הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Hosts: הכרזות, הצעות, שאלות ומשוב (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=21)
-   -   שימו לב: מתכונת חדשה להוסטס (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=52780)

SHeDoN 26-08-07 20:45

שימו לב: מתכונת חדשה להוסטס

משתמשים יקרים,
פורום Hosts עובר (ויעבור) מספר שינויים שישנו אותו "מערכתית".

צוות Hosts החליט כי על מנת לעלות את רמת הפורום יש צורך לבצע מספר שינויים עקרוניים. יכול להיות ששינויים אלו יהפכו את הוסטס למקום טוב יותר ואנו בתקווה מלאה שכך יהיה. אנו מודעים למצב שיכול להיות, ששינויים אלו יגרמו לאובדן קהילתי מסויים ובכל זאת מאמינים כי שינויים אלו נחוצים להעלאת רמת הפורום ויועילו בהמשך.

להלן השינויים שיבוצעו במשך השבועות הקרובים:
  • - חוק החברות ישנה את מתכונתו ויפעל בצורה הבאה: עסקים שלא רשומים לא יורשו להציע כאן יותר. פורומי העסקים הלא רשומים יסגרו וביחד איתם במת העסקים הלא רשומים תסגר ולא יורשה לבקר אותם. על-מנת להבהיר זאת: Hosts ייתן תמיכה בלעדית לעסקים המוכרים במדינת ישראל בכל פורומיו השונים בקהילה. אנא לחצו כאן לחוק החברות החדש.

• - פורום ביקורות: בהמשך למה שנאמר לעיל ומבלי לגרוע בו, פורום ביקורות הנוכחי עם כל הודעותיו יעבור לארכיב שיהיה ניתן רק לעיין בו. בפורום החדש יהיה ניתן לבקש ביקורת ולהעביר ביקורת רק על עסקים רשומים ופריילנסרים (עצמאיים) מוכרים ברשויות החוק (מתכנת/ מעצב שמספק קבלות - הוכחת הביקורת תהיה אפשרית או ע"י הצגת העבודה ו/או קבלה). אנא התעדכנו בחוקי פורום ביקורות.

• - פורום חינמיים: הפורום יתמזג עם מסחר בדרך הבאה: יהיה ניתן להציע התנדבויות שוונת אך לא לחפש מתנדבים. על-מנת להבהיר זאת: פורום חינמיים יסגר ובמסחר תהיה המתכונת הבאה בנוגע להתנדבות: אתה יכול להציע את עצמך בתור מתכנת או להציע אחסון, אך אין אפשרות לבקש חסות/ מתנדב.

• - פורום מדריכים: יפוצל לארכיבים בפורומים השונים, עם מדריכים הקשורים באותו התמחות של הפורום ונושאים חשובים לעיון (יהיה כתת פורום בשם "ארכיון").

אין תאריך מדוייק לשינויים בפועל והם יתבצעו בהדרגה.

הדיון נשאר פתוח לתגובות שלכם, אולם - משתמש שינצל את הבמה שניתנה לו שלא במקום ישא בתגובה בהתאם. אנו בהחלט נשמח לשמוע את דעתכם, גם אם היא נגד השינויים המצויינים לעיל אך יש דרך לעשות זאת.

שלכם,
פורום Hosts.

hod206 26-08-07 20:50

שלום!

לדעתי, החוק השלישי (או לפחות חלקו) לא משהו, כי צריך לתת אפשרות לבקש חסויות/מתנדבים, הרבה אנשים רק מרוויחים מזה.

Alter 26-08-07 20:52

ציטוט:

נכתב במקור על ידי hod206 (פרסם 548071)
שלום!

לדעתי, החוק השלישי (או לפחות חלקו) לא משהו, כי צריך לתת אפשרות לבקש חסויות/מתנדבים, הרבה אנשים רק מרוויחים מזה.

אהלן,
אולי בעתיד אנחנו נשקול את האפשרות לשחרר את האופציה לבקש חסויות/מתנדבים.

אך כרגע, המצב ישאר כפי שמוכרז עליו.

eilon11 26-08-07 21:15

מתי הכל ישתנה, כי בעוד שבוע אני נרשם במס ולפי דעתי אתם צריכים לתת לנו התראה של זמן מסויים..
ולא ישר להגיד זה ככה וזהו.
* מה הכוונה בשבועות הקרובים אפשר תאריך?...

X-T 26-08-07 21:21

אויי, קהילת הוסטס, אתם מתקדמים לא רע אך הבעיה פה זאת הקהילה, תביאו לפה מנהלים קשוחים כמו שהיו פה פעם ותראו איזה משמעת תהיה פה בפורום, אני עוד זוכר את התקופה שיאיר ירושלמי ניהל פה, חצי מהקהילה התבכיינה על זה שהוא קשוח מדי ותופס אותם קצר, לפני שהוא עזב הוא אמר להם שהם עוד יצטערו על זה, והינה זה מה שקורה,

תנצלו את הכוח שיש לכם ותשליטו פה סדר, הכל יהיה יפה יותר,

אני תומך בכם!

SnirZ 26-08-07 21:23

בנוגע לחוק של החיפוש מתנדבים/חסויות,
זה יכלול בתוכו חיפוש אנשי צוות לאתרים ללא תמורה?

Alter 26-08-07 21:29

ציטוט:

נכתב במקור על ידי eilon11 (פרסם 548085)
מתי הכל ישתנה, כי בעוד שבוע אני נרשם במס ולפי דעתי אתם צריכים לתת לנו התראה של זמן מסויים..
ולא ישר להגיד זה ככה וזהו.
* מה הכוונה בשבועות הקרובים אפשר תאריך?...

כרגע התהליך לא מתוארך. משמע אין תאריך יעד לכל דבר שיקרה.
אבל זה יקרה בשבועות הקרובים כמו שנכתב פה.
אם אתה מתכוון להרשם בשבוע הקרוב אין לך מה לדאוג.
ציטוט:

נכתב במקור על ידי X-T (פרסם 548090)
אויי, קהילת הוסטס, אתם מתקדמים לא רע אך הבעיה פה זאת הקהילה, תביאו לפה מנהלים קשוחים כמו שהיו פה פעם ותראו איזה משמעת תהיה פה בפורום, אני עוד זוכר את התקופה שיאיר ירושלמי ניהל פה, חצי מהקהילה התבכיינה על זה שהוא קשוח מדי ותופס אותם קצר, לפני שהוא עזב הוא אמר להם שהם עוד יצטערו על זה, והינה זה מה שקורה,

אני תומך בכם!

שמע, גם אני הייתי בקהילה כמשתמש בתקופה של יאיר, בוא לא נסתכל אחורה.
הקהילה השתנתה ברובה, הגיעו אנשים חדשים ושונים, צריך לעבוד עם מי שיש עכשיו ולראות איך אנחנו משפרים את הקהילה.
אין מנהל שנמצא בצוות שמחפף בניהול של הפורום שלו. אנחנו עובדים לפי החוקים ובמידה ויש מישהו שעבד לא כראוי, אם אנחנו רואים את זה אנחנו מעירים לו ומגיעים להבנה לראות למה זה קרה ושלא יקרה בשנית, או שמשתמשים מעירים לנו ואנחנו מטפלים בנושא.
תודה על התמיכה, זה חשוב שהקהילה תתמוך בצעד הזה ובגלל זה הכרזנו על הנושא לפני שהתהליך מתחיל.

ציטוט:

נכתב במקור על ידי SnirZ (פרסם 548091)
בנוגע לחוק של החיפוש מתנדבים/חסויות,
זה יכלול בתוכו חיפוש אנשי צוות לאתרים ללא תמורה?

כן. ברגע שהתהליך עצמו יצא לפועל כל חיפוש של "דרושים" / "חסויות" ללא תמורה הוא לא אפשרי.
איך תדעו שכבר אי אפשר? פורום חינאמים לא יהיה קיים, במקום יהיו חוקים חדשים בפורום מסחר.

Veep.co.il 26-08-07 21:29

אני מציע פשוט לפתוח אשכול "בקשת חסויות".

כי אחרי הכל, אנשים יבקשו בפרטי, נכון?
אז זה סתם מיותר לחסום את האפשרות הזו.

smilie 26-08-07 21:31

אז רגע עם העסקים הלא רשומים רשומים פה בפורום ישעו אותם או שימחקו תמשתמש שלהם או שמהו לא כל כך הבנתי

Oren2 26-08-07 21:32

מקווה שהשינויים יתרמו להוסטס :)

Alter 26-08-07 21:33

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Veep.co.il (פרסם 548095)
אני מציע פשוט לפתוח אשכול "בקשת חסויות".

כי אחרי הכל, אנשים יבקשו בפרטי, נכון?
אז זה סתם מיותר לחסום את האפשרות הזו.

שוב, אנחנו נבחון את הדרך לאפשר את זה בעתיד. כרגע זה לא יהיה.
מי שיבקש בפרטי בעצם יעבור על חוקי הפורום, ובכך יגרום לעצמו להשאר מחוץ לקהילה.

ציטוט:

נכתב במקור על ידי OverWS.com (פרסם 548096)
אז רגע עם העסקים הלא רשומים רשומים פה בפורום ישעו אותם או שימחקו תמשתמש שלהם או שמהו לא כל כך הבנתי

אתם תשמרו על המשתמש שלכם, ככל הנראה תתבקשו לשנות את השם משתמש במידה וזה הדומיין של העסק.

לא תוכלו להציע את שרותי העסק על גבי דפי הפורום בשום מקום.
ציטוט:

נכתב במקור על ידי SilvUp (פרסם 548099)
מקווה שהשינויים יתרמו להוסטס :)

גם אנחנו. כבר כמה שבועות שאנחנו עובדים על התהליך הזה ומנסים לראות באיזה אופן הוא יפעל הכי טוב שכל הצדדים יהיו מרוצים ממנו וכך נפיק את המיטב מהקהילה.

X-T 26-08-07 21:47

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Alter (פרסם 548094)
כרגע התהליך לא מתוארך. משמע אין תאריך יעד לכל דבר שיקרה.
אבל זה יקרה בשבועות הקרובים כמו שנכתב פה.
אם אתה מתכוון להרשם בשבוע הקרוב אין לך מה לדאוג.

שמע, גם אני הייתי בקהילה כמשתמש בתקופה של יאיר, בוא לא נסתכל אחורה.
הקהילה השתנתה ברובה, הגיעו אנשים חדשים ושונים, צריך לעבוד עם מי שיש עכשיו ולראות איך אנחנו משפרים את הקהילה.
אין מנהל שנמצא בצוות שמחפף בניהול של הפורום שלו. אנחנו עובדים לפי החוקים ובמידה ויש מישהו שעבד לא כראוי, אם אנחנו רואים את זה אנחנו מעירים לו ומגיעים להבנה לראות למה זה קרה ושלא יקרה בשנית, או שמשתמשים מעירים לנו ואנחנו מטפלים בנושא.
תודה על התמיכה, זה חשוב שהקהילה תתמוך בצעד הזה ובגלל זה הכרזנו על הנושא לפני שהתהליך מתחיל.

כן. ברגע שהתהליך עצמו יצא לפועל כל חיפוש של "דרושים" / "חסויות" ללא תמורה הוא לא אפשרי.
איך תדעו שכבר אי אפשר? פורום חינאמים לא יהיה קיים, במקום יהיו חוקים חדשים בפורום מסחר.

לא אמרתי שאינכם עושים את עבודתכם כראוי אך אני מאמין כי הדרך הטובה ביותר להחזיק קהילה איכותית זה להגביר את המנהלים, שלא יתעלמו ולא ידלגו הלאה, חלקו אזהרות חופשי(כמובן לפי מידת הצורך), נעלתם דיון שהידרדר? חלקו אזהרות לפותח הדיון ולמשתתפים בו, אל תקלו ראש, כמו שציינתי, תהיו קשוחים ובסוף כל העבודה הקשה תשתלם לכם, ולנו(הקהילה),

אני סבור בכך שכל מי שנימצא בקהילה הזאת מודע ליחס ולזילזול בין המשתמשים פה, כל אחד אוכל פה את השני כמו אני לא יודע מה, במקום שתהיה פה העדה, פירגון ותמיכה בין חברי הפורום,

בהצלחה!

Shart 26-08-07 21:47

נראה יפה מאוד,במיוחד חוק החברות.
שיהיו פה רק חברות רציניות ואמינות,כי קרו פה כבר המון מקרי רמאות,אני מקווה מאוד שזה יעזור.
בהצלחה.

4ior 26-08-07 21:56

מסכים עם כל סעיף..

Kfir.G 26-08-07 22:02

בקשר לנושא של הביקורות (שראיתי פה שדיי התעלמו ממנו) יהיה אפשרי לפחות לבקש ביקורת על מעצבים \ מתכנתים שלא רשומים בחוק? או לתת ביקורת על מתכנת \ מעצב שעובד בחברה שמספקת קבלות? אחרי הכל יש הרבה מתכנתים \ מעצבים עצמאיים בפורום ואני לא רואה טעם אמיתי בפשוט לחסום את ההתפתחות העסקית שלהם בפורום. אם מפריעות כמות ההודעות בביקרות \ המלצות או משהו בסגנון אפשר להעביר חוק שרק הגורמים המעורבים יכולו להגיב באשכול ורק במקרה הצורך (לדוגמה הודעות של הבן שקיבל המלצה באשכול יהיה אסורות, אסור יהיה להגיד יודע וכד') אבל אני באמת לא רואה כאן סיבה לבטל את זה... הפורום לא אחראי אם יש בעיה כלשהי בין מתכנת \ מעצב ובין הלקוח שלו אבל מאחר ופורום זה בעצם קהילה! לדעתי יש מקום לדווח על מקרים כמו רמאויות וכד' (כמובן שרק עם הוכחות)

satan 26-08-07 22:35

ציטוט:

נכתב במקור על ידי X-T (פרסם 548090)

אני תומך בכם!

במילים אחרות אתה אומר "תשתמשו בכוח שלכם כדי לשלוט ולחנך את הקהילה שלכם ולהעיף את המתנגדים, השתמשו בזרוע חזקה וביד נטויה כדי להוכיח למשתמשים מי הבוס כאן".

זו באמת נראה הדרך היעילה לנהל פורום? יש דרכים טובות יותר.

daMn 26-08-07 22:50

מסכים עם הסעיפים ובאמת תהיתי למה חוק החברות לא פעל לפני זה.
בכל מקרה אחלה התקדמות לקהילה ברמה.

tsART 26-08-07 22:59

שאלה : מה איתי , אני למעשה לא רשום כחוק האם זה אומר שאסור לי להציג עבודות שלי בפורום עיצוב גראפי ולהציע אותם למכירה ?

DCB 26-08-07 23:01

אלי מה אני עושה?
אני חוקי והכל אבל לא גר בארץ ולכן אין לי תיק...

EpsilonTal 26-08-07 23:33

החוקים יכולים לגרום למספר לא קטן של משתמשים לעזוב את הקהילה..
אני מקווה שלא

חוקים צודקים לדעתי

בהצלחה

ד"א, ראיתי משתמשים נוספים ששאלו..
לא תיהיה אפשרות להציע לדוגמא עיצובים ועבודות פלאש בגלל שהם לא רשומים כעסק?

daMn 27-08-07 00:12

(פתחתי עוד תגובה כיוון שלא יכלתי לערוך)
אני רק לא מבין קטע אחד, אם יהיו פה מעצבים או מתכנתים שירצו להציג עבודות ולהציע אותם למכירה אז הם לא יוכלו?

פורום הוסטס כמעט מתבסס על מציאת מעצבים או מתכנתים לאתרים שאנשים מנסים לפתוח.
אותם המעצבים או מתכנתים הפרטיים לא יוכלו להשיג ג'ובים כי הם לא חוקיים? הם בכלל לא יכולים לפתוח עסק, מס הכנסה דורש מינימום הכנסות בשביל לפתוח עסק או משהו כזה...ככה שזה בעצם חוקי ואני לא רואה למה צריך לפסול את זה.

Dima 27-08-07 00:19

ציטוט:

נכתב במקור על ידי daMn (פרסם 548188)
(פתחתי עוד תגובה כיוון שלא יכלתי לערוך)
אני רק לא מבין קטע אחד, אם יהיו פה מעצבים או מתכנתים שירצו להציג עבודות ולהציע אותם למכירה אז הם לא יוכלו?

פורום הוסטס כמעט מתבסס על מציאת מעצבים או מתכנתים לאתרים שאנשים מנסים לפתוח.
אותם המעצבים או מתכנתים הפרטיים לא יוכלו להשיג ג'ובים כי הם לא חוקיים? הם בכלל לא יכולים לפתוח עסק, מס הכנסה דורש מינימום הכנסות בשביל לפתוח עסק או משהו כזה...ככה שזה בעצם חוקי ואני לא רואה למה צריך לפסול את זה.

טעות.
מס ההכנסה אינו דורש שום סכום מינימום, המדינה מחייבת כל מישהו שמוכר משנו ב"סיטונאות" להרשם ברשויות המס. אבל כל עוד הרווח שלך הוא לא משמעותי במיוחד.. אתה אפילו לא צריך לתת דיווח כל חודש אלא רק כל שנה, מה שכן אותו אחד יחוייב במס של כמה אחוזים בודדים (משהו ממש לא משמעותי) וזהו.

SHeDoN 27-08-07 00:37

חבר'ה,
עצמאי יכול לפרסם עבודות שלו, להציג אותם - ולבקש ביקורת עליהם (לדוגמה בגראפיקה או בתכנות).

שימו לב מה אומר חוק החברות:
ציטוט:

חברים אשר אינם יכולים להמציא את אחד המסמכים המוזכרים יוכלו עדיין לכתוב ולפרסם הודעות ותגובות בפורומים שונים אשר אין בהם עניין מסחרי הכולל הצעות אחסון אתרים, הצעות לגרפיקה בתשלום או הצעות מסחר שונות. מכאן, שבפורומים של תמיכה טכנית, תכנות, דיבורים והצגת עבודות (זוהי רשימה מדגמית), אין בעיה לשלוח הודעות ולהגיב. אין בכך רשימה מלאה של הפורומים, והשמות יתכן וישתנו בעתיד.
אם אתה עצמאי שמוכר במדינת ישראל אתה מורשה להציע הצעות - גראפיקה, תכנות ועבודות.

דניאל (Dcb):
אם תציג את האישורים שאתה מוכר בחו"ל כעצמאי/ עסק, לא תהיה בעיה שתפרסם כאן הצעות כל עוד האישור שתציג לא יהיה מזוייף/ יהיה חשד כזה.

שהשינוי הזה יכנס ("חוק החברות החדש") אתם גם תעודכנו בהתאם ותדעו איך להבדיל בין חאפר לבין עצמאי מוכר (עסק זה סגול כרגע).

תשימו לב שהשינוי הזה בא רק "למסחר" שקיים בהוסטס ולא יפגע בקהילה עצמה - פשוט במת העסקים הלא רשומים תסגר, הפורום ימשיך את מתכונתו בגראפיקה, תכנות, קידום והנושא המרכזי - הוסטינג (:

smilie 27-08-07 00:57

הבנתי ומה לגבי פורום תיכנות הוא ישאאר

SagroN 27-08-07 01:08

מחזק את כל החוקים החדשים, חוץ משאסור לבקש חסויות, בכל זאת אני צריך חסות, אז לאן אני אפנה? אתה לא משאירים לי ברירה אלה לפנות לפורום אחר.

SHeDoN 27-08-07 01:14

ציטוט:

נכתב במקור על ידי SagroN (פרסם 548201)
מחזק את כל החוקים החדשים, חוץ משאסור לבקש חסויות, בכל זאת אני צריך חסות, אז לאן אני אפנה? אתה לא משאירים לי ברירה אלה לפנות לפורום אחר.

הבמה של בקשת חסות נסגרה מסיבות מסויימות ותאמין לי שברגע שנראה שהעשתונות חזרו, גם הבמה הזאת תחזור.

אתה רוצה לפנות לפורום אחר? אף אחד לא מנע את זה ממך וימנע את זה ממך. המטרה של "בקשת חסות" הייתה שתוכלו להעזר ולעזור לאחרים ולצערנו המטרה הזאת לא עובדת, פורום חינמיים נהפך לשוק אחד גדול מבולגן שצריך לעשות בו שינוי.

תאמינו לי, שום שינוי כאן הוא ללא מטרה מסויימת שאנחנו חושבים שהיא לטובת הקהילה, כמה שזה נדוש - לי או להנהלה לא מפריע שתבקשו חסות/ מתנדב אלא אם זה עובר גבולות אדומים.

אף אחד לא אומר שהבמה הזאת לא תחזור, נהפוך הוא יש סיכוי שהיא תחזור עם הזמן, אך כרגע זה המצב.

Cream 27-08-07 04:13

לדעתי אתם מסבכים פה יותר מידי את כל העניין...יותר מידי חוקים...וזה מחרפן את האנשים...
על כל דבר יש חוקים...זה הגזמה לדעתי...
זה בסופו של דבר פורום! ולא איזה מוסד לאירגון חברות אחסון...
וגם קהל הגולשים פה בפורום הוא בגיל צעיר מאוד...וכל החוקים האלה באמת יותר מידי...משתמש חדש שנרשם לפה...יקח לו כמה שעות לקרוא את כל החוקים וללמוד אותם כמה ימים...אם לא שבועות...
אז נכון שמדובר פה בסכפים ואתם רוצים רק טובת הגולשים...אבל יש פה הרבה מידי חוקים שמגבילים..

ואם אפשר הסבר איך פורום "חינמיים" מוריד מרמת הפורום? אני אשמח לשמוע...כי זה קצת לא מתחבר לי...כל העסק הזה...כל השאר סעיפים דיי סבבה.

הנה בידיוק עלה לי פתרון אפרי לבעיית חינמיים...שפעילות שם "יענו הצעות של חברות על בקשות של משתמשים" רק חברות רשומות יכלו להציע חסויות כאלה או אחרות...

והזכרתם פה שאם אני פונה בהודעה פרטית למשל לבקש חסות אני עובר על חוקי הפורום? מצטער להגיד זה כבר סתימת פיות וזה ממש לא יפה! כי זה משהו אישי...באותה מידה משתמש יכול לפנות באייסיקיו או MSN לבעל החברה...זה לא צריך לשנות באיזה דרך הוא בוחר לפנות...כי הודעות פרטיות זה לשימוש פרטי ואתם לא צריכים להתערב איזה שימוש משתמש עושה בהודעות פרטיות שלו...אם הוא מטריד מישהו אותו אחד שחש הטרדה יכול לחסום אותו משתמש שמטריד ככה..שלדעתי מי שאמר את זה פה...בטח לא חשב לעומק מה הוא אמר...

אוליי הודעה שלו נראית קצת תוקפנית אבל היא עם כוונות טובות...כי אוליי זה יראה פורום יותר איכותי אבל הוא יהיה יותר מוגבל וזה פוגע מצד שני...כי בסופו של דבר אם מישהו ירצה להציע משהו בחינם הוא ילך למקות אחר ואם מישהו ירצה לבקש משהו בחינם תמורת משהו...הוא גם ילך למקות אחר...וכמה שידוע לי יש מקום אחר...אז לא הייתי ממליץ לכם כל כך מהר לוותר על הנושא הזה...

שיהיה לכולם אחלה שבוע והצלחה עם השינויים :)

SHeDoN 27-08-07 04:54

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Cream (פרסם 548233)
לדעתי אתם מסבכים פה יותר מידי את כל העניין...יותר מידי חוקים...וזה מחרפן את האנשים...
על כל דבר יש חוקים...זה הגזמה לדעתי...
זה בסופו של דבר פורום! ולא איזה מוסד לאירגון חברות אחסון...
וגם קהל הגולשים פה בפורום הוא בגיל צעיר מאוד...וכל החוקים האלה באמת יותר מידי...משתמש חדש שנרשם לפה...יקח לו כמה שעות לקרוא את כל החוקים וללמוד אותם כמה ימים...אם לא שבועות...
אז נכון שמדובר פה בסכפים ואתם רוצים רק טובת הגולשים...אבל יש פה הרבה מידי חוקים שמגבילים..

ואם אפשר הסבר איך פורום "חינמיים" מוריד מרמת הפורום? אני אשמח לשמוע...כי זה קצת לא מתחבר לי...כל העסק הזה...כל השאר סעיפים דיי סבבה.

הנה בידיוק עלה לי פתרון אפרי לבעיית חינמיים...שפעילות שם "יענו הצעות של חברות על בקשות של משתמשים" רק חברות רשומות יכלו להציע חסויות כאלה או אחרות...

והזכרתם פה שאם אני פונה בהודעה פרטית למשל לבקש חסות אני עובר על חוקי הפורום? מצטער להגיד זה כבר סתימת פיות וזה ממש לא יפה! כי זה משהו אישי...באותה מידה משתמש יכול לפנות באייסיקיו או MSN לבעל החברה...זה לא צריך לשנות באיזה דרך הוא בוחר לפנות...כי הודעות פרטיות זה לשימוש פרטי ואתם לא צריכים להתערב איזה שימוש משתמש עושה בהודעות פרטיות שלו...אם הוא מטריד מישהו אותו אחד שחש הטרדה יכול לחסום אותו משתמש שמטריד ככה..שלדעתי מי שאמר את זה פה...בטח לא חשב לעומק מה הוא אמר...

אוליי הודעה שלו נראית קצת תוקפנית אבל היא עם כוונות טובות...כי אוליי זה יראה פורום יותר איכותי אבל הוא יהיה יותר מוגבל וזה פוגע מצד שני...כי בסופו של דבר אם מישהו ירצה להציע משהו בחינם הוא ילך למקות אחר ואם מישהו ירצה לבקש משהו בחינם תמורת משהו...הוא גם ילך למקות אחר...וכמה שידוע לי יש מקום אחר...אז לא הייתי ממליץ לכם כל כך מהר לוותר על הנושא הזה...

שיהיה לכולם אחלה שבוע והצלחה עם השינויים :)

קודם כל? כייף לקבל ביקורת בונה, כמה שיש בה תוכן אחר, שאתה כותב את זה כמו שצריך - אני אפילו שמח שאכפת לך, גם אם אתה נגד הביצוע.
אז ח"ח על זה (:

תראה,
החוקים פה הם רבים - לא משאר הקהילות שאני גולש בהם, אבל הם בהחלט ארוכים ממוצע הפורומים.

החוקים נכתבו מן הסתם מסיבה, ואני גם אחדש לך - יש חוק כמעט על כל דבר כי כשלא היה אנשים ניצלו את זה.

Hosts רואה בו כפורום קהילתי לכל דבר, אך אי-אפשר לומר שהפורום הזה לא פתח איזשהו במה לעסקים בתחום ההוסטינג ולימד רבות במשך השנים שהוא פעיל.

אני מאמין שלכל מקום שאתה מגיע אליו (חדש מן הסתם) אתה צריך להתרגל, ואני אגיד לך עוד דבר: מה בסה"כ אנחנו מבקשים? שתהיו בני אדם.

אם היינו היום במצב כזה שיש רוב משתמשים שיודעים להיות בני אדם בפורום, היינו צורכים אנרגיות רבות וגם חוקים רבים.

יש לקחת בחשבון שHosts ממזמן כבר לא "פורום רגיל" ונמצא בידי בעלים - הוסטס הוא עסק של אלון (בעל הפורום) ובאמת מוכר ככה ברשויות החוק. אי לכך, החוקים נכתבים בלשון משפטית.

כל שינוי שנעשה פה נעשה גם לאחר דיונים רבים, אני יכול להגיד לך שהטיוטה הראשונה של "המתכונת החדשה" הייתה שונה לגמרי ולהזכיר לך שאני פה גם כמשתמש ואין לי שום סיבה שבעולם עכשיו להוציא עוד חוק או לשנות את הוסטס מערכתית שהוא לא לטובה (או שכך אני מאמין), זהו עומס גם עלינו.

בנוגע לחינמיים: אתה מסלף את הדברים שאני אמרתי, לא ציינתי שהוא מוריד מהפורום אלא שהוא ירד מהפסים (כל הבקשות חסות כיום, נראות בלשון המעטה זוועה) והוא איבד בעצם את המטרה שלשם הוא נפתח.

ברור לכולנו שלא סגרנו לצמיתות את במת הבקשות של החסויות, אבל כהתמודדות מיידית למצב אנחנו סוגרים אותו לצד אחד, אני מאמין שכשנחליט על דרך התמודדות חדשה הפורום יפתח שוב/ במסחר יהיה ניתן גם לבקש התנדבויות.

הכוונה של רון בתגובה ל"אסור לבקש בפרטי" היא באמת כשמשתמש מטריד. אין לנו כל בעיה שתעשו מאחורי דפי הפורום את הבקשת התנדבות לX משתמש, רק קחו בחשבון שבמידה ומשתמש ביקש שלא לעשות כן או ידווח עליכם, אתם תשאו בתוצאות (וזה בהחלט שונה מזה שתציע למשתמש אחסון בתשלום שאתה לא עסק רשום - אז גם אם למשתמש זה לא מפריע, נתפסת? הוגבלת).

אם יש לך עוד שאלות/ הע(א)רות אנחנו נשמח לשמוע (:

Gil B 27-08-07 07:13

אני גם זוכר שיאיר ירושלמי היה פה.
אני זוכר שהוא אמר גם שתצטערו על זה עוד..
הוא היה קשוח ובאמת החזיק קצר מכולם.

צריך להביא אותו :P

אגב, החוקיםי מעולים, ומשרתים את העלאת הרמה בפורום, הלוואי שזה ימשיך =]

Amits 27-08-07 08:07

אממ, המשתמשים נשארים או שם נמחקים גם?

yNaxon 27-08-07 08:29

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Amits (פרסם 548253)
אממ, המשתמשים נשארים או שם נמחקים גם?

כמובן שנשארים, אך כאלו שיש להם כינוי של עסק לא רשום יאלצו להחליף כינוי.
ענו על זה כבר כמה דפים אחורה.

בקשר למכירת עיצובים וכו', פרילאנסרים יוכלו להציע את עצמם.

ikkon8 27-08-07 09:31

ברוך השם!!
סופסוף שינוי טוב לפורום, אללה :]

DeanT 27-08-07 11:06

שינוי מעולה, לדעתי.
מלבד עניין החינמיים, אך לפי מה שהבנתי הוא יחזור בערך למה שהיה בקרוב.

בהצלחה בהמשך!

special-serv 27-08-07 11:56

אחלה שינויים:)
כמו שאילון אמר גם אני חושב שצריכים להודיע שבוע מראש.. אנשים צריכים להתארגן על זה

נתיס 27-08-07 12:10

יוזמה מבורכת. :)

Mg-maor 27-08-07 12:47

יש פה כמה דברים טובים וכמה שלא,לדעתי פורום ביקורות לא צריך להיות מאופס כי חברות נשענות על הביקורות האלה

נמרוד 27-08-07 12:52

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Mg-maor (פרסם 548328)
יש פה כמה דברים טובים וכמה שלא,לדעתי פורום ביקורות לא צריך להיות מאופס כי חברות נשענות על הביקורות האלה

ההודעות ילכו לארכיון.. הן לא יעלמו.

yNaxon 27-08-07 17:10

ציטוט:

נכתב במקור על ידי TytCom.biz (פרסם 548285)
שינוי מעולה, לדעתי.
מלבד עניין החינמיים, אך לפי מה שהבנתי הוא יחזור בערך למה שהיה בקרוב.

בהצלחה בהמשך!

לא בטוח, כמו שרון אמר, כעת זה לא עומד על הפרק.
ניתן יהיה להציע, אך לא ניתן יהיה לבקש.

pal 27-08-07 17:47

אם כבר עושים שינויים בהוסטס למה לא להכניס פורום חדש של צילום וידיאו\סטילס הנושא עלה פה כמה וכמה פעמים..

העניין של צילום כיום גדל וגדל ויש המון מודעות לעניין לפי דעתי מין הראוי שאם יש פורום גראפיקה שיהיה גם פורום המיועד לצילום (וידיאו\סטילס) .

אני מקווה שתעשו משהו בעניין .

Alter 27-08-07 18:25

ציטוט:

נכתב במקור על ידי pal (פרסם 548542)
אם כבר עושים שינויים בהוסטס למה לא להכניס פורום חדש של צילום וידיאו\סטילס הנושא עלה פה כמה וכמה פעמים..

העניין של צילום כיום גדל וגדל ויש המון מודעות לעניין לפי דעתי מין הראוי שאם יש פורום גראפיקה שיהיה גם פורום המיועד לצילום (וידיאו\סטילס) .

אני מקווה שתעשו משהו בעניין .

נדון על הנושא בעתיד עם מנהלי הפורום ובמידת ותיהיה דרישה שכזאת מצידם נשקול את העיניין.

כמו שכרגע אין לנו פורום PHP בפורום תיכנות, אני לא רואה סיבה לפצל את פורום עיצוב וגראפיקה.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 20:30.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ