הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   אדם לאדם זאב (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=47037)

דניאל 07-06-07 15:56

אדם לאדם זאב

שלום לכולם,

בטח לא יכולתם לפספס את ההרגשה שיש בפורום בתקופה האחרונה,
מסיבה שאינה מובנת נהפך הפורום למקום להשמצות, התנשאות, תקיפת חברי פורום אחרים, עבריינות מקלדת, הטחת עלבונות הדדית ועוד.

כחלק מרצון משותף של כולנו להפוך את הקהילה הזו לקהילת דגל בשוק האכסון ברור שצריכים לבצע צעדים חד משמעיים על מנת לשפר את המצב.

הפורום כאידאל הוא במה איכותית להידברות בין אנשים בנושאים טכניים, זמן פנוי וכמובן - מכירה וקניה של "אכסון ומוצריו".

ולכן נאמר אמירה שלא משתמעת ל-2 פנים:
משתמש שיחליט להשתמש בפורום כבמה להשמצות, התנצחות או העלבה של אי אלו מבאי הפורום יושעה לאלתר - ללא קשר למספר ההודעות, הוותק או התרומה שנתן לפורום בעבר.

כולנו באנו לפורום כדי להנות וללמוד - וכאן בדיוק עובר הקו האדום.

האשכול נשאר פתוח לתגובות ענייניות בלבד.

נמרוד 07-06-07 16:07

צודק, אבל שימו לב שרוב המקרים קשורים לפוליטיקה וכו, כלומר רוב הבעיות מתחילות באשכולות האלה. לדעתי פורום איחסון הוא לא המקופ לדון בנושאים האלה ולכן צריך להוציא אותם לחלוטין מפורום הוסטס.

דניאל 07-06-07 16:20

ציטוט:

נכתב במקור על ידי discer (פרסם 494151)
צודק, אבל שימו לב שרוב המקרים קשורים לפוליטיקה וכו, כלומר רוב הבעיות מתחילות באשכולות האלה. לדעתי פורום איחסון הוא לא המקופ לדון בנושאים האלה ולכן צריך להוציא אותם לחלוטין מפורום הוסטס.

אני לא מסכים האמת,
פוליטיקה לא קשור להוסטינג אבל כן הייתי מקשר אותו לפורום דיבורים לדוגמא, פשוט כי זה כן פורום שמשמש ל"חיי קהילה" וקצת off topic מכל נושא ההוסטינג - התפקיד של הפורום, חשוב לדעתי.

בנוסף, לא חייבים להיות פוליטיקאים..
אני מאמין שהמילה "מוות לערבים" לא חייבת להופיע בדיון שכזה..ניתן גם לנהל דיון תרבותי בלי רמה מילולית של ילד בן 10.

נמרוד 07-06-07 16:23

ציטוט:

נכתב במקור על ידי TelecarT (פרסם 494169)
אני לא מסכים האמת,
פוליטיקה לא קשור להוסטינג אבל כן הייתי מקשר אותו לפורום דיבורים לדוגמא, פשוט כי זה כן פורום שמשמש ל"חיי קהילה" וקצת off topic מכל נושא ההוסטינג - התפקיד של הפורום, חשוב לדעתי.

בנוסף, לא חייבים להיות פוליטיקאים..
אני מאמין שהמילה "מוות לערבים" לא חייבת להופיע בדיון שכזה..ניתן גם לנהל דיון תרבותי בלי רמה מילולית של ילד בן 10.

אם הקהילה תצליח לשמור על איכות גבוהה של דיון, אז אין סיבה שלא יהיה דיון כזה. אבל אם הרמה יורדת עד "מוות לערבים" האשכול לא נחוץ פה.

Shimon 07-06-07 16:35

אני חושב שמה שיוצר את האווירה זה לא הריבים אלה כל העקיצות הקטנות האלה שיש בכל דיון ודיון.
כל אחד מחפש איפה הוא יכול לעשות רושם על חשבון החבר שלו או מה הוא צריך להגיד בשביל לצאת "חכם".

דניאל 07-06-07 16:37

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Shimon | Sprint-Serv.net (פרסם 494186)
אני חושב שמה שיוצר את האווירה זה לא הריבים אלה כל העקיצות הקטנות האלה שיש בכל דיון ודיון.
כל אחד מחפש איפה הוא יכול לעשות רושם על חשבון החבר שלו או מה הוא צריך להגיד בשביל לצאת "חכם".

מסכים איתך ב100%,
ומשתמש שנראה שזו ה"דרך חיים אצלו", ימצא את עצמו מעתה בחוץ.

Elior 07-06-07 16:57

סגרו כל פורום שלא קשור לנושא של הוסטינג, כולל את זה. תחסכו לעצמכם הרבה מאוד בעיות...

X-T 07-06-07 17:05

מעניין מאוד, חצי מהפורום חברים של מנהלים ונמצאים פה בקומבינות, זה לא פעם ראשונה שאני רואה מישהו עם 1000-2000 הודעות שחטף באן והחזירו לו את המשתמש אחרי שבוע, תעשו לי טובה, תיקחו את עצמכם ברצינות ותתנו באנים ללא שום הודעה מוקדמת, רק ככה הקהילה תהפוך לאיכותית יותר.

SagroN 07-06-07 17:12

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Elior (פרסם 494218)
סגרו כל פורום שלא קשור לנושא של הוסטינג, כולל את זה. תחסכו לעצמכם הרבה מאוד בעיות...

זה לא בעיה להרים ידיים ולפרוש אתה יודע,זה דבר הכי קל להרים ידיים ואז הבעיות מסתדרות .
צריך להתמודד.

loading 07-06-07 17:13

דניאל,
אני לא רואה אף אחד מהמנהלים הנוכחיים כאן חוץ ממך, מבצע אכיפה רצינית ולכן אני חושב שאם יש לך באמת רצון וזמן לשנות את פני הפורום אתה צריך לפעול בדרך שבה כתבת. שיהיה 50 גולשים בפורום אבל שתדע שכל ה50 האלו מוכנים לתרום ולעזור אחד לשני והכי חשוב בצורה מקצועית ועניינית.

בהצלחה.

Alm 07-06-07 17:14

תבין בחורצ'יק, בהוסטס אין קומבינות ולא יהיה...
כל אחד מקבל את העונש הראוי לו במידה והוא ראוי לו.
כל אחד מקבל ניהול אך ורק אחרי הצבעה דמוקרטית ולאחר דיון מעמיק ביכולתיו, כנ"ל לגבי היכל תהילה וכנ"ל לגבי העסקים הרשומים (בדיקה יסודתית על החשבוניות ושאר ההוכחות).

אז שוב אני אגיד את זה בפעם האחרונה:
בהוסטס אין קומבינות ולא יהיו.

משתמשים שחוזרים הם משתמשים: מוגבלים, עם באן טמפורלי, משתמשים תחת חוזה נסיון מיוחד שמגביל אותם במספר דברים.

ציטוט:

דניאל,
אני לא רואה אף אחד מהמנהלים הנוכחיים כאן חוץ ממך, מבצע אכיפה רצינית ולכן אני חושב שאם יש לך באמת רצון וזמן לשנות את פני הפורום אתה צריך לפעול בדרך שבה כתבת. שיהיה 50 גולשים בפורום אבל שתדע שכל ה50 האלו מוכנים לתרום ולעזור אחד לשני והכי חשוב בצורה מקצועית ועניינית.

בהצלחה.
כולם פועלים וכולם אוכפים במקום בו הם מורשים...
אם תראה מנהל שהתעלם מבעיה בתחום אכיפתו במכוון או לא אתה מוזמן לפנות למפקחים \ אדמינים \ אחראי קטגוריה מתאימים והם כבר יידאגו להעיר \ להעניש את אותו מנהל שלא יחזור על הטעות.

בכל מינוי של מנהל נאמר למנהל שאין כזה דבר קומבינות בהוסטס, זה עסק רגיש וטעות הכי קטנה - המנהל מודח...
זה מובהר מלכתחילה ועוד לפני מינויו... שוב... נשמח אם תדווחו על כל דבר הנראה לעין, ואתם יכולים להיות בטוחים שהדבר ייבדק בקפידה.

MoshikB 07-06-07 17:21

אתה צודק, ואפילו צודק מאוד.
אך, אם אתם רוצים שמשתמשים "יהנו" כאן בפורום, אתם צריכים "להרגע" קצת. (בעניין אזהרות והענשות).
כי אם לדוגמא משתמש, בטעות, אבל באמת בטעות, פרסם נושא שאמור להיות בפורום מעל זה, המשתמש קיבל אזהרה.
למה שלא לסגור את העניין אל העברת הנושא למקום המתאים ושליחת ה.פ. למשתמש שילמד להבא..? זה סתם דוגמא מתקרית שהייתה לי..

עריכה:
ד"א אני לא מבין אתכם: מצד אחד אתם אומרים שאתם פה עושים פעולות בצורה דמוקרטיות וכו'.. (מה שALM) אמר, ומצד שני, לפעמים אני מקבל תגובות של: "פה זה לא דמוקרטיה.." וכו'...
אולי כדאי שתהיו החלטיים?

נמרוד 07-06-07 17:23

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Alm (פרסם 494245)
תבין בחורצ'יק, בהוסטס אין קומבינות ולא יהיה...
כל אחד מקבל את העונש הראוי לו במידה והוא ראוי לו.
כל אחד מקבל ניהול אך ורק אחרי הצבעה דמוקרטית ולאחר דיון מעמיק ביכולתיו, כנ"ל לגבי היכל תהילה וכנ"ל לגבי העסקים הרשומים (בדיקה יסודתית על החשבוניות ושאר ההוכחות).

אז שוב אני אגיד את זה בפעם האחרונה:
בהוסטס אין קומבינות ולא יהיו.

משתמשים שחוזרים הם משתמשים: מוגבלים, עם באן טמפורלי, משתמשים תחת חוזה נסיון מיוחד שמגביל אותם במספר דברים.

כולם פועלים וכולם אוכפים במקום בו הם מורשים...
אם תראה מנהל שהתעלם מבעיה בתחום אכיפתו במכוון או לא אתה מוזמן לפנות למפקחים \ אדמינים \ אחראי קטגוריה מתאימים והם כבר יידאגו להעיר \ להעניש את אותו מנהל שלא יחזור על הטעות.

בכל מינוי של מנהל נאמר למנהל שאין כזה דבר קומבינות בהוסטס, זה עסק רגיש וטעות הכי קטנה - המנהל מודח...
זה מובהר מלכתחילה ועוד לפני מינויו... שוב... נשמח אם תדווחו על כל דבר הנראה לעין, ואתם יכולים להיות בטוחים שהדבר ייבדק בקפידה.

מחזק. אני התלוננתי על מנהל ואני בטוח שטיפלו בזה (הוא הפסיק לעשות את מה שדיווחתי עליו)

4ior 07-06-07 17:27

ציטוט:

אני גם מסכים איתך, אני חושב שהרבה אנשים עוקצים בקטנה בכל דיון. וזאת הבעיה האמיתית.
הבעיה היא באנשים, ולכן אני חושב שצריך להשעות אותם באמת.
ציטוט:

נכתב במקור על ידי Elior (פרסם 494218)

איתך אני לא מסכים, זה לא קשור בכלל, כמו שאמרתי. אני אפילו אומר שאסור!..לסגור אותם, כי זאת בכל זאת קהילה.

Alm 07-06-07 17:28

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Israel-Serv.Co.IL (פרסם 494257)
אך, אם אתם רוצים שמשתמשים "יהנו" כאן בפורום, אתם צריכים "להרגע" קצת. (בעניין אזהרות והענשות).
כי אם לדוגמא משתמש, בטעות, אבל באמת בטעות, פרסם נושא שאמור להיות בפורום מעל זה, המשתמש קיבל אזהרה.
למה שלא לסגור את העניין אל העברת הנושא למקום המתאים ושליחת ה.פ. למשתמש שילמד להבא..? זה סתם דוגמא מתקרית שהייתה לי..

עריכה:
ד"א אני לא מבין אתכם: מצד אחד אתם אומרים שאתם פה עושים פעולות בצורה דמוקרטיות וכו'.. (מה שALM) אמר, ומצד שני, לפעמים אני מקבל תגובות של: "פה זה לא דמוקרטיה.." וכו'...
אולי כדאי שתהיו החלטיים?

אף אחד לא אמר שזה לא דמוקרטיה...
נאמר שהוסטס הוא פורום פרטי והוא פריבילגיה, אם לא תפעל על פי חוקיו אנו נעניש...
ובנוגע לאזהרות המדוברות, אתה תמיד מוזמן להגיש ערעור, אם נראה לנכון נוריד לך את האזהרה.. אבל אם היא מגיעה לך אז אתה תקבל אותה...
עניין שיקול הדעת הוא עניין שאנו מקפידים להעביר טוב טוב למנהלים אצלנו, ואם תשימו לב לאחרונה רבים קיבלו התראות במקום אזהרות... אתם צריכים ללמוד מאותם התראות \ אזהרות ולא להמשיך "לטעות", תמשיכו "לטעות" תקבלו אזהרות , באנים והגבלות.

דניאל 07-06-07 17:28

ציטוט:

מסכים איתך,
פרופורציות זה דבר חשוב,

וכאן אנחנו באמת מבצעים הפרדה מוחלטת,
לטעות? כולם יכולים ואם המימוש של כל הנושא של האשכול הזה יפעל כהלכה..אני מבטיח לך שאני אהיה בעד שגם רק באזהרה ה-10 המשתמש יושפע בצורה כלשהיא (כגון השעיה זמנית),
עד היום אזהרות זה היה "כלי" של המנהלים לנהל כאן מערכת ענישה, להשליט כאן סדר.

SHeDoN 07-06-07 17:30

ציטוט:

עריכה:
אולי כדאי שתהיו החלטיים?

Israel-Serv,
אנחנו כרגע לא מדברים על האכיפה והענישה בצורותיהם השונה,
כרגע ההודעה באה לומר שיש גבול אדום שכנראה משתמשים מרשים לעצמם לעבור אותו.

אי לכך,
זוהי תזכורת שזהו גבול אדום והענישה עליו היא חד משמעית: יציאה מהוסטס לאלתר.

בנוגע לעריכתך,
הדמוקרטי פה הוא ההחלטות שננקטים בניהול Hosts (כלומר קבלת צוות חדש, החלפת חוק, שינוי חוק וכיוצא בזה כל העיניינים המנהליים).

דניאל 07-06-07 17:42

urieluri93 - הודעתך נמחקה,
כפי שרשמתי בראש האשכול, הודעות לא רלוונטיות לנושא הדיון ימחקו,

Nisan 07-06-07 17:52

ציטוט:

מילה במילה . :-/

Elior 07-06-07 19:06

ציטוט:

נכתב במקור על ידי SagroN (פרסם 494240)
זה לא בעיה להרים ידיים ולפרוש אתה יודע,זה דבר הכי קל להרים ידיים ואז הבעיות מסתדרות .
צריך להתמודד.

להתמודד בכיף, אני אישית רואה את המנהלים מתמודדים כאן עם הבעיה הזאת כבר שנתיים בערך. יש מקרים שלנקוט בצעדים קיצוניים זה נדרש, לדעתי, פה זה המקום. אף אחד לא חייב להסכים איתי מן הסתם, פשוט, יש לי מעין נסיון אישי בנושא, עם קהילה גדולה לא פחות ואולי יותר מזאת, שבסופו של דבר, רק שננקטו צעדים קיצוניים, דברים החלו להשתנות.

ציטוט:

נכתב במקור על ידי 4ior (פרסם 494262)
איתך אני לא מסכים, זה לא קשור בכלל, כמו שאמרתי. אני אפילו אומר שאסור!..לסגור אותם, כי זאת בכל זאת קהילה.

אני לא נביא, ולא יודע אם הדברים ישתנו לטובה או לרעה אם יסגרו או לא, אבל שוב, כמו שהגבתי ל SagroN, ואני מנסה להישמע כמה שפחות מתנשא, כי אני לא בא מגישה כזו - בתור אחד עם קצת נסיון בעניין (ושוב, לא מזלזל באף מנהל פה, אני יודע שאתם לא טירונים בתחום) צעד קיצוני לפעמים יכול להועיל.

דניאל 07-06-07 19:22

אני חושב שהייתי ברור מספיק,

הבא שיגיב שלא לנושא ימצא את עצמו בחוץ.

FANATICS 07-06-07 19:51

דניאל אתה בטח תסכים איתי ,
לפני הנפילה / מכירה / חזרה .. לא יודע באחד מהקטעים הפורום קיבל צורה שונה
הייתה לי הרגשה שונה עם הניהול והסדר הקודם - בדקתם גם אצלכם ?

DanielS 07-06-07 20:05

ציטוט:

נכתב במקור על ידי FANATICS (פרסם 494502)

נכון לפני 3 שנים נראה לי זה היה שהיה הוסטס הישן הכל היה שונה..
בוא נגיד שחסויות זה לא היה נושא לפורום שלם עכשיו יש לו כבר פורום שלם משלו אז היו פעם ב.. בקשות
ולפי דעתי הפורום היה יותר איכותי אז

FreakBox 07-06-07 20:26

אתה צודק במאה אחוז.
אני מקווה שזה ישפר ויעלה את רמת הפורום כי באמת לאחרונה הרגשתי בירידה דרסתית ברמת הפורום.

שהיה לכולנו בהצלחה ושבוע טוב.

דניאל 07-06-07 20:39

ציטוט:

נכתב במקור על ידי FANATICS (פרסם 494502)

האמת?
הדברים היו דיי דומים..צוות קצת שונה, אבל סה"כ..התלונות על גנון היו קיימות גם אז,
היתה קצת יותר במה לתלונות ע"ג הפורום..אבל זה לאו דווקא משהו שאני רואה כדבר טוב,
מה שהשתנה הרבה זה השוק (ואיתו, הפורום השתנה),
אומנם גם פעם ילד בן 15 יכל להיות "מנכ"ל"..אבל היום זה הפך להיות הרבה יותר נפוץ (עקב ירידת מחירים), מה שהגדיל את כמות החובבנות בפורום, מה שגרם לתלונות, מה שגרם לריבים ו..הנה הגלגל.

יש נטיה לאנשים (ואני ביניהם) להאמין שהעבר היה יותר טוב, אני לא חושב שזה נכון במקרה הזה,

עליות וירידות יש תמיד, מקווה שזו תחילתה של עלייה.

taikaish 07-06-07 20:48

חיפשתי את הזמן הנכון להצטרף לאשכול ואני מאמין שזה הזמן,
האם האשכול הזה הוא סוג של אזהרה או באמת הדרך שלכם לשתף אותנו בסוגיה: מה עושים?

המצב שהיה כאן בזמן האחרון לא יכול ממש להמשך,
או שתעשו משהו בקשר לזה, או שהטובים יעזבו, הגלגל ימשיך והמצב יחמיר.

אם אתם באמת מוכנים להקשיב למה שיש לנו לומר,
אני אשמח לכתוב את כל מה שאני חושב ולהשקיע מהזמן שלי.

אני לא צדיק, אני גם חלק מהבעיה, אבל אני יכול לשנות את הדברים שאני עושה לא בסדר,
ואני חושב ויודע שאני לא היחיד שצריך לעשות את זה כדי להגיע למצב טוב יותר בפורום.

WebProject 07-06-07 20:50

ציטוט:

נכתב במקור על ידי TelecarT (פרסם 494577)
האמת?
הדברים היו דיי דומים..צוות קצת שונה, אבל סה"כ..התלונות על גנון היו קיימות גם אז,
אומנם גם פעם ילד בן 15 יכל להיות "מנכ"ל"..אבל היום זה הפך להיות הרבה יותר נפוץ (עקב ירידת מחירים), מה שהגדיל את כמות החובבנות בפורום, מה שגרם לתלונות, מה שגרם לריבים ו..הנה הגלגל.

יש נטיה לאנשים (ואני ביניהם) להאמין שהעבר היה יותר טוב, אני לא חושב שזה נכון במקרה הזה,

אתה באמת מאמין בזה? אתה באמת חושב שיש ירידות ועליות בפורום הזה?

ברגע שתפסיק לראות פה 20 חברות נפתחות ביום, ו20 נסגרות יום אחרי, אז המצב משתפר.

המצב היה עגום גם לפני שנה, שנתיים, ושלוש, אבל אז לפחות לא הייתה כמות עצומה של "חברות אחסון" או איך שלא תקראו לילדים עם רסיילרים בחסות.

אני לא ממש מאמין שמשהו ישפר פה את המצב, ופתחו פה המון אשכולות עם זעם של משתמשים, וגם תראו עוד הרבה נפתחים, גם אני פתחתי מספר אשכולות כאלו, אבל אתם צריכים לעזוב את זה, כי לא תצליחו לשנות את המצב.

הדבר היחיד שכל אחד ואחד מכם יכול לעשות זה לשבת בשקט ולנסות להנות מהצד השני של הפורום, החלק שלא קשור לאחסון אתרים, כי זאת בעצם המהות של הקהילה הזאת.

-טל

דניאל 07-06-07 20:53

לשאלתך תאי:
זה קודם כל אזהרה,
הצגת הבעיה והפתרון שהצגנו לה.

להקשיב מה שיש לומר? תמיד,
אבל יש לי בעיה עם זאת..ולאו דווקא איתך,
במידה והביקורת נעשית כתיבה אובייקטיבית הכול בסדר, אבל הכול מתקלקל ברגע שמתחילה ההתחשבנות, כלומר - בטח ראית לאן מתפתחים אשכולות כאלה בפורום, פשוט האשמות הלוך ושוב בין משתמשים שקיבלו אזהרות לבין המנהלים שהזהירו אותם.

בגלל זה..אני לא חושב שמקום של ביקורת כזו יכול להיות ע"ג הפורום, לצערי.

אם אתה רוצה..אתה מוזמן לתרום, אני מבטיח לך שתהיה לך אוזן קושבת.

sheeze 07-06-07 20:53

ציטוט:

נכתב במקור על ידי TelecarT (פרסם 494577)
האמת?

אני חושב שציינת פה את הסיבה לכל מה שקורה. מנכ"לים בני 16 עם דיריקטריון של בני 14.
שאנשים בני 12-18 עושים עסקים ואחד הצדדים לא מרוצה, סביר להניח שהתגובה תיהיה "כוס אמא שלך, חכה חכה מה אני אעשה לך". זה מתבטא בפורום וסביר להניח מחוצה לו. להחדיר חינוך באנשים לא תוכלו. לעשות מה שאתם עושים, התחלה מדף חלק וכשהוא מתמלא עפים - דבר חיובי, תומך בזה ב-100%.
ומה שאתה תיארת בעקיצות בין אנשים זה דבר טבעי, בעיקר במיוחד שאנשים מנסים להתחרות על לקוח. אפשר לעשות את זה בדרך יותר נעימה או פחות, בכל מקרה זה יראה בסוף אותו דבר. אני לא חושב שזה משהו שצריך לחלק אזהרות עליו.

דניאל 07-06-07 20:55

ציטוט:

נכתב במקור על ידי WebProject (פרסם 494589)
אבל אתם צריכים לעזוב את זה, כי לא תצליחו לשנות את המצב.

אם זו היתה הגישה, האשכול הזה לא היה נפתח.

אני לא מאמין ב"פעילות פסיבית" ומצד שני, כפי שראית..אני לא מבקש כאן שיתוף פעולה,
ההחלטה כאן לגבי הפעילות ה"נוקשה" העתידה להיות בנושאים מסויימים היא הודעה עם פתח לרעיונות נוספים, לא יותר מזה.

FANATICS 07-06-07 20:55

ציטוט:

נכתב במקור על ידי WebProject (פרסם 494589)
אתה באמת מאמין בזה? אתה באמת חושב שיש ירידות ועליות בפורום הזה?

ברגע שתפסיק לראות פה 20 חברות נפתחות ביום, ו20 נסגרות יום אחרי, אז המצב משתפר.

המצב היה עגום גם לפני שנה, שנתיים, ושלוש, אבל אז לפחות לא הייתה כמות עצומה של "חברות אחסון" או איך שלא תקראו לילדים עם רסיילרים בחסות.

אני לא ממש מאמין שמשהו ישפר פה את המצב, ופתחו פה המון אשכולות עם זעם של משתמשים, וגם תראו עוד הרבה נפתחים, גם אני פתחתי מספר אשכולות כאלו, אבל אתם צריכים לעזוב את זה, כי לא תצליחו לשנות את המצב.

הדבר היחיד שכל אחד ואחד מכם יכול לעשות זה לשבת בשקט ולנסות להנות מהצד השני של הפורום, החלק שלא קשור לאחסון אתרים, כי זאת בעצם המהות של הקהילה הזאת.

-טל

טל אוהב אותך ואת פבל |לב| .
אבל עדיין חולק עליך .. זה לא קשור למספר חברות האחסון לדעתי
זה קשור לאכיפה פה / וליחס ועוד אבל לגבי הבן 15 מנכ"ל .. היה את זה גם עם דני
ואיכשהוא עם דני הייתה אווירה יותר טובה מעכשיו.

WebProject 07-06-07 20:59

ציטוט:

נכתב במקור על ידי FANATICS (פרסם 494600)
טל אוהב אותך ואת פבל |לב| .
אבל עדיין חולק עליך .. זה לא קשור למספר חברות האחסון לדעתי
זה קשור לאכיפה פה / וליחס ועוד אבל לגבי הבן 15 מנכ"ל .. היה את זה גם עם דני
ואיכשהוא עם דני הייתה אווירה יותר טובה מעכשיו.

אוהב אותך גם :)

אתם יודעים למה שום דבר לא מצליח? כי כל יום נרשמים לפורום מספר מסוים של משתמשים, לא קוראים את החוקים וישר זזים לפוצץ את הפורומים בשטויות שלהם.

אין לכם דרך לעצור את זה, חוץ מהרשמה ידנית, שכל אחד יספר על עצמו, מה הציפיות שלו מהפורום, ופשוט לבדוק מי מתאים, ומי לא!.

דניאל 07-06-07 21:01

ציטוט:

נכתב במקור על ידי sheeze (פרסם 494597)
להחדיר חינוך באנשים לא תוכלו.

נכון, זו לא המטרה, המטרה היא ליצור קהילה עם כיוון מסויים - מי שלא מתאים פשוט לא יהיה כאן.

ציטוט:

נכתב במקור על ידי sheeze (פרסם 494597)
ומה שאתה תיארת בעקיצות בין אנשים זה דבר טבעי, בעיקר במיוחד שאנשים מנסים להתחרות על לקוח. אפשר לעשות את זה בדרך יותר נעימה או פחות, בכל מקרה זה יראה בסוף אותו דבר. אני לא חושב שזה משהו שצריך לחלק אזהרות עליו.

אני חולק עליך,
עקיצות בין אנשים זה לא דבר טבעי,
אחרי הכול..כל "ילד" כזה שפתח חברה, לומד מה-20 הקודמים שהיו לפניו..
אם זה בצורת התנהלות מול לקוחות ואם זה ידע טכני,
במידה והקהילה תהיה איכותית ומגובשת..כל הצדדים ירוויחו הרבה יותר.

WebProject 07-06-07 21:04

ציטוט:

נכתב במקור על ידי TelecarT (פרסם 494607)
נכון, זו לא המטרה, המטרה היא ליצור קהילה עם כיוון מסויים - מי שלא מתאים פשוט לא יהיה כאן.

אני חולק עליך,

אחי, בשיא הרצינות, אתה מאמין בזה? אני רואה שאכפת לך מהפורום הזה, מאז שאני מכיר אותך היית בולט פה, אתה ראית שינוי לטובה מתישהו בתקופה?

הם לא לומדים מהקודמים להם, זה בידיוק העניין! יש פה שלוש - ארבע שנות היסטוריה של טעויות שאף אחד לא למד מהן!

דניאל 07-06-07 21:07

ציטוט:

נכתב במקור על ידי WebProject (פרסם 494608)
הם לא לומדים מהקודמים להם, זה בידיוק העניין! יש פה שלוש - ארבע שנות היסטוריה של טעויות שאף אחד לא למד מהן!

אם אתה מדבר בין השאר על טעויות ניהול..אתה מוזמן לשתף אותי בהודעה פרטית,
כמו שרשמתי לתאי..נשמח לשמוע.

WebProject 07-06-07 21:09

ציטוט:

נכתב במקור על ידי TelecarT (פרסם 494614)
אם אתה מדבר בין השאר על טעויות ניהול..אתה מוזמן לשתף אותי בהודעה פרטית,
כמו שרשמתי לתאי..נשמח לשמוע.

חס וחלילה לא :)

ההנהלה פה מספיק טובה, סה"כ חלקתי על המשפט: " אחרי הכול..כל "ילד" כזה שפתח חברה, לומד מה-20 הקודמים שהיו לפניו..".

Noam 07-06-07 21:13

מחקתם לי הודעה ? אמרתם שיש פה דמוקרטיה לא?

sheeze 07-06-07 21:17

ציטוט:

נכתב במקור על ידי TelecarT (פרסם 494607)

אני חולק עליך,

אני אשנה אז את המילה "אנשים" לצמד המילים "עסקים יריבים".
עולם העסקים הוא לא עולם בו החלש שורד. כדי לשרוד אי אפשר להישאר עם ידיים נקיות. כדי לקבל עבודות לפעמים צריך גם ללכלך על היריבים שלך. זה טבעי, מקובל וידוע וזה האמת ההבדל בין אנשים שמנסים לעשות עסקים לאנשים שמבינים ועושים עסקים.

נריה 07-06-07 21:29

TelecarT
כל הכבוד על ההחלטה
בהצלחה

דניאל 07-06-07 21:33

ציטוט:

נכתב במקור על ידי img-il.com (פרסם 494621)
מחקתם לי הודעה ? אמרתם שיש פה דמוקרטיה לא?

אני באמת חושב שהבהרתי יותר מפעם אחת שלא לחרוג מהנושא,
זה למה ההודעה שלך נמחקה,
פה זה לא אשכול "ביקורת על ההנהלה".

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 08:31.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ