הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   ביקורות והמלצות (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=62)
-   -   ביקורת חריפה אל SKIZA.CO.IL (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=92421)

biglvl.com 26-09-11 18:10

ביקורת חריפה אל SKIZA.CO.IL

שלום לכולם, ברצוני להודיע פה בפורום שיש פה בן אדם רמאי שבכל שנות העבודה שלי לא פגשתי מישהו כזה,
לפני כ 3 חודשים התחלתי לעבוד עם המעצב ארתור (מנהל סטודיו סקיצה) אחרי שקבענו את כל הפרטים הוא אמר לי שתוך 3 ימי עבודה העיצוב יהיה מוכן.

עבר שבוע , עבר שבועים וקיבלתי את העיצוב רק אחרי חודש! סבבה לא כעסתי או לחצתי עליו כי זה היה עיצוב קשה והבנתי אותו.
אחרי שקיבלתי את העיצוב הייתי מבסוט ואמרתי לו שכתמורה אני יביא לו כמה לקוחות,
הבאתי לו 2 לקוחות: אח שלי ואבא של חברה שלי שתיהם בעלי עסקים שהיו מעונייים באתר.

אני וארתור סגרנו מחיר מראש על שני האתרים אבל אחרי שארתור דיבר אם הלקוחות וראה שהם לא מבינים עיניין
אמר להם מחירים שונים לגמרי בקיצור עשה עליהם קופה וזה לא היה נראה לי כל העיניין הזה.
התקשרתי לו והסברתי לו שתפסתי אותו משקר והסברתי לו שלא יעשה עלהם קופה הוא התנצל והחזיר את המחיר למחרי שקבענו.

אחרי כמה ימים שני הלקוחות שהבאתי עליו התחילו להתלונן בפני שארתור מדבר בגסות רוח ומרבה לסנן בפלא'.
לא האמנתי להם ובררתי את זה עם ארתור, אחרי שדיברתי איתו הוא התחיל לצעוק ולריב איתי,
אמרתי לו ואני מצטט " גמור את העיצובים שלי ושל הלקוחות שהבאתי לך ואני מסיים לעבוד איתך".

כמובן שאת העיצובים שלי לא קיבלתי [אבא של חברה לי שילם לו מיקדמה ואמר שלא ימשיך לעבוד כי הוא לא רוצה לעבוד איתו, אח שלי קיבל אתר שבקושי עובד ואני לא קיבלתי כלום.] ממנו עד היום והוא גם לא עונה בפלא,
אחרי סינונים רבים שלחתי לו הודעה והסברתי לו שיביא לי את העיצובים או שזה יגמר לא יפה
הוא כמובן הגיב בשלילה והתנהג מגעיל וענה אני מצטט " כשהיה לי זמן אני יעשה לך את זה".

אני מזהיר את כל אנשי קהילת פורום הוסט תזהרו ליפול בפח אצל ארתור (סטודיו סקיצה) הוא משחק אותה תמים וחמוד אבל הוא רמאי ושקרן ועובד לפי מצבי הרוח שלו (אם אין לו מצב רוח אתה בבעיה ויכול להיות שבכלל לא תקבל את העיצוב).

* קבלה מצורפת בהודעה באשכול.
http://up353.siz.co.il/up3/xdgyrzzqznkm.jpg

amit_avital 01-10-11 17:03

תודה רבה אנשים מגעילים אני מקווה שאף אחד לא יעבוד איתו יותר

yonatan 01-10-11 17:07

דבר אחד ממש לא ברור לי,
עבדת איתו , והוא איחר לך בהגשת העבודה המקורית הראשונה שהזמנת ( במקום שלושה ימים לקח חודש על פי הטענה שלך).
אז למה המשכת לעבוד איתו ונתת לו עבודה נוספת אחרי מקרה כזה? מה חשבת שיקרה בדיוק?

Tom_l 01-10-11 18:01

מצטרף לדברי יונתן. ברגע שהינך קובע דד-ליין עם איש מקצוע והוא מאחר בחודש ימים, זה דבר הגורם להדלקת נורה אדומה לגביי אותו איש מקצוע, אך יתרה על-כן, אתה עוד בוחר להמליץ עליו לקרוביך? מאוד תמים מצידך.
בכל אופן נחכה לתגובתו של ארתור כדי לשמוע את שני הצדדים.

תודה רבה על הביקורת והאזהרה.

בהצלחה,
תום.

kondason 01-10-11 18:29

אני טעות לא מכיר את המקרה שלך, אבל עבדתי עם ארתור מספר פעמים והוא תמיד הגיש עבודות בזמן.

Dima 01-10-11 18:29

אני לא מסכים עם שניכם, לפעמים במהלך עסקה נוצר קשר אישי בין נותן השירות ללקוח (וזה קורה המון עם בוני אתרים)
עד כדי כך שהלקוחות מוכנים להחליק בדד ליין ולא רוצים "ללחוץ" על המעצב שכביכול גם ככה מפוצץ עבודה.

הבנאדם לא חשב שזה יחזור על עצמו עם לקוחות אחרים שלו, דווקא בגלל היחס והקשר שנוצר ביניהם.

biglvl.com 02-10-11 14:48

דימה פגעת בול, בכל מיקרא אפשר לנעול תאשכול הוא הגיש תעבודה בסופו של דבר, וכן בהתחלה נוצר קשר אישי גם אולי ארתור הוא בן אדם לא משהו [לדעתי] אבל כמעצב הוא תותח ... רק חבל שלעבוד עם לקוחות הוא לא יודע כי לדעתו לדבר מגעיל ולסנן ולא להביא תמוצר כפי שהובטח זה בסדר גמור .. בכל מיקרא לנעול וחג שמח לכולם

דרך עגב עכשיו שלכתי לו מייל שישלח לי תקבלה האחרונה שהוא חייב לי אני מקווה שהוא יענה חיובי...

IgalSt 02-10-11 15:02

ציטוט:

נכתב במקור על ידי kondason (פרסם 820410)
אני טעות לא מכיר את המקרה שלך, אבל עבדתי עם ארתור מספר פעמים והוא תמיד הגיש עבודות בזמן.

+1
גם לי יש ניסיון חיובי מעבודה עם ארתור.

ציטוט:

נכתב במקור על ידי biglvl.com (פרסם 820491)
דימה פגעת בול, בכל מיקרא אפשר לנעול תאשכול הוא הגיש תעבודה בסופו של דבר, וכן בהתחלה נוצר קשר אישי גם אולי ארתור הוא בן אדם לא משהו [לדעתי] אבל כמעצב הוא תותח ... רק חבל שלעבוד עם לקוחות הוא לא יודע כי לדעתו לדבר מגעיל ולסנן ולא להביא תמוצר כפי שהובטח זה בסדר גמור .. בכל מיקרא לנעול וחג שמח לכולם

דרך עגב עכשיו שלכתי לו מייל שישלח לי תקבלה האחרונה שהוא חייב לי אני מקווה שהוא יענה חיובי...

הכי טוב שהמקרה נגמר בצורה טובה בסופו של דבר.

biglvl.com 02-10-11 15:10

בצורה טובה הוא לא ניגמר כי בהתחלה הוא אמר לי שהוא מטפל בכל עניין העיצוב כולל התיכנות עכשיו אני צריך לשבת עם המתכנת ולהסביר לו הכל מחדש כל מה שהסברתי לארתור כי לאדון ארתור אין זמן "הוא לומד"...

nadavpld 02-10-11 17:15

אולי זה לא קשור בדיוק לנושא, אבל יש דבר אחד שבעיניי הוא ערך עליון בעסקים עם אחרים וזה השם שלי.
סיפקתי עבודות לעשרות אנשים, והדבר היחיד שחשוב לי, הרבה יותר מהרווח האישי שלי, זה שהם יהיו מרוצים ושיגידו שעשיתי עבודה טובה.
הרי מה שווה כל העסק שלי אם יש לי שם רע ?

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 10:46.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ