הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   מה עבר פה??? (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=9273)

-roee- 12-12-05 19:45

מה עבר פה???

מה עשיתם?

bs 12-12-05 19:47

שינויים ?
איזה דרמה עשית.

Linux 12-12-05 19:50

פשוט וקל,
ציטוט:

נכתב במקור על ידי KeyTekK
משתמשים וצוות הנהלה יקרה,
נוכחתי לדעת שאלון צריך את עזרתי - אז אני פה לעזור במעט, עלה לי רעיון שיכול להביא לפה שינוי, והוא קיצוני - התחלתם לפחד? אני לא רוצה להפחיד, אני רק מודיע לכם שהחל מה8/12/05 (מחר,
00:00 היום) יתחילו השינויים הבאים:

הסרת גישה:
קיללתם? עברתם על החוקים פעם אחת? אתם כבר לא זוכים לאזהרה (למי שפחד) אתם זוכים "להיתנתק" מהפורום הזה, במידה והפורום הוא פורום "אטרקציה" (מייד יפורט) - גישתכם לא תחזור לשם לעולם.
(לדוגמא: אני פתחתי נושא ספאם בפורום דיבורים, לכן גישתי תוסר ואיני יוכל לכתוב בו ולהגיב בו, ואף היסתכל בו).

2 קטגוריות לפורומים:
הנהלת האתר "נערכת" כעת למצב של 2 מצבי פורומים - אטקרציה, ורגילים, פורומי האטרקציה יוכלו להיכנס אך ורק האנשים שאנחנו נבחר, ונכנסים לקטגוריה הם: פורום דיבורים, פורום גראפיקה, סקריפטים וצד שרת, פורום חומרה ופורום מדריכים.

חוק החברות:
חוק החברות חוזר, בלי שום התרעת מצב - הוא חוזר ממש ברגעים אלו, הכול בנושא הכול השבוע.

אזהרות:
אזהרות הופכות לדבר, שלא יהיה ממש בשימוש - במידהו מגיע לך אזהרה, אתה כנראה תערך לדבר עם הצוות לפני - אחרי הדיבור, איש הצוות יחליט האם אתה רשאי להישאר כאן, או לצאת ליממה אחת.

פורום משוב:
גישתכם לכתוב דיונים בפורום משוב תוסר, למען פניות ועזרה - תוכלו לכתוב באשכול הנעוץ שיהיה במשוב.

והחשוב הוא מכולם - לאגד את הקהילה למשפחה:
שימו לב, אלה שבאמת באו להרוס, או שהם לא יודעים להיתנהג - לא צריכים אותם.
מה שכן, אלו שידעו לתת מעצמם ולכבד את המשתמשים והחוקים - יזכו להיות במשפחה שאנחנו מתכננים, כול מי אטרקציות וכייף, הכול בפנים - אך "חומת מגן" שתגן עלינו מפני אלו שלא מגיע להם להיות פה.

לעת עתה, אלו השינויים שיחלו החל ממחר.

השאלה הגדולה היא "למה??" - התשובה היא פשוטה: לשנות את הקהילה למטרה אחרת,
אנחנו יוצאים למבצע שנקרא "המבצר" ובו אנחנו משאירים את כול הטובים - בתוך המבנה, והמבצר "יגן" על הוסטס מפני אלו שמספימים ועוברים על החוקים.

שיהיה לכולכם לילה טוב, וסוף שבוע נהדר,
הנהלת "מערכת" Hosts.

חוק החברות חזר,
* ואני לא מוצא את האשכול שהוא כתב אבל הוא אמר שעכשיו רק אנשים שיש להם תעודת עסק רשום יכולים ליצפות בפורומים ולהגיב או משהו כזה,
המשך יום נעים.

* עריכה, מצאתי: http://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=9162

Eli-Hai 12-12-05 19:51

אני חושב שדיבורים פשוט אופס.

moshir.t 12-12-05 19:52

דיבורים אכן,
אופס.

ראשן 12-12-05 19:58

עבר פה הוריקן וסחף את כל ההודעות לים :rolleyes:

idansror 12-12-05 20:04

בס"ד

הפורום עובר שינוים אני רואה לא?.....

Potatoz 12-12-05 20:04

השלב הראשון בהריסת הוסטס - הושלם :)

חחח נשבע לכם מנהלים, אם אנשים ימשיכו לגלוש פה באמת יהיה לכם מזל..
זה הפך ממקום שופע ונוח שאפשר להתבטא בו למקום קטן של רובוטים.
אבל, מכיוון שהוסטס זה הבית השני, לא נראה לי שאני אעזוב, רק אסתכל מהצד איך כל הנפלאות שדני, מעוז, דניאל וכל צוות הניהול הישן בנה, נהרס ברגע בגלל כמה אנשים שלא יודעים לנהל פורום.

Aviv|LDFix.com 12-12-05 20:09

אף אחד פה לא מכריח אנשים להישאר.
ואני רואה שלך דפקא לא כל כך רע עם אתה עדיין פה .
כל מה שנעשה נעשה לטובת הפורום הפורום לא נועד לווארז ולשטויות בשביל זה תלכו לTOPSITE ולא יהיה חסרים פורומים בענינים שטותיים וחברה ופנאי.
הפורום הזה עוסק בהסוטינג תיכנות עיצוב ובין היתר גם פנאי אבל אני חושב שמטרת הפורום זה יותר עסקים ולא ילדים קטנים שיפתחו כל שני וחמישי חברה ויהרסו את שוק ההוסטינג.
עד עכשיו אני מרוצה מכל החלטה והחלטה שהתקבלה פה ע"י ההנהלה.

אגב בנוגע למה שאמרתי זה לא אומר שאין פה כיף שלא מדברים ונהנים אלי עושה ארטקציות ויש פורומי אטרקציות כדי שהמתמשים יוכלו להנות ולעשות פה כיף אבל עם משתמשים יעברו פה על חוקים יהרסו לעצמם ולא יוכלו להנות מהאטרקציות אז כדאי לא לעבור על החוקים ולהנות כמה שיותר בפורום ולא להיות נגד ההחלטות של ההנהלה סה"כ הם רוצים בטובת הפורום(=

d1a1n0 12-12-05 20:09

היה שינויים, אבל מתרגלים.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 17:27.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ