הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Hosts: הכרזות, הצעות, שאלות ומשוב (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=21)
-   -   הבהרה בנושא "תביעות" שממשיך כאן בפורום. (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=868)

Dima 10-10-05 19:18

הבהרה בנושא "תביעות" שממשיך כאן בפורום.

פורום הוסטס החליף בעלים בהצלחה, הפורום נראה לי דיי מצליח ומבטיח.
אך יש פה תופעה שלא נעלמה מאז הוסטס הקודם, והיא: איומים בתביעות.

אז בואו ואני אבהיר לכם מה היא תביעה משפטית:

1. תביעה משפטית זה דבר לא פשוט, גם אם אבא שלכם עורך דין או אימא שלכם עורכת דין זה עוד לא אומר הכל.
2. רוב הקהילה בהוסטס היא נערים מתחת לגיל 18, ככה שיש לנו 80% הקלות בבית המשפט.
3. אף אחד בבית המשפט לא הולך להתעסק בהודעה שנכתה בפורום או בהוצאות דיבה, זה פשוט שטויות. יש הרבה חוקים שמחפפים בבית המשפט.
4. בשביל לתבוע נער (לצורך העניין) צריך סיבה ממש טובה (כגון: רצח או גניבה).
5. אף אחד, אבל אף אחד לא יוכל להוכיח שאותו המשתמש שכתב את ההודעה הוא באמת אותו אחד שמצאתם.

מקווה שהעניין הובהר והנושא של תביעות בבית המשפט לא יחזור על עצמו.

s.o.s 10-10-05 19:22

תשלח את זה בהודעה פרטית לאדם כנראה הוא לא הבין שזה פורום וכול מילה פה לא תתפוס בבית משפט

Dima 10-10-05 19:24

ציטוט:

נכתב במקור על ידי s.o.s
תשלח את זה בהודעה פרטית לאדם כנראה הוא לא הבין שזה פורום וכול מילה פה לא תתפוס בבית משפט

אני מעדיף לפתוח את זה מול הציבור הרחב כדי שלא רק אדם ייראה את זה אלא כל הקהילה.

אדם 10-10-05 19:38

קבל טעות אם אתה מכיר את אותו אדם וןיודע עליו דברים סתם דוגמא ראיית שדיברו על מייק מגו דדי צורה בוטה ומשפילה, וןמייק מכיר את אותו אדדם אישית ניח אז הסיפור הוא מעבר לזה ששונה אלה יותר מזיה
ובבית משפט אפשר להכויח הכל השאלה ד כמה אתה מבין בתחום.

Dima 10-10-05 19:47

ציטוט:

נכתב במקור על ידי אדם
קבל טעות אם אתה מכיר את אותו אדם וןיודע עליו דברים סתם דוגמא ראיית שדיברו על מייק מגו דדי צורה בוטה ומשפילה, וןמייק מכיר את אותו אדדם אישית ניח אז הסיפור הוא מעבר לזה ששונה אלה יותר מזיה
ובבית משפט אפשר להכויח הכל השאלה ד כמה אתה מבין בתחום.

אתה לא יכול להוכיח, ScreenShot זאת לא הוכחה קבילה בבית המשפט.
רק במידה והוא מצהיר זאת בפני הציבור באופן אישי ומייק שמע את זה או שהוא מתחיל לקבל שמועות, אז הוא יכול להתחיל לעשות משהו בנדון.

אדם, ברגע שאתה מביא נער לבית המשפט בתירוץ שהוא הוציא עליך דיבה, השופט פשוט ייצחק.

SHeDoN 10-10-05 20:09

דימה,
לי לא חידשת,
אני בטוח אבל שלהרבה אחרים כן.

:rolleyes:

דניאל 10-10-05 20:16

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Dima
ברגע שאתה מביא נער לבית המשפט בתירוץ שהוא הוציא עליך דיבה, השופט פשוט ייצחק.

"המורה הוא הרביץ לי!!!"
"אבל הוא התחיל!!"

:rolleyes:

Jarhead 10-10-05 21:05

החוקים של מדינת ישראל אומנם לא מגדירים את האינטרנט ככלי תקשורת דוגמא לכך הוא חוק הצנזורה שהופר לא פעם ולא פעמיים באינטרנט אבל לא יכלו לעשות נגד זה כלום כמו במקרה הפיגוע שהיה במבצע "חומת מגן" כש13 חיילים נהרגו הטילו על זה צנזור אבל הדבריפ פורסמו באתר החדשות של רוטר אבל לא פעם ולא פעם היו ממצאים מן האינטרנט במשפטים שונים כגון הנער שנרצח במזרח ירושלים כשיצא לפגישה עם נערה שהכי בצ'אט.
ניתן להשתמש בהוכחות באינטרנט ע"י הוצאת לוגים מספק האינטרנט אשר מוכיח שבתאריך הזה ובשעה הזאת user מסויים היה מחובר וכך מקשרים את הבן אדם להודעה מסויימת.

אבל בינינו אף אחד פה לא יעשה את זה כמו שדימה אמר אז חלאס.

BlueEye 10-10-05 21:08

אתה מיתכוון בדיוק כמו שאתה אמרת פעם לאדם? ^^

Fector 10-10-05 21:19

אתם לא מבינים את הקטע הכי מרכזי פה .

ברגע שתלך באמת לשופט, לא משנה כמה הוא יזלזל, כמה הוא יצחק .
כולכם ילדים .

שאבא שלך ישמע שמישהו תבע אותך .. אם עוד פעם תתקרב למחשב ול-"חברה" שלך ..

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 12:39.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ