הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   פורום תיכנות (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=14)
-   -   מה לדעתכם יהיה שימושי יותר ללמוד למתכנת מתחיל? (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=24057)

Butbul 15-06-06 15:29

מה לדעתכם יהיה שימושי יותר ללמוד למתכנת מתחיל?

תענו בחיוב ובלי וויכוחים

-VladK- 15-06-06 15:33

לדעתי PHP....שפה קלה והיא הכי הפוצה...כמו כן אפשר לקבל אליה תמיכה בכל מקום

mlnn 15-06-06 15:47

PHP, הרבה יותר קל משאר השפות וגם אפשר לעשות בה כמעט כל מה שאפשר בשפה אחרת, אז למה להסתבך?

amirs_5 15-06-06 15:48

php מנסיון..

Eye-Soft 15-06-06 15:58

למתכנת מתחיל חסר כל ידע בתכנות ?
HTML, CSS, אחר כך JS. אחר כך ללמוד אלגוריתמיקה ורק אז לחשוב על שפות תכנות צד שרת.
בנוגע לשפת תכנות צד שרת, אם אין כל ידע קודם, לא משנה איזה, אבל הייתי מתרחק מ.NET למישהו מתחיל. זוהי שפה ב100 רמות מעל PHP והרבה רמות מעל ASP.
אם למתכנת יש כסף, ASP אם אין לו והוא רוצה לעבוד עבור ילדודס מהוסטס כל החיים שלו, PHP.

ASP - שפת השוק העליון.
PHP - שפת הילדים והאתרים חסרי הכסף (רובם של בני נוער).
אני לא כולל פה את ASP.NET כי זה ליגה אחרת וזה לא למתכנת מתחיל.

-VladK- 15-06-06 16:06

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Eye-Soft
HTML, CSS, אחר כך JS. אחר כך ללמוד אלגוריתמיקה ורק אז לחשוב על שפות תכנות צד שרת.
בנוגע לשפת תכנות צד שרת, אם אין כל ידע קודם, לא משנה איזה, אבל הייתי מתרחק מ.NET למישהו מתחיל. זוהי שפה ב100 רמות מעל PHP והרבה רמות מעל ASP.
אם למתכנת יש כסף, ASP אם אין לו והוא רוצה לעבוד עבור ילדודס מהוסטס כל החיים שלו, PHP.

ASP - שפת השוק העליון.

כאן אתה פוגע קשות בשפה!
זה שזו שפה קוד פתוח לא אומר שצריך לזלזל בא!
אז מה אם כול אחד שרוצה ללמוד אותה יכול ללמוד בכיף עם שרת וזה...אני התנסתי בשני השפות!
וASP נוחה רק למי שמבין בא...לפי דעתי PHP טובה מASP...אבל לא על דוט נט...היא כמו שאמרתה ליגה אחרת אבל בכל זאת PHP היא אחלה שפה כמו הASP...לכל שפה יש את ההיתרונות והחסרונות שלה! אתה תצטרך לדעת את כל השפות בשביל להגיד מה טוב ומה רע אבל מאחר ו100% אתה לא אתה לא יכול להגיד מה טוב יותר ומה גרוע יותר...

httpmaster 15-06-06 16:08

php ללא ספק.
היא עוקפת את asp בכל תחום אפשרי....

אם רוצים להתחיל ללמוד "תכנות" ולא שפות סקריפט אז שילמדו משהו רציני כמו С ולא את כל השטויות האלה. עדיף לעבור מתכנות לשפות סקריפט ולא ההפך.

אף פעם לא הבנתי את הפאנבויז של asp, מה כל כך אהבתם בשפה? היא איטית, יקרה, ולא נוחה.
אם אתם רוצים תכנות אז תתכנתו בג'אווה וזהו.

sUP 15-06-06 16:09

אויש נו eyesoft, יש המון אתרים גדולים שמתוכנתים ב PHP
*שפה*

meshuga 15-06-06 16:10

ציטוט:

ASP - שפת השוק העליון.

יש פה קצת הרבה זילזול.....
אפשר לחשוב שכל העולם זה שוק הוסטס.....ושכל אתרי האינטרנט בנויים מASP...לPHP יש חלק נכבד מאוד בשוק האינטרנט, לא יותר מASP זה בטוח, אבל להגיד שזה שפת שוק זה ממש ממש ממש לא נכון.

Oppis 15-06-06 16:13

ציטוט:

ASP - שפת השוק העליון.

אני ממש לא מסכים אתך!
PHP היא שפה מאוד מאוד מתקדמת ומאוד מאוד שמישה
וכן, יותר מ ASP

אני גם יודע ASP קצת וגם ASP.NET
אני מכיר טוב מאוד את vbscript!

PHP היא שפה הרבה יותר איכותית, אמינה ויותר ידידותית למשתמש
היא תומכת ברמה אדירה אם API וקוד מתוחכם.
מה גם, שיש לה ספרות מקצועית טובה מאוד (יש כבר ספר בהוצאת פוקוס של PHP)

אם אתה אומר ש ASP היא שפת השוק העליון
זה אולי בגלל שכמה מתכנתים באתרים הגדולים החליטו לעבוד איתה..וגם מהסיבה שמתי שבנו אותם PHP לא היתה בשיאה!
עובדה, היום וואלה מחפשים מתכנתים בכל שפה שהיא - גם PHP

מני.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 23:26.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ