הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Hosts: הכרזות, הצעות, שאלות ומשוב (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=21)
-   -   (הוסטינג) איחסון אתרים - אכזבה (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=1334)

DVDrom 15-10-05 01:24

(הוסטינג) איחסון אתרים - אכזבה

הנני אדם מהעדה האתיופית אשר עשה כמה וכמה שיחות טלפוניות לאנשים בקשר לאיחסון ולרדיו ונעניתי בניתוקי טלפון והאנשים פשוט התייחסו אלי בצורה משפילה

ממש זה נהיה כמו מן אתר של ילדים בגלל שאני אתיופי מה קרה אני לא יכול גם לבנות אתר ?

Jarhead 15-10-05 01:36

פשוט יש אנשים שלא שווה להתייחס אליהם למה מי הם שתיפגע מהם אל תקח ללב פשוט תתעלם ותמשיך בחיים לא כולם ככה תהיה בטוח.

DVDrom 15-10-05 01:38

תודה רבה גבר ... אני מעריך מה שאמרתה אבל מה זה נורא פגע בי היחס שלהם כאילו שאני מישהו שעובד עליהם אתה מבין אותי? כאילו אני ילד שמשעממם לו ומדבר בקול שלנו

תגידו לי מה כלכך מוזר למה אתיופי לא יכול לפתוח אתר ולבן כן מה ההבדל ??? המבטא ? השפה ? ואם הייתי מביא למישהו אחר לדבר היתם בטח ממשיכים לדבר איתי אבל שהתקשרתי למישהו והוא אמר לי משה אל תתקשר אלי יותר וזה בכלל קוראים לי אברם וזה מישהו שכנראה הציק לאותו בחור אז חשב שזה אני

בבקשה תפסיקו עם הגזענות

Jarhead 15-10-05 01:46

העולם לא מושלם גם אני יכול לבכות עכשיו על דברים שפגעו בי אבל תמשיך בחיים לך תצא עכשיו לאיזה מועדון תשכח מכל מה שקרה לפעמים זה הכי טוב אני מלא פעמים עושה את זה אל תתעלם! אבל גם אל תתייחס לזה ברצינות מאנשים שלא אכפת להם ממך.

ייאלה צא תשתה קצת תכנס למסיבה אם אתה רוצה המלצה בוא עכשיו לדום אני כבר יוצא אולי ניפגש לך תדע..

DVDrom 15-10-05 01:48

ואלה אני יוצא עכשיו לשם תראה אותי (אתיופי) חולצה לבנה עם פסים וכובע אדום אני יוצא ניתראה

דניאל 15-10-05 02:09

DVDrom,
אתה בטוח שעשו זאת על סמך שאתה ממוצא אתיופי?
אני מודה, חלק מהאנשים בפורום יכולים לעיתים להיות מעט ניאנדרטלים בהתנהגות שלהם,
אבל לרוב אתה תפגוש פשוט באנשים פשוט לא בוגרים,
וייתכן שמשם יוצאת הבעיה,
ולאו דווקא הפליה על רקע עדתי.

לילה טוב,
דניאל.

SlipY 15-10-05 02:21

ציטוט:

נכתב במקור על ידי TelecarT
DVDrom,
אתה בטוח שעשו זאת על סמך שאתה ממוצא אתיופי?
אני מודה, חלק מהאנשים בפורום יכולים לעיתים להיות מעט ניאנדרטלים בהתנהגות שלהם,
אבל לרוב אתה תפגוש פשוט באנשים פשוט לא בוגרים,
וייתכן שמשם יוצאת הבעיה,
ולאו דווקא הפליה על רקע עדתי.

לילה טוב,
דניאל.

דני.. ילד בן 12 שמקבל טלפון ממבטא לא מוכר ישר יחשוב שזה איזה מתיחה של רדיו אין או משהו..
ויתחיל להסתלבט .. וירגיש בסוף שהוא יצא גבר..

CooR 15-10-05 02:35

ציטוט:

נכתב במקור על ידי SlipY
דני.. ילד בן 12 שמקבל טלפון ממבטא לא מוכר ישר יחשוב שזה איזה מתיחה של רדיו אין או משהו..
ויתחיל להסתלבט .. וירגיש בסוף שהוא יצא גבר..

בהתחלה חשבתי...לא לא הגיוני...אבל קראתי את מה שאמרתה וזה פתאום נשמע לי הגיוני...
אין לי ממש מה להגיד...אל תיקח קשה
ותדבר באיי סי קיו...

shev.com 15-10-05 05:33

חבל לי רק שהכותרת היא כזאת דרמטית: הוסט? למה להאשים את הוסטס?

-אלון.

Alter 15-10-05 10:08

הוסט - כאיחסון אתרים
לא הוסטס , שים לב אלון שהוא לא הכניס ס' בסוף =]

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 23:57.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ