הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   פורום תיכנות (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=14)
-   -   בקשה | קוד (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=99031)

Shai 02-08-12 15:16

בקשה | קוד

שלום לכולם,

יש הרבה אתרים שיש בהם מן פרסומת נגררת שהיא למטה,
ואפשר ללחוץ סגור.

אשמח לקבל קוד של אחד כזה.

תודה,
שי.

נ.ב - מנהלים, לא לנעול בבקשה, אני יודע שאסור לבקש קודים מוכנים,
אבל זה קוד קטן..

IgalSt 02-08-12 15:26

אני לא אתן לך קוד, אבל אכוון אותך.

הטריק הבסיסי למה שאתה מחפש הוא למקם אלמנט כלשהו (div לדוגמה) באמצעות css ב- position: fixed ולאחר מכן תוכל להשתמש ב- top/bottom/left/right על מנת למקמו בדיוק איפה שאתה רוצה אותו
מה שזה עושה הוא ממקם את האלמנט במיקום קבוע, בלי קשר ל-scroll של העמוד.

נ.ב - מעניין זה שאתה מודע לכך שאתה עובר על החוקים ובכל זאת עושה זאת. יפה היה אילו היית פונה קודם לאחד המנהלים לקבלת אישור או לחילופין מנסח את הפוסט שלך לא בתור בקשה של קוד אלא בקשה של עזרה ב"איך עושים?".

Shai 02-08-12 15:42

ציטוט:

נכתב במקור על ידי IgalSt (פרסם 853133)
אני לא אתן לך קוד, אבל אכוון אותך.

הטריק הבסיסי למה שאתה מחפש הוא למקם אלמנט כלשהו (div לדוגמה) באמצעות css ב- position: fixed ולאחר מכן תוכל להשתמש ב- top/bottom/left/right על מנת למקמו בדיוק איפה שאתה רוצה אותו
מה שזה עושה הוא ממקם את האלמנט במיקום קבוע, בלי קשר ל-scroll של העמוד.

נ.ב - מעניין זה שאתה מודע לכך שאתה עובר על החוקים ובכל זאת עושה זאת. יפה היה אילו היית פונה קודם לאחד המנהלים לקבלת אישור או לחילופין מנסח את הפוסט שלך לא בתור בקשה של קוד אלא בקשה של עזרה ב"איך עושים?".

תודה על הכיוון שלך לעזרה.. אבל בכל זאת אני צריך קוד מדויק בבקשה למי שיכול לעזור..

IgalSt 02-08-12 18:36

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Shai (פרסם 853137)
תודה על הכיוון שלך לעזרה.. אבל בכל זאת אני צריך קוד מדויק בבקשה למי שיכול לעזור..

זה לא המקום לקוד מדוייק, אלא לעזרה באיך לכתוב אחד לבד.
אם אתה לא מעוניין ללמוד, אז זה לא המקום.

התשובה שלי היית מאוד מדוייקת ואמורה להספיק לך למצא את הפתרון לבד.
לחילופין, תוכל לפנות לפורום מסחר ולבקש שמישהו יכין לך את הקוד.

Itay 02-08-12 18:41

כמו שיגאל אמר - אתה גורם לזה להיות במיקום מסויים בלי קשר לגלילה של העמוד עם position: fixed (אפשר לעשות דברים שעוקבים אחרי הגלילה עם jquery ומיקום אבסולוטי)

בשביל להסתיר - אתה יוצר כפתור/קישור שלחיצה עליו קוראת לפונקציה שמגדירה ל-div שבתוכו נמצאת הפרסומת display: none, אפשר לעשות את זה גם עם hide או fadeOut של jquery

(אם עדיין לא הבנת אחרי ההסבר הזה, לך על העצה של יגאל ותבקש בפורום מסחר, או שתלמד את הבסיס של CSS ו-JS)

Hanan 05-08-12 16:14

היי,
אני זוכר שהייתי ברמה שלך תיסכל אותי התגובות שרשמו לי והייתי צריך 5 ימים לחפש איזה קוד שגם ככה הייתי מעתיק...

אז הנה ידידי לזה התכוונו חברי המשוררים:

HTML קוד:

<div style="position: fixed; right: 0; bottom: 0; width: 500px; padding: 10px; background: #DDD; border: 1px #EFEFEF solid;">
Here you can put a banner (IMG) or something else you want
</div>

תעשה חיים וחשוב שתבין מה שכולם אמרו וכמובן תבין את הקוד שכתבתי.

בריאות ואושר ובהצלחה.

Shai 05-08-12 16:29

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Hanan (פרסם 853457)
היי,
אני זוכר שהייתי ברמה שלך תיסכל אותי התגובות שרשמו לי והייתי צריך 5 ימים לחפש איזה קוד שגם ככה הייתי מעתיק...

אז הנה ידידי לזה התכוונו חברי המשוררים:

HTML קוד:

<div style="position: fixed; right: 0; bottom: 0; width: 500px; padding: 10px; background: #DDD; border: 1px #EFEFEF solid;">
Here you can put a banner (IMG) or something else you want
</div>

תעשה חיים וחשוב שתבין מה שכולם אמרו וכמובן תבין את הקוד שכתבתי.

בריאות ואושר ובהצלחה.

חבר כבר עשה לי את זה,
ותבינו.
אני לא יודע JAVASCRIPT / JQ.

Itay 05-08-12 21:37

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Shai (פרסם 853458)
חבר כבר עשה לי את זה,
ותבינו.

ומה שאנשים אמרו פה היה כדי לעזור לך ללמוד.. והשאלה ששאלת היא אחלה של נקודת התחלה בשביל ללמוד את הדברים האלו

Steve-Web 05-08-12 23:13

יש עוד הרבה שיטות אם תרצה אני יכול בכיף להביא לך . וכן גבר התגובות פה הם כדי שתוכל ללמוד יותר ולא ישר תקבל קוד למרות שאני מאוד מבין אותך , הייתי מציע לך גם לנסות להבין מה זה ולבקש עזרה כדי ללמוד גם ולא רק להעתיק ..

IgalSt 06-08-12 10:17

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Shai (פרסם 853458)
חבר כבר עשה לי את זה,
ותבינו.

כפי שכבר נכתב, מטרת הפורום היא ללמוד, ולא לסגור לך פינה עם כמה שורות קוד שמישהו אחר יכתוב לך.

אולי עשיתי טעות שהחלטתי להגיב ולעזור לך להגיע לתשובה במקום למחוק את ההודעה מלכתחילה ולהזין לך אזהרה במערכת.

בכל אופן, נראה לי מיצינו את הדיון הזה מזמן... נא"נ

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 05:07.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ