הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   תחזוק שרתים ושירותי רשת נוספים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=29)
-   -   מה מערכת ההפעלה הכי טובה לשרתי משחק? (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=68933)

dp92 29-10-08 18:56

מה מערכת ההפעלה הכי טובה לשרתי משחק?

מה מערכת ההפעלה הכי טובה לשרתי משחק?
ומאיפה ניתן להוריד אותה?

Guy 29-10-08 19:39

מערכת ההפעלה הכי טובה בשבילך היא מערכת ההפעלה שבה אתה הכי שולט או לחילופין מערכת הפעלה בה תוכל לקבל תמיכה טובה יותר מהקהילה.

אתה צריך לבדוק באיזו מערכת הפעלה שרת המשחק תומך, תחפש מדריך התקנה ותראה אם הוא מתייחס למערכת ההפעלה, או שתתייעץ אם אחרים שמריצים את אותו שרת משחק.

Gavriel 30-10-08 14:54

למשחק ספציפי או MIX של משחקים?
ציין משחקים/משחק.

ממליץ על Linux בסדרת "פדורה" (Fedora), יש כבר גרסא 9 ששמעתי שהיא מעולה.

LanKo 30-10-08 20:50

ממליץ גם כן על Linux.
ולאחסון אתרים זה יותר מומלץ WIN לדעתי..

Gavriel 31-10-08 01:16

ציטוט:

נכתב במקור על ידי LanKo (פרסם 678192)
ממליץ גם כן על Linux.
ולאחסון אתרים זה יותר מומלץ WIN לדעתי..

תכלס? זה תלוי המון דברים.
נתחיל מזה שלWindows אין הרבה לקוחות אחסון מהסיבה הפשוטה שהפאנלים שלה לא מופצים כמו הDirectAdmin שבלינוקס, פאנל שכל בנאדם בשוק התחיל איתו.
בכל מקרה, תלויי בצריכות הלקוח ולא בצריכות האישיות שלך, לכן אי אפשר להמליץ על מערכת מסויימת לאחסון אתרים, Linux יותר פשוטה לדעתי, Windows (חלונות) יותר מורכבת.

Dima 31-10-08 01:55

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Gavriel (פרסם 678284)
תכלס? זה תלוי המון דברים.
נתחיל מזה שלWindows אין הרבה לקוחות אחסון מהסיבה הפשוטה שהפאנלים שלה לא מופצים כמו הDirectAdmin שבלינוקס, פאנל שכל בנאדם בשוק התחיל איתו.
בכל מקרה, תלויי בצריכות הלקוח ולא בצריכות האישיות שלך, לכן אי אפשר להמליץ על מערכת מסויימת לאחסון אתרים, Linux יותר פשוטה לדעתי, Windows (חלונות) יותר מורכבת.

איך בכלל קבעת שDA זה ממשק "שכל משתמש בשוק מתחיל איתו"? אני יכול להגיד לך שאני לא התחלתי איתו למשל וחוץ מזה זאת אימרה חסרת כל בסיס, אם אני מתכנת ASP אני גם מתחיל עם DA כממשק האחסון הראשון שלי?
ותן לי לחדש לך, ניהול שרת וינדוס הרבה יותר פשוט מניהול שרת לינוקס מהסיבה הפשוטה שבוינדוס הממשק העיקרי זה הממשק הגראפי, הרבה יותר קל למשתמש הממוצע להתמצא בממשק כשהכל מופיע לו מול העיניים, עובדה שהוינדוס שולטת בשוק המחשבים הפרטיים.
גם בשוק השרתים וינדוס שולטת, למרות שבמקרה הזה לינוקס לוקחת חלק נכבד יחסית לחלק שהיא לוקחת בשוק הPC.

dnsyo 31-10-08 12:10

1.כל מערכת טובה במשהו אחר
1 בניצול הזיכרון 1 בשימוש נכון בזיכרון וכו'
לפי דעתי תתקין CENTOS 4.7 גירסאת סרבר!
הכי מומלץ{מניסיון}

Alm 31-10-08 20:29

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Dima (פרסם 678288)
איך בכלל קבעת שDA זה ממשק "שכל משתמש בשוק מתחיל איתו"? אני יכול להגיד לך שאני לא התחלתי איתו למשל וחוץ מזה זאת אימרה חסרת כל בסיס, אם אני מתכנת ASP אני גם מתחיל עם DA כממשק האחסון הראשון שלי?
ותן לי לחדש לך, ניהול שרת וינדוס הרבה יותר פשוט מניהול שרת לינוקס מהסיבה הפשוטה שבוינדוס הממשק העיקרי זה הממשק הגראפי, הרבה יותר קל למשתמש הממוצע להתמצא בממשק כשהכל מופיע לו מול העיניים, עובדה שהוינדוס שולטת בשוק המחשבים הפרטיים.
גם בשוק השרתים וינדוס שולטת, למרות שבמקרה הזה לינוקס לוקחת חלק נכבד יחסית לחלק שהיא לוקחת בשוק הPC.

תן לי לחדש לך - ב-SERVER 2008 יש הרבה מאוד דברים דומים מהלינוקס... זאת אומרת מבחינת פקודות.
אתה יכול לבחור באיזו צורה אתה תנהל את השרת שלך. אתה יכול שלא יהיה לך שרת גראפי בכלל ולנהל הכל דרך secure shell.
כך שהאימרה שלך היא נכונה אבל גם לא נכונה.

לנושא:
מהניסיון שלי - CENTOS עושה את העבודה מצויין. היא גם נוחה מאוד וקלה מאוד לתפעול יחסית לפדורה למשל.
בכל מקרה, שים לב שישנם מספר הפצות שעושות בעיות עם שרתי משחק.

Dima 31-10-08 21:47

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Alm (פרסם 678462)
תן לי לחדש לך - ב-SERVER 2008 יש הרבה מאוד דברים דומים מהלינוקס... זאת אומרת מבחינת פקודות.
אתה יכול לבחור באיזו צורה אתה תנהל את השרת שלך. אתה יכול שלא יהיה לך שרת גראפי בכלל ולנהל הכל דרך secure shell.
כך שהאימרה שלך היא נכונה אבל גם לא נכונה.

לנושא:
מהניסיון שלי - CENTOS עושה את העבודה מצויין. היא גם נוחה מאוד וקלה מאוד לתפעול יחסית לפדורה למשל.
בכל מקרה, שים לב שישנם מספר הפצות שעושות בעיות עם שרתי משחק.

אני מאמין שממשק הSSH החדש של וינדוס נועד בעצם לספק משתמשים שרוצים ממשק קונסול בלי גראפיקה שתכביד להם על השרת.
האמת שזה נראה לי יותר כמו ניסיון לגרד לקוחות מהשוק של לינוקס ולא להטיב עם שוק שרתי הוינדוס הקיים.
באופן כללי, אני דיי בטוח שהרוב המוחלט יעבוד עם הממשק הגראפי.

Guy 31-10-08 23:59

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Dima (פרסם 678481)
אני מאמין שממשק הSSH החדש של וינדוס נועד בעצם לספק משתמשים שרוצים ממשק קונסול בלי גראפיקה שתכביד להם על השרת.
האמת שזה נראה לי יותר כמו ניסיון לגרד לקוחות מהשוק של לינוקס ולא להטיב עם שוק שרתי הוינדוס הקיים.
באופן כללי, אני דיי בטוח שהרוב המוחלט יעבוד עם הממשק הגראפי.

בוינדוס זה נקרא Power Shell ולא SSH
אגב גם בלינוקס זה לא נקרא SSH אלא Shell, ה SSH זהו רק הפרוטוקול שדרכו עובר המידע ל shell.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 01:01.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ