוט:

נכתב במקור על ידי GNS (פרסם 889641)
התקבלתי לתפקיד מודיעיני ב8200, תפקיד שלא דורש שום ידע טכני - תפקיד די פח
ואחרי הקורס הצלחתי להגיע לתפקיד טכני.
גאמא זה לא תפקיד,גאמא זה מסלול שבסופו אתה משובץ לתפקיד טכני, הצוות שנכנסתי אליו היה מורכב מגאמא, ממרם ועתודאים.
היום אני משוחרר.

להיכנס ל8200 זה לא קשה - 8200 היא היחידה הכי גדולה בצהל, הקושי הגדול הוא להיכנס לתפקיד שימצה את הפוטנציאל שלך - לי היה הרבה מזל.

יש לי הרבה זמן עד לגיוס אבל לצערי כששאלתי אותם כשהם הודיעו לי על זה שנפלתי מגאמא אם יש להם מסלולים נוספים להציע לי במודיעין הפקידה אמר שלא.

GNS 22-06-14 21:11

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Tyler (פרסם 889647)
יש לי הרבה זמן עד לגיוס אבל לצערי כששאלתי אותם כשהם הודיעו לי על זה שנפלתי מגאמא אם יש להם מסלולים נוספים להציע לי במודיעין הפקידה אמר שלא.

מסלולים נוספים להציע לך? באמת שאלת את זה?! :-0

אין לך מה לשבור יותר מדי את הראש, חכה עד שיציעו לך תפקיד חדש.
בהצלחה.

איציק ברבי 25-06-14 17:43

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Tyler (פרסם 889647)

עצה ממני תתרחק מחיל התקשוב.

Tyler 26-06-14 00:51

ציטוט:

נכתב במקור על ידי איציק ברבי (פרסם 889724)
עצה ממני תתרחק מחיל התקשוב.

האמת שזה בדיוק הצעד הבא שעליו חשבתי.. רק שם ובמודיעין יש את המסלולים שמעניקים לך נסיון/רכישת ידע בתכנות/תחום המחשבים. ובזה אני רוצה לעסוק בצבא. וממודיעין עפתי. אז תקשוב זה האופציה שנשארה.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 23:48.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ