הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   ארכיון (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=15)
-   -   ביקורת שלי ככה אחרי שנה וחצי על חברה (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=21097)

אדם_פונטה 03-05-06 06:39

ביקורת שלי ככה אחרי שנה וחצי על חברה

אוקי אז ככה
דבר ראשון כולכם מכירים אותו
ואת החברה שלו בסט סרב גילעד גרשון האחד והיחיד.
קודם כל מי שלא יודע אני אולי בין הלקוחות הראשונים של בסט סרב.
עבדתי עם גילעד שנה וחצי ואם להגיד את האמת נהנתי מהשירות שלו היו לנו משברים לא הבנו לפעמים אחד את השני שורה תחתונה אני נהנתי מהשירות

קודם כל אני רוצה להגיד תודה גילעד גרשון אחרי שנה וחצי זה חוויה שלא שוכחים אני לפעמים הולך אחורה וקצת קשה לי לראות את עצמי לא עובד עם גילעד מי שלא יודע אני וגילעד יזמנו הרבה דברים יחד הכנסו המון דברים לשוק ההוסטינג פה אני לא בא להשוויץ יש לי חלק לא קטן בהצלחת של בסט סרב אני חושב שגם גילעד חושב כמוני.

אז אני יתן חוות דעת קודם כל על גלעד בתור בן אדם:
בן אדם נפלא באמת לפעמים הטוב לב שלו עלה לו ביוקר
חבר אין ספק היינו חברים די טובים אני חושב, לא שהיום אנחנו לא.
אם תשאלו אותי הבן אדם נתן כמעט 80 אחוז מהחיים שלו בשביל העסק הזה וזה מה שהביא אותו להצלחה.

עכשיו על בסט סרב בתור חברה:
שרתים: השרתים של בסט סרב הם שרתים טובים עמידים יציבים בשורה התחתונה למי שיודע לתחזק שרת כמו בכל מקום אין ספק בכלל ואני חושב שאף אחד לא יכול לבוא ולהגיד אתה לא צודק.

שירות: אני ישכלל את הכל ביחד עד היום שעזבתי 7 מתוך 10 גילעד נותן שירות טוב הוא עבר גם המון משברים וגם כמה מיקרים לא נעימים במיוחד, שחלקם גרמו לשירות שנפגם כמובן גם באיזה שהוא שלב הגיע למצב שיש לו יותר מידי עבודה וברוך השם שרק יהיה לו לכן ציון שלי זה 7 מתוך 10 תמיד יש מה לשפר גילעד יודע מה הוא צריך לשפר כי אני מה שיש לי לא שומר בלב וגילעד יודע.

לגבי ציוד: אני חשוב שגילעד הביא את הטוב ביותר עם זה קווים טובים ארון עם קירור הכי טוב שאפשר פייראולים מתקדמים ועו ציוד נלווה מהשורה הראשונה, זה בכלל לא נתון לויכוח פה.

אני יסכם בקצרה שמחתי לעבוד עם גילעד גרשון\בסט סרב
בטח השאלה שמעניינת את כולכם למה עזבת? אז התשובה היאי כי אני רוצה לחפש מקום שאני יהיה יותר מרוצה ממה שהייתי אני בן אדם קשה, וגם מי שעובד איתי היום יודע פרנסה אני מכניס לבן אדם שעובד איתי אבל אני גם מצפה ל-100 אחוז 99 אחוז לא מספק אותי אני שאפתן והשאיפות שלי הם תמיד למעלה אני חושב שגם לפעמים עדיף גם קצת לגוון במקומות אחרים.

לסיכום אני יכול להגיד שעברתינעם החברה והזאת המון דברים ושמחתי להיות אפשר להגיד חלק מהדבר הזה שנקרא "בסט סרב"

www.bestserv.co.il

גילעד גרשון תודה על הכל

Roy972 03-05-06 09:01

יפה .
ת'אמת ? הכי טוב לקנות שרת פרטי עם מתחזק וזהו .
שלא יגע לך כל פעם בשרת ולא יודע מה יעשה איתו .

moshir.t 03-05-06 09:33

ידוע כפרה,
אחלה חברה.

yNaxon 03-05-06 11:24

ידוע [=

כל הכבוד לגלעד :)

shayb 03-05-06 11:26

ידוע אחלה חברה :)

Guz.co.il 03-05-06 11:28

יפה... טוב לדעת..

MoshikB 03-05-06 11:35

ידוע ידוע...
אחלה חברה
בהצלחה!

Niros 03-05-06 13:40

יפה יפה, בין הביקורות הרציניות והמנוסחות היטב פה, כיף לקרוא ככה בצורה מסודרת ביקורת
בין אם רעה או טובה.

כהיכרות שלי עם גלעד, בטלפון ובשיחות בתוכנות המסרים, הבן אדם משקיע זמן יקר מחייו לעסק, הדבר
מועד בהצלחתו של העסק.
כמו כן הוא נותן יחס אישי לכל אחד ואחד, מתאים את עצמו בהתאם ללקוח ובעצם גורם לכך שכיף לעבוד איתו.

בהצלחה לך גלעד, העלה והצלח (יותר ממה שעכשיו),
ניר פרידמן

yarin34 03-05-06 13:49

טוב לדעת, גילעד באמת עוזר אבל לרוב הוא מתחמק .

ירין .

shev.com 03-05-06 17:51

ציטוט:

נכתב במקור על ידי ירין עובדיה
טוב לדעת, גילעד באמת עוזר אבל לרוב הוא מתחמק .

ירין .

למה עקיצה?
אתה לקוח שלו? היית לקוח שלו?
אני הייתי לקוח של גלעד במשך שנה בתור co-location (עם שרתים שלי בארון שלו).
גלעד הוא אדם עסוק מאד, בעיקר בלתת תמיכה ללקוחות שלו הישירים.
לי לא היית בעיה להגיע אל גלעד (טלפונית ואימיילים כמובן) כמעט בכל פעם שהייתי צריך.
היו לי הרבה בעיות בשבוע הראשון שלי בכניסה לחווה ב-012, ואף אחת מהן לא קשורה לגלעד.
בתחתית הארון שלי ב-012 נפל הSTS וזה הפיל את החשמל לכל הארון. היו התקפות על החווה, ואין לזה שום קשר לגלעד, היו הגדרות כאלה והגדרות אחרות שאני כבר אחרי שנה פשוט לא זוכר.
לאורך כל הדרך גלעד עזר לי בכל שאלה ונתן לי מענה טכני מצויין שעזר לי מאד.
בתור לקוח של גלעד תמיד תוך 24 עד 48 שעות הייתי מקבל מענה (צריך לזכור שהשרתים שאני תחזקתי היו שלי ולא של גלעד, וכל תקלה שאני מצאתי בהם, לא הייתה קשורה בכלל לגלעד).
חברת בסטסרב בהחלט משקיעה בחומרה - הסוויטשים של DELL הם משהו מדהים! שרתים של DELL, ולמעשה, אני למדתי ממנו עליהם ובעקבותיו גם אני רכשתי ציוד של DELL - גם שרת של של DELL וגם סוויטשים של DELL ואני מאד מרוצה! תודה גלעד!

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 13:43.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ