הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   הפלישה לעזה.. מה דעתכם? (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=25147)

Matchs 28-06-06 13:31

הפלישה לעזה.. מה דעתכם?

היי.
בעקבות הפלישה לעזה ביממה האחרונה, החלטתי לפתוח אשכול מרוכז אשר נדון בו בכל הקשור לחטיפות שהיו, לפלישה וכמובן איך שלא.. לעזה.

מה דעתכם על הפלישה? האם זה מוצדק?
האם לשחרר מאות אמהות וילדים בתמורת החטוף?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3268485,00.html
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3268492,00.html
רותם.

sport 28-06-06 13:40

אמהות וילדים?!

ד"א- http://news.walla.co.il/?w=//931490

A1ex 28-06-06 13:43

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Matchs
היי.
בעקבות הפלישה לעזה ביממה האחרונה, החלטתי לפתוח אשכול מרוכז אשר נדון בו בכל הקשור לחטיפות שהיו, לפלישה וכמובן איך שלא.. לעזה.

מה דעתכם על הפלישה? האם זה מוצדק?
האם לשחרר מאות אמהות וילדים בתמורת החטוף?

רותם.

אולי התכוונת להגיד מחבלות ומחבלים!

Fector 28-06-06 14:07

ציטוט:

נכתב במקור על ידי A1ex
אולי התכוונת להגיד מחבלות ומחבלים!

הדרישה שלהם היא לשחרר אמהות וילדים ...

הכניסה הזאת לעזה מסוכנת ... אבל אין מה לעשות ...
ד"א ... לפי רוטר .. מועברת עכשיו הגופה של המתנחל לצה"ל .

המחבלים האלה יותר גרועים מהנאצים ...
רציני עדיף שהיטלר יחטוף אותך מאשר ערבי ... לא רק השנאה שלהם .. הם גם אכזריים כאלה ..

רק לחשוב מה עובר עכשיו על החייל החטוף ...

Alm 28-06-06 14:12

לא לשחרר, כן לפלוש ולגרום להם סבל עד שיחזירו את החייל החטוף!

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Fector
הדרישה שלהם היא לשחרר אמהות וילדים ...

הכניסה הזאת לעזה מסוכנת ... אבל אין מה לעשות ...
ד"א ... לפי רוטר .. מועברת עכשיו הגופה של המתנחל לצה"ל .

רציני עדיף שהיטלר יחטוף אותך מאשר ערבי ... לא רק השנאה שלהם .. הם גם אכזריים כאלה ..

אתה צודק בזה שהם אכזריים וששנאה מובילה אותם, כזכור לך הלינץ'... אתה רואה תמונות שהם לוקחים את המעיים ואת האיברים הפנימיים של זה שנפל מהחלון ופשוט צועקים ונהנים מזה... פשוט קשה...

Jarhead 28-06-06 14:13

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Fector

רמת הטיפשות שיוצאת ממך פשוט עוברת כל גבול, אם אתה כל כך בקיא בנושאים האלה של העינויים אולי תספר לנו מה עושים הערבים שלא עשו הנאצים?!

בקשר לאשכול המבצא הזה הגיע הזמן שיקרה סוף סוף יהיה שם מישהו שימצא מעבדות נפץ מצבורי נשק ויעשה קצת רוח וישנה את המאזן.
עד עכשיו שתקנו אבל הנה צה"ל נכנס ואני מאמין שהוא יעשה את המירב ויצליח להחזיר את החייל החטוף וגם את המתנחל.

עמרי שוסטר 28-06-06 14:16

Fector אני באמת מציע לך לא לעשות השוואה לנאצים.
בכל מקרה הכניסה לעזה היא משהו שהיה צריך להתבצע, צה"ל (צבא ההגנה לישראל) צריך להגן על תושבי מדינת ישראל, וזה לא יקרה אם לא נכנס לשם וננטרל את האיומים.
והילדים והאמהות המדוברים הם מחבלים שנשלחו לכאן לבצע פעולות טרור, לא משחררים טרוריסטים.
בנוגע לחטופים, לא ממליץ לבצע פעולות חילוץ או למסור אסירים בתמורה, בפעולות חילוץ אנחנו מסכנים חיי יחידת החילוץ, שחרור אסירים רק יגרור ללהג מצידם והגברת החטיפות, מעשי הטרור.

Jarhead 28-06-06 14:20

עומרי תלמד דבר אחד חשוב מאוד שכל הצבא מושתת עליו!
לא משאירים אף אחד מאחור גם אם בפעולת החילוץ ייפצעו או יהרגו עוד חיילים אין מה לעשות ככה אני חונכתי וככה גם החיילים בחיים לא משאירים חבר מאחור מה אנחנו עד כדי כך פתתיים? לצה"ל יש את היכולת והאמצעים לעשות הכל על מנת להחזיר את החטופים וזה מה שהוא יעשה לא משנה מצבם ולא משנה הסיכון הם אזרחי מדינת ישראל והממשלה שלנו מחוייבת להחזיר אותם.

עמרי שוסטר 28-06-06 14:22

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Jarhead
עומרי תלמד דבר אחד חשוב מאוד שכל הצבא מושתת עליו!
לא משאירים אף אחד מאחור גם אם בפעולת החילוץ ייפצעו או יהרגו עוד חיילים אין מה לעשות ככה אני חונכתי וככה גם החיילים בחיים לא משאירים חבר מאחור מה אנחנו עד כדי כך פתתיים? לצה"ל יש את היכולת והאמצעים לעשות הכל על מנת להחזיר את החטופים וזה מה שהוא יעשה לא משנה מצבם ולא משנה הסיכון הם אזרחי מדינת ישראל והממשלה שלנו מחוייבת להחזיר אותם.

גם אם זה אומר שבפעולת חילוץ של אדם אחד ימותו מספר חיילים? (במצב כזה כנראה גם החטוף)
בכל מקרה לא אני קובע, אני פשוט מביע את דעתי.

Jarhead 28-06-06 14:24

כן גם אני לא מבין איך אתה יכול לחשוב על זה שתשאיר אזרח ישראלי בידי אויב, ושהוא יודע שמדינת ישראל מחוייבת לעשות הכל למענו אבל לא תעשה כלום?!
תשים את עצמך במקומו אתה חטוף (חס וחלילה) איך אתה מחזיק מעמד? בתקווה שיבואו יצילו אותך שאתה יודע שעושים הכל למענך אבל לא לא עושים כלום נראה לך שזה הגיוני?!

עמרי שוסטר 28-06-06 14:26

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Jarhead
כן גם אני לא מבין איך אתה יכול לחשוב על זה שתשאיר אזרח ישראלי בידי אויב, ושהוא יודע שמדינת ישראל מחוייבת לעשות הכל למענו אבל לא תעשה כלום?!
תשים את עצמך במקומו אתה חטוף (חס וחלילה) איך אתה מחזיק מעמד? בתקווה שיבואו יצילו אותך שאתה יודע שעושים הכל למענך אבל לא לא עושים כלום נראה לך שזה הגיוני?!

אישית, אם אני יודע שהחילוץ שלי יסכן חיים נוספים אני מעדיף שלא יבואו.
החיים שלי לא שווים יותר מהחיים של חברי יחידת החילוץ.

Jarhead 28-06-06 14:31

טוב או שהעערכה העצמית שלך נמוכה או שאתה יותר מדי אופטימי בחיים שלך וחושב שהחיים הם וורודים.
אני את הדעה שלך כבר שמעתי אבל תבין שככה אי אפשר לחיות והשאלה אם לחלץ אותך או לא לא ביידיך ואני יגיד שוב אתה אזרח מדינת ישראל והמדינה מחוייבת לעשות הכל למענך.
ועומרי אתה יודע שאין לי שום דבר נגדך אבל יש מצב שבו צריך להתפכח ואני כמוך לא שונא ערבים אבל המציאות היא לא כמו שאתה חושב.

עמרי שוסטר 28-06-06 14:34

אין לי שנאה כלפי אף אחד, אני כן חושב שלכל אדם יש את הזכות להגן על עצמו! מי שמבצע פשעים צריך להענש, אבל לא על חשבון חיי חפים מפשע.

Fector 28-06-06 14:55

חח למה לא לעשות השוואה לנאצים ?
יש הבדל ? אם כן תסבירו ...

לנאצים פשוט היה יכולת .. תן לערבים את היכולת של היטלר ואנחנו נתחנן להיות סבונים ולא דברים הרבה יותר גרועים . אתה פשוט לא יכולים לתאר את השנאה שלהם ...

עמרי שוסטר 28-06-06 15:00

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Fector

לנאצים פשוט היה יכולת .. תן לערבים את היכולת של היטלר ואנחנו נתחנן להיות סבונים ולא דברים הרבה יותר גרועים . אתה פשוט לא יכולים לתאר את השנאה שלהם ...

הרבה אנשים רוצים לעשות הרבה דברים, לא אומר שהם עושים אותם.
הנאצים לא רק הרגו, הם לקחו את הכבוד! זה משהו שאי אפשר להסביר, אבל סמוך עלי שזה איום.

Virtual NET 28-06-06 15:04

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Fector

הנאצים לא התעללו ביהודים? אתה יודע מה עבר על היהודים בגטאות, במחנות ההשמדה?
שמעת במקרה על ד"ר מנגלה?

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%...92%D7%9C%D7%94

SaDi 28-06-06 15:10

מסכנת את שלום החטוף.
הערבים לא מעניין אותי מהם,דוד שלי נמצא שם.

eLad 28-06-06 15:17

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עומרי שוסטר
אישית, אם אני יודע שהחילוץ שלי יסכן חיים נוספים אני מעדיף שלא יבואו.
החיים שלי לא שווים יותר מהחיים של חברי יחידת החילוץ.

אתה יודע מה היופי בצה"ל שמבדיל אותו משאר הצבאות בעולם? שלצה"ל כן אכפת מחיי שבויים וגם אם מדובר במתים, צה"ל תמיד ישאף להביא אותם לקבורה בישראל ויהיה המחיר אשר יהיה. בניגוד לצבאות כמו ארה"ב למשל ששם לא כזה אכפת להם.

זה גם אחד הדברים שמרעיל את כל חברי היחידות הקרביות - תמיד אתה בטוח שאם קורה לך משהו, יביאו אותך הבייתה. נכון, רון ארד זו לא דוגמא כ"כ טובה לזה, אבל אתה לא יכול להגיד שצהל לא מנסה.

Eye-Soft 28-06-06 15:22

ציטוט:

נכתב במקור על ידי eLad
אתה יודע מה היופי בצה"ל שמבדיל אותו משאר הצבאות בעולם? שלצה"ל כן אכפת מחיי שבויים וגם אם מדובר במתים, צה"ל תמיד ישאף להביא אותם לקבורה בישראל ויהיה המחיר אשר יהיה. בניגוד לצבאות כמו ארה"ב למשל ששם לא כזה אכפת להם.

זה גם אחד הדברים שמרעיל את כל חברי היחידות הקרביות - תמיד אתה בטוח שאם קורה לך משהו, יביאו אותך הבייתה. נכון, רון ארד זו לא דוגמא כ"כ טובה לזה, אבל אתה לא יכול להגיד שצהל לא מנסה.

חבוב, זה לא קשור לצה"ל זה קשור ליהדות ולעבודה שאנחנו מדינה יהודית. זה איזה חוק דתי על הפקרת יהודי. אסור בארץ כל לשוטרים או לכל יהודי לפי חוקי הדת לתת ליהודי להקבר לא בקבירה דתית יהודית ואסור לתת ליהודי למות אצל אויב ובלה בלה בלה.

לעומת זאת, הדבר הזה בהחלט מרעיל את אנשי היחידות, אתה יודע שאתה לא לבד ושאם אתה תלקח יעשו הכל בשבילך !

x-ray 28-06-06 15:25

אין ספק שצריך להיכנס לשם ולהציל או לפחות לנסות ולהציל את החטופים.
אני אישית מתגייס בעוד מספר חודשים לא רב ואני יודע שכמו שאני אסכים להקריב את עצמי למען מטרות נעלות כמו אלה כך אני גם אצפה מחברי ליחידה וצבא בכלל שיחשבו אותו דבר ויבואו להציל אותי במידה ואני אחטף או אפול בשבי.

עמרי שוסטר 28-06-06 15:30

כמו שאמרתי החיים שלי לא חשובים יותר מחיים של אדם אחר, אז למרות שלא הייתי רוצה שינסו להציל אותי (במידה ויש סיכון גדול, אני לא מפגר... אם יש סיכוי טוב שכולם יצאו מזה בשלום אני רוצה שיצילו אותי) כנראה אני הייתי מציל אדם אחר.

x-ray 28-06-06 15:33

ציטוט:

כמו שאמרתי החיים שלי לא חשובים יותר מחיים של אדם אחר, אז למרות שלא הייתי רוצה שינסו להציל אותי (במידה ויש סיכון גדול, אני לא מפגר... אם יש סיכוי טוב שכולם יצאו מזה בשלום אני רוצה שיצילו אותי) כנראה אני הייתי מציל אדם אחר.

עם כל הכבוד עומרי אתה לא ריאלי.
ההירואיות מקומה לא פה,כל אדם חטוף יכול לשרוד רק מהתקווה שעושים הכל כדי להחזירו גם אם זה במחיר חיי אדם אחרים ואתה יודע למה?
כי החזרת חטוף זה ערך שחיבי להיות קדוש בכל צבא ובמיוחד בצבא חובה כמו שיש במדינה שלנו.

עמרי שוסטר 28-06-06 15:38

ציטוט:

נכתב במקור על ידי x-ray
עם כל הכבוד עומרי אתה לא ריאלי.
ההירואיות מקומה לא פה,כל אדם חטוף יכול לשרוד רק מהתקווה שעושים הכל כדי להחזירו גם אם זה במחיר חיי אדם אחרים ואתה יודע למה?
כי החזרת חטוף זה ערך שחיבי להיות קדוש בכל צבא ובמיוחד בצבא חובה כמו שיש במדינה שלנו.

לא קשור לגבורה, אתה חושב שלא אכפת לי שאנשים ימותו העיקר שיהיה לי סיכוי לחיות?

אברי 28-06-06 16:01

הטעות היתה בפרשת טננבאום, שם לימדנו את אירגוני הטרור שתמורת חטיפה אנחנו משחררים אסירים שלהם. ובזה הזמנו את שתי החטיפות האחרונות, כי הם למדו שזה עובד. המסר היה צריך להיות הפוך, שעל חטיפה הם יקבלו קדחת, בטח שלא שחרור אסירים. טוב עשה אולמרט שהבהיר ששחרור אסירים כפועל יוצא מהחטיפה, לא עומד על הפרק.

אברי

VajDa 28-06-06 16:18

אכן סיטאוציה קשה, אבל יש מספר פתרונות אפשריים..
שחורר אסירים לא עומד על הפרק ואני גם מקווה שלא יעמוד, עדיף שהם ימותו מאשר שישחררו אסירים, עם כל הצער אבל אין מה לעשות, האסירים הללו הם אינם אסירים אשר גנבו מכוניות, אסירים אלו עשו פיגועים ומתנקשים וכשהם יצאו בחזרה, הם ימשיכו בטרור..
אבל, כבר היום ראינו שהפלשתים התחילו לבכות שחם להם ושאין להם אוכל ומים ( למי שלא מודע נותק רוב החשמל ברצועת עזה וכל מה שהיה להם במקרר התקלקל ) .
אם המצב ישאר כך, והפלשתים יסבלו עוד יכול להיות רק טוב.
הסיטואציה של להחזיר את החייל החטוף היא קשה ללא כל ספק, אבל אפשרית,
ללא שום בעייה צה"ל יכול לחטוף כבני ארובה את ראשי החמ'ס\ או אפילו אלה שמתפעלים את המסגדים ששכחתי את שמם ולתלות אותם על חבל, ולצאת במסר שאם שערה תיפול מראש של החייל, בני הארובה שלנו יקברו חיים.

אני מאוד מקווה שהחייל החטוף יחזור, אך אם זה תלוי בהחזרת אסירים, עדיף שישאר ברצועת עזה.

MaorD 28-06-06 16:56

ציטוט:

גם אם זה אומר שבפעולת חילוץ של אדם אחד ימותו מספר חיילים? (במצב כזה כנראה גם החטוף)
בכל מקרה לא אני קובע, אני פשוט מביע את דעתי.

וואלה במצב כזה אני יכול להכניס לך משהו שלמדתי ויש לי על המקצוע הזה במקרה מחר בגרות .

בזמן מלחמה אין דבר כזה לתת לאדם למות .
גם אם הוא נמצא בסכנה וודאית וברורה ואתה נכנס לספק סכנה בשביל להציל אותו
חובה עליך לעשות זאת מכיוון שבמלחמה אין אפשרות להשתמש במושג "חייך קודמים לחיי חברך"
אמר זאת הרב ולדנברג .

מה שאני ניסיתי לאמר פה שלא משאירים אף אחד מאחור בדיוק כפי שנאמר באחת התגובות מאחור
זה לא מעשה מוסרי לעשות וגם אם יידרשו להיכנס לסכנה בשביל להציל אותו כן חובה לעשות את זה .
זה שמביאים שבויים במקום זה אותו הדבר אני אישית הייתי מוציא את כל השבויים
שיש לנו פה במדינה להורג במידה והיו הורגים או פוגעים באחד החטופים .

עמרי שוסטר 28-06-06 17:06

ציטוט:

נכתב במקור על ידי MaorD
וואלה במצב כזה אני יכול להכניס לך משהו שלמדתי ויש לי על המקצוע הזה במקרה מחר בגרות .

בזמן מלחמה אין דבר כזה לתת לאדם למות .
גם אם הוא נמצא בסכנה וודאית וברורה ואתה נכנס לספק סכנה בשביל להציל אותו
חובה עליך לעשות זאת מכיוון שבמלחמה אין אפשרות להשתמש במושג "חייך קודמים לחיי חברך"
אמר זאת הרב ולדנברג .

מה שאני ניסיתי לאמר פה שלא משאירים אף אחד מאחור בדיוק כפי שנאמר באחת התגובות מאחור
זה לא מעשה מוסרי לעשות וגם אם יידרשו להיכנס לסכנה בשביל להציל אותו כן חובה לעשות את זה .
זה שמביאים שבויים במקום זה אותו הדבר אני אישית הייתי מוציא את כל השבויים
שיש לנו פה במדינה להורג במידה והיו הורגים או פוגעים באחד החטופים .

כמה פעמים נשארת כיתה? |Lol|
http://img523.imageshack.us/img523/6...tled3036au.jpg

MaorD 28-06-06 17:06

ציטוט:

כמה פעמים נשארת כיתה? |Lol|
http://img523.imageshack.us/img523/6...tled3036au.jpg

חחח בן 16 צריך לשנות שכחתי מזה בכלל |Lol|

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 02:54.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ