הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   יחידות ממש שוות בצה"ל \ יחדות שקשורות לאלקטרוניקה (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=69236)

MusicMan 07-11-08 22:06

יחידות ממש שוות בצה"ל \ יחדות שקשורות לאלקטרוניקה

אהלן!
התחלתי לקבל זימונים (טיס מודיעין יחידת תרגום וסיגמא) ואף אחד מהם לא כל כך מעניין אותי, מה אתם ממליצים? אני מחפש משו קצת קרבי שיוציא אותי עם מקצוע בעתיד...
תודה רבה.
משה

sport 08-11-08 01:16

תלפיות - ייש קטע קרבי קטן מסויים כי הם עושים טירונות של חירנקים.. לא ברור אם זה באמת או מה משמעותו.. כמובן בתלפיות תצא מסודר ביותר לחיים..
טיס וחובלים (תקבל בהמשך) - לא "קצת קרביים" אלא הרבה.. אבל בהחלט יתנו לך הרבה יתרון בכניסה למקצועות בכירים בעתיד.. מלבד העובדה שתוכל לעבוד כחובל/טייס.

יש עוד כל מיני מקצועות מודיעינים עם נגיעה קרבית שעוסקים באלקטרוניקה.. אבל לא ידוע יותר מדי לגביהם.
חוץ מזה אין משו קרבי שיתן לך מקצוע לעתיד... אם תגיע לקרבי מובחר מאוד זה יכול לתת לך היתרון להגיע לעבודה בכירה..

אתה עוד צעיר.. רק עכשיו קבלת את המיונים האלה.. תבין שבצבא את יכול לרצות להיות בחובלים או בסיירת צנחנים ובסוף להגיע להנדסה קרבית.. תלך לכל המיונים גם אם זה לא מעניין אותך.. חוץ מלתירגום כי זה נורא..

ani 08-11-08 03:14

לא הבנתי מה הקשר בין קרבי למקצוע לעתיד (חוץ מאם התכנון שלך זה שמירה או אבטחה וכו') אבל לא נכנס לזה..
אבל תגיד מה הידע שלך, מה התחום הכללי שלך,
מה פרופיל וכאלה דברים..

sport 08-11-08 04:33

ציטוט:

נכתב במקור על ידי ani (פרסם 680293)
לא הבנתי מה הקשר בין קרבי למקצוע לעתיד (חוץ מאם התכנון שלך זה שמירה או אבטחה וכו') אבל לא נכנס לזה..
אבל תגיד מה הידע שלך, מה התחום הכללי שלך,
מה פרופיל וכאלה דברים..

אין קשר.. הוא רוצה להיות ביחידה שתסדר אותו למקצוע לעתיד.. והוא מעדיף שהיא תהיה קרבית.. כדי להחשב "לוחם" או כי הוא פשוט רוצה לתרום בשירות קרבי ולא גובניקי לא יודע..

כל השאלות שלך בהודעה שלו..
פרופיל? קיבל זימון טיס = 97
תחום וידע? אלקטרוניקה

לא צריך לדעת יותר מזה..

שליחטא 08-11-08 09:08

חובלים מוציא אותך עם מקצוע ( אפשר להגיד ככה לא ? )

MusicMan 08-11-08 13:14

sport קלעת בול!
למה לא תרגום מה הבעיה בזה?
ולא רוצה להיות איזה שומר שער או משו בסגנון...
ד"א פרופיל 97 קב"א 54 ומפ"ר או איך שלא קוראים לזה 80

vadimg88 08-11-08 13:44

ציטוט:

ד"א פרופיל 97 קב"א 54 ומפ"ר או איך שלא קוראים לזה
*דפ"ר

Elior 08-11-08 16:42

במה שקשור לאלקטרוניקה ומחשבים - ט"ממ ונתמ"מ...קורסים מובחרים, אבל לא ממש קשורים לקרבי...למרות שאתה יכול להיות טממ"ניק וליפול בפלחי"ק קרוב לגבול..

אתה יכול גם לנסות להגיע לפלחי"ק מבצעי, לעבור קורס של לוט"ם חי"ר אבל אני מאמין שלזה יוצאים אחרי שהתמיינת כבר ליחידה עצמה..

sport 08-11-08 20:32

ציטוט:

נכתב במקור על ידי moshe_z5 (פרסם 680350)
sport קלעת בול!
למה לא תרגום מה הבעיה בזה?
ולא רוצה להיות איזה שומר שער או משו בסגנון...
ד"א פרופיל 97 קב"א 54 ומפ"ר או איך שלא קוראים לזה 80

תרגום אמרו לי אחד הדברים המשעממים.. לתרגם (גם אם מה שמתרגמים מעניין) 3 שנים שמע לי מטורף.. אבל כל אחד בעניין שלו..

יש יחידה בשם זיק.. שעוסקת בהטסת מזל"טים.. יחידה קרבית.. שייכת לחיל תותחנים. מגיעים אליה מתותחנים (סבירות נמוכה) ונפילי טיס..
נשמע מעניין ביותר.. אבל אי אפשר להיות בטוח שאתה מגיע לזה..

Vitalist 08-11-08 22:36

לא נראה שיש יותר מדי דברים קרביים.
ומה הקשר שומר שער?
תאמין לי שכל מי שלומד אלקטרוניקה במימון של הצבא הוא לא הופך לשומר של שער אלא למשהו שמתעסק באלקטרוניקה מן הסתם.

מי שאמר תלפיות. הייתי במיונים שלהם וקראתי באינטרנט ואין שום דבר קרבי שם. נכון הם עוברים טירונות עם חיילים קרביים וקורס צניחה אבל בזאת זה מסתיים. למרות שמי שמתקבל לתלפיות יכול אחרי הלימודים ללכת לשרת תקופה מסוימת בקרבי אם הוא חפץ בכך.
אבל תלפיות זה לא אלקטרוניקה בכלל אלא פיסיקה, מתמטיקה ומחשבים.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 14:33.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ