הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   תחזוק שרתים ושירותי רשת נוספים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=29)
-   -   מה נכון לפי דעתכם לעשות מצד החברות שמכרו שרתים לא חוקיים של CZ? (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=6537)

freebsd 20-11-05 23:27

מה נכון לפי דעתכם לעשות מצד החברות שמכרו שרתים לא חוקיים של CZ?

מה נכון לפי דעתכם לעשות מצד החברות שמכרו שרתים לא חוקיים של CZ?
1. להפוך את השרתים לחוקיים לכל הלקוחות בלי אפשרויות אחרות ובלי להחזיר את הכסף למי שאין לו סטים
2. להשאיר את השרתים כשרתים פרוצים עד סוף המנוי של הלקוח
3. להשאיר את השרתים כשרתים פרוצים לגמרי. למי איכפת?
4. לקוח שירצה לבטל כתוצאה מזה את המנוי - להחזיר לו את הכסף שלו

Alm 20-11-05 23:31

1 נראה לי האופציה הכי טובה, כי אחרי הכל החברות שמכרו שרתים לא חוקיים לא אשמים לגמרי בנידון... יש את הצד השני של הלקוח, במידה וירצה לשדרג את המנוי לחוקי יוכל לעשות זאת, במידה ולא החברה לא תחזיר החזר כספי - זה צעד שהלקוח היה צריך לחשוב עליו כאשר הוא קנה שרת פרוץ.

freebsd 20-11-05 23:33

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Alm
1 נראה לי האופציה הכי טובה, כי אחרי הכל החברות שמכרו שרתים לא חוקיים לא אשמים לגמרי בנידון... יש את הצד השני של הלקוח, במידה וירצה לשדרג את המנוי לחוקי יוכל לעשות זאת, במידה ולא החברה לא תחזיר החזר כספי - זה צעד שהלקוח היה צריך לחשוב עליו כאשר הוא קנה שרת פרוץ.

החברה הייתה צריכה לקחת את זה בחשבון
יותר מאשר הלקוח

בכל אופן מכבד את הדעה שלך

aviv53 20-11-05 23:34

לי גם כן נראה אופציה 1.
אבל זה תלוי כי עם השחקן לא יקנה את הסטים אז ...?
נדפק?
ועם זה אחד שרכש נגיד שבוע לפני שהד ארצי התערבו?זה כמעט כל הכסף הלך לו.
אז זה באמת תלוי במקרים...
מי שנגיד יש לו כבר שלוש שבועות והוא שילם לחודש אז אופציה 1.

בקיצור ...תלוי
בכל זאת אני בתשובות 1 ו 4

*ד"א סקר לעניין(=*

Beesites 20-11-05 23:35

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Alm

צר לי לחלוק עליך ידידי.

החברה ידעה שהיא מוכרת ללקוח שרתים פרוצים (ואם אתם רוצים הוכחות, מספיק שתדפדפו קצת בהיסטוריה של הפורום). פתאום זה לא מתאים לחברה למכור שרתים פרוצים.

אבל הלקוח שילם לחברה על שרת פרוץ. לא על שרת חוקי. יכול להיות שאין ללקוח מה לעשות עם שרת חוקי. זאת לא בעיה של הלקוח. זה לא שהלקוח עשה כאן משהו לא בסדר. הוא פנה לחברה שמוכרת שרתים פרוצים וקנה ממנה בגלל שהיא מוכרת לו שרת פרוץ.

לכן, עכשיו כאשר החברה מפסיקה למכור שרתים פרוצים, אם אין לו מה לעשות עם שרת חוקי, לעניות דעתי צריכים להחזיר ללקוח את הכסף, מכיוון שלא ניתן לספק לו את המוצר שהוא שילם עליו.

זאת דעתי בכל מקרה. (מעבר לזה שמלכתחילה לא היו צריכים למכור ללקוחות שרתים לא חוקיים).

JoeC 20-11-05 23:39

הולך על 1, אלא אם כן יש בעיה מיוחדת והלקוח יקבל החזר כספי או שיקבל פיצוי הולם :)

דניאל 20-11-05 23:41

4,
החברות צחקו כל הדרך אל הבנק בידיעה שהן מוכרות משהו לא חוקי,
עכשיו שישאו בתוצאות.

Beesites 20-11-05 23:41

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Gaming-Serv.co.il
הולך על 1, אלא אם כן יש בעיה מיוחדת והלקוח יקבל החזר כספי או שיקבל פיצוי הולם :)

אם נניח אין לו סידיקי והוא לא יכול לשחק בשרת חוקי.

meshuga 20-11-05 23:43

מתלבט בין 1 ל4....אבל 1 יותר חזק,מכיוון,שזה בעקרון בעיה של הלקוח....כל עוד באתר לא כתוב שהם מוכרים שרתים פרוצים ואז זה כאילו שהלקוח כאילו מקבל משהו שהוא לא שילם עליו....(עזבו רגע את הקטע חוקי/לא חוקי...אני מדבר על חוקים עסקיים בסיסיים)..ואם כן צריך להסביר לו ולהציב לו אולטימטום...

freebsd 20-11-05 23:45

ציטוט:

נכתב במקור על ידי meshuga
מתלבט בין 1 ל4....אבל 1 יותר חזק,מכיוון,שזה בעקרון בעיה של הלקוח....כל עוד באתר לא כתוב שהם מוכרים שרתים פרוצים ואז זה כאילו שהלקוח כאילו מקבל משהו שהוא לא שילם עליו....(עזבו רגע את הקטע חוקי/לא חוקי...אני מדבר על חוקים עסקיים בסיסיים)..ואם כן צריך להסביר לו ולהציב לו אולטימטום...

הא כאילו אם לא רשום באתר הלקוח יספוג תהפסד
ואם רשום בICQ +הקלטות

אז הלקוח לא צריך לספוג תהוצעה זה יהיה מגעיל מדי

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 01:49.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ