הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   קידום ושיווק אתרים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=52)
-   -   מחפש עצות בקשר לאסטרטגיות שיווק לפרוייקט שלי (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=109357)

DavidGriver 11-09-15 13:12

מחפש עצות בקשר לאסטרטגיות שיווק לפרוייקט שלי

אז אני בן אדם שאוהב לבנות
אני גם יודע מה אני לא יודע לעשות וזה למכור את הרעיון, לשווק אתר.
כשהייתי בתיכון הייתי מחפש סיכומים לבגרות באינטרנט וכל אתר שמצאתי היה פשוט גרוע.
  • לא יפים מבחינה אסטתית
  • לא נוחים לשימוש
  • בקיצור - חווית משתמש גרועה

ידעתי שאני יכול לעשות את זה יותר טוב, עכשיו שהתשחרתתי מהצבא בניתי את האתר הזה (www.sikumia.co.il)

האתר שלי נותן פלטפורמה נוחה ומודרנית לשתף לדרג ולהגיב על סיכומים בתוםך מערכת מסודרת ומאורגנת. המטרה שלי היא שכמו 9gag או reddit התוכן שמדורג גבוה יצוף למעלה.

אני יודע שיש ביקוש אבל אני אובד עצות בקשר לשיווק, אני לא מדבר על קידום אתרים בהכרח אני מדבר על בעיה של תרנגולת וביצה.

צריך תוכן כדיי להביא משתמשים וצריך משתמשים כדי להביא תוכן

כשאני אומר תוכן הכוונה בעיקר לסיכומים אבל גם לדירוגים ותגובות.

תודה רבה שקראתם את הסיפור שלי, אשמח לקבל עצות.

anon 11-09-15 15:38

ממני אתה יכול לקבל עצה: כשאתה משתמש בפונט "open sans hebrew" משרתי גוגל, הוא לא נראה בדפדפני אקפלורר.
תוריד את הפונט המתוקן ותטען אותו מהשרת שלך תוך שמירה על קאש.
לי האתר כבר לא יעזור, אבל שיהיה בהצלחה..

Rivus 12-09-15 06:44

קניתי ממך עיצוב או שניים בעבר. אתה פנוי לעבודות ?

DavidGriver 12-09-15 10:26

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Rivus (פרסם 897516)
קניתי ממך עיצוב או שניים בעבר. אתה פנוי לעבודות ?

כן

מנשה אברמוב 13-09-15 11:41

הייתי מתחיל בפעילות אופליין בקרב תלמידים \ סטודנטים או אונליין ברשתות חברתיות שבהם תמצא את קהל היעד שלך.
בנוסף אמליץ לבדוק איך תה מטפל בתכנים משוכפלים, בבדיקה מזורזת של 2 מאמרים מזדמנים מצאתי שהם שניהם כפולים

DavidGriver 13-09-15 15:43

ציטוט:

נכתב במקור על ידי מנשה אברמוב (פרסם 897526)
הייתי מתחיל בפעילות אופליין בקרב תלמידים \ סטודנטים או אונליין ברשתות חברתיות שבהם תמצא את קהל היעד שלך.
בנוסף אמליץ לבדוק איך תה מטפל בתכנים משוכפלים, בבדיקה מזורזת של 2 מאמרים מזדמנים מצאתי שהם שניהם כפולים

זה דיי מוזר כי בנתיים אני הוספתי את כל התוכן.
בכל מקרה אתה צודק עדיין לא חשבתי על זה

ETWD 19-09-15 06:26

ראשית האתר נראה מעולה! מאוד נעים לעין ונוח לגלישה (מדבר על דסקטופ. לא הסתכלתי במובייל).
לגבי הביצה והתרנגולת - לדעתי תצטרך קודם לאגור תוכן, תראה איך אתה יכול להשיג תכנים בחינם - בני דודים, חברים וכו'. ככה תמלא את האתר כמה שיותר.
אם צריך, אז שווה גם להשקיע כסף לקבל תוכן. חשוב שהתוכן יהיה איכותי ולא העיקר למלא בתוכן "זבל".
יש לך קצת זמן עד לתקופת הבגרויות (לא?), בנתים תדאג להוסיף תכנים, וברגעי הבחינות - תלמידים יחפשו אתרים כמו שלך.
אם התוכן יהיה איכותי, עם הזמן האתר יכול לצבור תאוצה ומוניטין.

שים לב שבנוסף אתה משווק את האתר ברשתות חברתיות. כמובן גם בגוגל. תראה איך אתה מצליח לפרסם את האתר בקבוצות\דפים רלוונטיים בפייסבוק וכו'.
לא חסרים היום רעיונות שיווק ברשתות חברתיות, תחפש קצת בגוגל ותקרא.

אגב, אני לא יודע אם יש לך עמוד או קבוצה של האתר בפייסבוק אבל זה יכול להוסיף. עכשיו או בהמשך מתישהו. הרי אתר מהסוג הזה זה לא אתר שנכנסים אליו בקביעות אלא אם יש לי "אינטרס", והאינטרס הזה הוא פעם ב. ולכן עדיף לשמור על הגולשים שלך במקום כמו פייסבוק. שם תוכל לעדכן, שם אנשים יכולים לשאול, לבקש וכו'.

שיהיה בהצלחה.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 14:51.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ