הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   ביקורת אתרים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=18)
-   -   תחרות אתרים חדשה : www.Win-Site.co.il (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=1321)

www.Win-Sites.Co.IL 14-10-05 23:15

תחרות אתרים חדשה : www.Win-Site.co.il

אשמח לשמוע ביקורת על תחרות האתרים החדשה.

אל תפספו את ההזדמנות שלכם להצלחה...

www.Win-Sites.co.il

Ilya G 14-10-05 23:19

בהצלחה , משום מה אני מופיע שם.
ולא אני נרשמתי..
- תשנו עיצוב.

www.Win-Sites.Co.IL 14-10-05 23:20

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Ilya G
בהצלחה , משום מה אני מופיע שם.
ולא אני נרשמתי..
- תשנו עיצוב.

זה תומר נירשם. :)

ZOOM 14-10-05 23:21

אחי בלי להעליב אבל....
חרא של דומיין!!!!!!
אם כבר קנית דומיין co.il לא יכלת למצוא משהו יותר טוב?...
כאילו גם מקף שזה דפוק ולא מקצועי ולא נוח וגם win שלא קשור בכלל
אפילו הcom של הדומיין הזה פנוי!
בקשר לתחרות נחמדה יש הרבה מה לשפר..

Raz 14-10-05 23:22

יפה
שיהיה בהצלחה אחי

vmatan 15-10-05 01:37

אני לא רואה שום דבר מיוחד...

בהצלחה..

meshuga 15-10-05 02:05

עוד אחד עם 300-400 ש"ח שהחליט להקים תחרות אתרים..יופי...זה הטריינד החדש...קודם זה היה פורומים שולט..עכשיו יש כמה..יש תחרויות אתרים,רדיו(ים) וכמובן רשת אתרים שכל יום יש אחת חדשה...האינטרנט הופך להיות דבר משעמם בלי יחודיות...וזה מעצבן..:(

vmatan 15-10-05 02:13

ציטוט:

נכתב במקור על ידי meshuga
עוד אחד עם 300-400 ש"ח שהחליט להקים תחרות אתרים..יופי...זה הטריינד החדש...קודם זה היה פורומים שולט..עכשיו יש כמה..יש תחרויות אתרים,רדיו(ים) וכמובן רשת אתרים שכל יום יש אחת חדשה...האינטרנט הופך להיות דבר משעמם בלי יחודיות...וזה מעצבן..:(

לא מדוייק
* פורומים אמנם פסקו מלהפתח, וזאת אודות להפסקת הפצת המערכת הפופולארית IBHEB (אמן שלא יחזרו להפיץ).
* תחרויות אתרים, אינני חושב שהעיניין יתפתח כ"כ מהר יהיו הרבה תחרויות. ישנם 2-3 תחרויות אתרים דומיננטיות, כל השאר ייפלו.
* כנ"ל לגבי רשתות אתרים - כרגע ישנם 5 שאני מכיר, ומתוכם 3 דומיננטיות -XP, מגנט, וזולה זון (אם כי מגנט קצת דואחים כרגע). להקים רשת אתרים איננו דבר פשוט, ומי שחושב שיוכל להשקיע כ 1000 ש"ח ובזה לסגור עיניין טועה (אם תרצו דיון מפורט על כך אשמח..).... ולכן רשתות אתרים לא יהיו הרבה..

מתן

BetZeFer 15-10-05 06:52

כמה תחרויות אתרים, התחרויות היחידים שאני עוד נכנס אליהם לפעמים הם Topsite\s.co.il

A1ex 15-10-05 09:06

ציטוט:

נכתב במקור על ידי vmatan
לא מדוייק
* פורומים אמנם פסקו מלהפתח, וזאת אודות להפסקת הפצת המערכת הפופולארית IBHEB (אמן שלא יחזרו להפיץ).
* תחרויות אתרים, אינני חושב שהעיניין יתפתח כ"כ מהר יהיו הרבה תחרויות. ישנם 2-3 תחרויות אתרים דומיננטיות, כל השאר ייפלו.
* כנ"ל לגבי רשתות אתרים - כרגע ישנם 5 שאני מכיר, ומתוכם 3 דומיננטיות -XP, מגנט, וזולה זון (אם כי מגנט קצת דואחים כרגע). להקים רשת אתרים איננו דבר פשוט, ומי שחושב שיוכל להשקיע כ 1000 ש"ח ובזה לסגור עיניין טועה (אם תרצו דיון מפורט על כך אשמח..).... ולכן רשתות אתרים לא יהיו הרבה..

מתן

מה עם הרשתות:
hevre.co.il
gpg.nrg.co.il
אותם אתה לא מזכיר? למרות שהם לא רואות את אף אחת מהרשתות שהזכרת....

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 20:13.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ