הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   תוכנה, משחקים ומערכות הפעלה (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=51)
-   -   משהו שנורא עניין אותי. (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=54354)

Panda 29-09-07 20:25

משהו שנורא עניין אותי.

מה נשמע כולם?

יש לי משהו שנורא נורא מעניין אותי, תחשבו על זה, וזה פונה גם לגיקים שיש פה..
למה הגיקים כל כך מתלהבים מהמערכת המסריחה הזאת סה"כ שנקראת לינוקס ומתקינים אותה על המחשב בבית? שיש את הוינדוס שתומך בהכל, אין מה לתרץ.. אולי זה טוב לשרתים כי זה בחינם אבל לא יותר מזה, בשביל עבודה בבית זה פשוט לא שווה כלום, בשביל העבודה בבית יש גם את המקינטוש, שהיעילות שלו באמת שווה רק למטרות מסוימות. אני לא מאמין שעוד קיימים מחשבים שלא מסוגלים להריץ win xp ואם כן הם בטח מושבתים או נמצאים בבית ספר שלכם.

ברוב הפעמים התשובה תהיה כי זה בחינם ויש עדכונים ובלה בלה בלה, אבל העיקרון הוא שיש את הוינדוס, פרוץ זה אולי לא חוקי, אבל היום הוא כל כך פרוץ שאפשר לקבל בדיוק את אותו דבר שמי שמשלם מקבל. והסבירות שידפקו לך בדלת כי אתה משתמש ב-"מוצר לא חוקי" לא קיימת, מכיוון וקהל היעד של האכיפה הוא החברות המסחריות.

הנקודה שלי בעצם היא שאין שום סוג של יתרון שבאמת שווה את המאמץ להתקין לינוקס בבית.

עומר.

Dodem 29-09-07 20:32

לדעתי כי אנשים פשוט מחפשים את הדברים הרעים.
פשוט מחפשים, לא מוכנים לקבל את המערכת הזאת.
חושבים שדברים אחרים יהיו יותר טובים.
אני לא מבין למה? מה הבעיה שלכם עם המערכת הזו?
ואתה יודע מה? גם אם יש בעיה איתה, הם פשוט מנסים לחפש דרכים לפרסם אותה.

בניה 29-09-07 20:42

סתם חבל לפתוח כזה נושא, אם יבואו לפה אנשים תומכי לינוקס תתפתח מריבה וקללות.

Panda 29-09-07 20:50

שיבואו. למי שמקלל תנו באן.

DeanT 29-09-07 20:53

לא מעוניין לריב,
אך אני תומך לינוקס.
הסיבה היחידה שאני לא משתמש בה היא ששאר המשפחה לא מעוניינת.

לינוקס היא מערכת קוד פתוח,
מה שאומר שגם אם יש בה באגים - ניתן לתקן אותם. במידה ואין לכם ידע מספק, אתם יכולים למצוא פתרונות ושיפורים ברשת האינטרנט - בעיקר בפורומים של אובונטו.

העניין הוא שבווינדוס יש לא מעט באגים ושטויות שמיקרוסופט לא מתייחסת אליהם, ואם מישהו מתייחס - אין לו אפשרות לפתור גם ככה - באובונטו הכל אפשרי.
בנוסף, ווינדוס היא מערכת הפעלה הנרכשת במחיר מופקע, כאשר Ubuntu היא מערכת חופשית להתקנה והפצה בחינם.

אני יכול לכתוב גם ביותר פירוט על יתרונות Ubuntu לעומת Windows, אך אין סיבה.
תומכי ווינדוס - השארו עם ווינדוס, אין סיבה שתעברו אם אין לכם שימוש אמיתי בלינוקס. הרבה דברים לא נתמכים (חסרון).
תומכי לינוקס - המשיכו כך!

מעוניין להתנסות במערכת ההפעלה Ubuntu? צור קשר וקבל דיסק מקורי בחינם.*
* עד גמר המלאי
** כרגע במלאי: עשרה עותקים

נמרוד 29-09-07 21:05

בשביל לנסות, ניסיתי את הגירסא הכי חדשה של אובנטו, זה נחמד והכל (והשתמשתי בזה חודשיים בהמחשב הישן עד שקיבלתי ווינדוס) אבל זה לא זה. זה מציק בעליית המחשב ולא נוח כמו ויסטה. מחקתי את זה וזהו.. אני יבדוק את הגירסא הבאה כשתצא.

Illusion 29-09-07 22:08

מסתקרנים.. אני למשל הסתקרנתי לראות איך זה לינוקס. השתמשתי בזה אולי שבוע וחזרתי לווינדוס.
זה יותר פוזה בוא נגיד או סקרנות, יש כאלה שבאמת משתמשים בזה יום-יום כי אין להם שימוש ברוב התוכנות של הווינדוס והם אוהבים את הממשק של לינוקס.

Dima 29-09-07 22:17

אני שאלתי פעם מישהו את אותה השאלה, אם כי בנימה טיפה שונה.
הוא ענה לי דבר מאוד פשוט:"במכונית אם אתה רגיל לגיר ידני הרי יהיה לך קשה לעבור לאוטומט נכון?"

בואו באמת נדמה את זה לאוטו, מכונית עם גיר רגיל צוברת מהירות יותר מהר לעומת האוטומט, יש אנשים שזה לא משנה להם אבל יש אנשים שאוהבים להגיע כמה שיותר מהר למהירות המותרת, מישהו שאוהב לצבור מהירות אתם יכולים לקרוא לו חולה הגה? לא.

כך גם אוהבי הלינוקס, הם אוהבים לעשות הכל באופן ידני ולהגיע ליעד המבוקש במהירות האפשרית.

ani 29-09-07 22:46

אני תומך לינוקס,
תראה למרות שאין לי לינוקס, אני ניסיתי לינוקס בעבר זה היה פשוט חוויה מדהימה,
המחשב לא נתקע, הכל עובד כמו שצריך, כל התוכנות של הלינוקס עובדות יפה,
אבל הפאק היחידי והמשמעותי ביותר זה שהלינוקס לא תומך בכלום,
וזה גם לא באשמת יצרני הלינוקס אלה באשמת מיקרוסופט שבעצם מחזיקה את כולם בביצים (סליחה על הביטוי).
ככה שמי שהוא מתכנת או סתם עובד קליל עם המחשב לינוקס בהחלט מומלץ

Derey22 29-09-07 23:05

ציטוט:

נכתב במקור על ידי ani (פרסם 560837)
אני תומך לינוקס,
תראה למרות שאין לי לינוקס, אני ניסיתי לינוקס בעבר זה היה פשוט חוויה מדהימה,
המחשב לא נתקע, הכל עובד כמו שצריך, כל התוכנות של הלינוקס עובדות יפה,
אבל הפאק היחידי והמשמעותי ביותר זה שהלינוקס לא תומך בכלום,
וזה גם לא באשמת יצרני הלינוקס אלה באשמת מיקרוסופט שבעצם מחזיקה את כולם בביצים (סליחה על הביטוי).
ככה שמי שהוא מתכנת או סתם עובד קליל עם המחשב לינוקס בהחלט מומלץ

אתה בטח מדבר על הexe..
אז זה שטויות

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 02:38.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ