הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=20)
-   -   תופעה בקרב אוכלי החינם (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=33319)

Dima 20-10-06 18:24

תופעה בקרב אוכלי החינם

בא לקוח, אומר שהוא יקנה את החבילה הכי גדולה שלכם בהתחייבות לשנה ומבקש ניסיון ליומיים.

כדי לא ליפול בפח, פשוט תיצרו לו חבילה קטנה שלא תספיק למטרה שלו, אלא למשהו ממש קטן ואז הוא יבקש מכם חבילה גדולה יותר, אל תסכימו ותסגרו לו את החשבון.

עכשיו, מה הפואנטה פה? הבנאדם הזה מנצל עסקים שפותחים חבילות אחסון ושוחכים לסגור אותם (ויש הרבה כאלה).

גם הייתי ממליץ לכל חברות האחסון לבדוק אם יש חבילות פתוחות ללא סיבה ולסגור אותן.

FreshServ.Net 20-10-06 18:53

כמה שאתה צודק...בגלל זה אני לא מביא נסיונות...
מידי פעם כשיש לי מצב רוח אני מביא אבל שולח לי מייל עם הפרטים ככה שיהיה לי למעלה במייל שצריך לסגור אחרי X זמן.

dvir | point-serv 20-10-06 18:54

תודה ולדעתי יש עוד קטע,

אנשים באים אליך שרוצים איכסון ושאתה מחפש תומכים או אנשי מכירות והם לא יודעים או מתעסקים בזה הם אומרים שיהיו ואתה פותח להם נגיד את המוצר והם לא מבינים במה שהם אמרו שיעבדו ככה הם מקבלים איכסון בחינם,

AvishySH 21-10-06 02:38

צודק לחלוטין.

אני נתתי מספיק חסויות בחיים שלי. אם מישהו רוצה חסות שייבקש!
אם אפשר אז למה לא אבל אם לא? אז לא...

לא חסרים נצלנים.

Panda 21-10-06 09:33

פשוט תעשה את עצמך כאילו לא קורה כלום, ואז ביום בהיר ויפה אחד - תמחק לו את החשבון,
או שאם אתה רוצה באמת להתעלל בו - תעשה לו גיבוי, תמחק לו את החשבון ותגיד לו שבמידה
והוא לא משלם על הזמן שהוא היה על השרת הוא לא מקבל את הגיבוי.

Alter 21-10-06 10:31

שיניתי ת'שם של הטופיק.
ואתה צודק.

עמרי שוסטר 21-10-06 10:31

צודק.
ד"א, אפשר ריסלר 10GB ליומיים ניסיון?

Panda 21-10-06 10:34

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר
צודק.
ד"א, אפשר ריסלר 10GB ליומיים ניסיון?

בטח! בא לך לקבל גם כמה דומיינים ולשלם לי עליהם בעוד חודש?;P

עמרי שוסטר 21-10-06 10:35

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עומר
בטח! בא לך לקבל גם כמה דומיינים ולשלם לי עליהם בעוד חודש?;P

אתה הצעת! ;P

alex 21-10-06 11:58

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Dima
בא לקוח, אומר שהוא יקנה את החבילה הכי גדולה שלכם בהתחייבות לשנה ומבקש ניסיון ליומיים.

כדי לא ליפול בפח, פשוט תיצרו לו חבילה קטנה שלא תספיק למטרה שלו, אלא למשהו ממש קטן ואז הוא יבקש מכם חבילה גדולה יותר, אל תסכימו ותסגרו לו את החשבון.

עכשיו, מה הפואנטה פה? הבנאדם הזה מנצל עסקים שפותחים חבילות אחסון ושוחכים לסגור אותם (ויש הרבה כאלה).

גם הייתי ממליץ לכל חברות האחסון לבדוק אם יש חבילות פתוחות ללא סיבה ולסגור אותן.

האומנם בקרב אוכלי החינם? או בקרב "חברות" האירוח אתרים.

אפילו מפעילות סולולריות נותנת להשתמש במכשירים שלהם לחודש ימים בלי להתחייב , מה שקורה פה (ואני הייתי עד לכך) שאף "חברה" לא מנוהלת כמו שצריך, 90 אחוז מהחברות פה , נותנת פרסום סתמי באתרים שלהם, החבילות שהם פותחים הם רחוק מאוד מה שיש קיים במלאי, נוצר בלאגן במערכת, נותנים שמות מעפנים, לא משתמשים בשום תוכנה או כלי לניהול לקוחות (כגון: חשבשת או קומיט CRM או אפילו תוכנה בסיסית ופשוטה יותר), לקוח אצלם "מתויק" (אם בכלל) תחת השם שלו או הכינוי שלו בפורום ואין שום קשר לזהות האמיתית שלו. פאנל הניהול (הDA) נראה כאילו הוציאו אותו מאיזה פח אשפה , מבולגן מפה ועד להודעה חדשה.
יותר מחצי מהחברות פה לא מסוגלת זהות האם מדובר בלקוח שלהם או לא , המסנג'ר שלהם מבולגן ואני יכול לבוא לפה , להראות לבעל החברה את האתר שמאוכסן אצלו ולקבל תמיכה כאילו כלום, הוא בכלל לא ידע מה זה, כי אין ניהול תקין של חברה.

אני ממש לא מבין דימה , את הגישה העלובה הזו של בעל עסק, אתה פותח נותן למישהו לנסות את השירות שלך , עקב אחריו, למה אתה מאשים אותו ברשלנות שלך ובחסור המקצועיות שלך (כמובן אל תקח את זה באופן אישי זה מכוון לכל בעל עסק ש"נפגע" ככה). אם הבנק נותן לי 40 שקל יותר ממה שהביקשתי למשוך , על הבנק לפצות אותי לא עלי לפצות אותו, חוק ראשון בעסקים, כי אני זה שמשלם את העמלות לבנק וברגע שהוא טעה (גם אם לכוארה זכיתי מהטעות שלו) עדיין עליו חלה החובה לפצת אותי כנדרש.

החברות מנוהלת בצורה כל כך עלובה , שאין שום קשר למציאות, כאילו שהם חיים באיזו מין אילוסטרציה.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 17:59.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ