הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   ביקורת אתרים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=18)
-   -   CSSVibe.net - השראה יומית למעצבי אתרים (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=83831)

*Bluz 18-07-10 18:02

CSSVibe.net - השראה יומית למעצבי אתרים

היי חבר'ה,
רציתי לשתף אותכן ולשמוע ביקורת על האתר חדש שפתחתי cssvibe.

דבר ראשון העיצוב והתיכנות הוא שלי והאתר הוא מבוסס וורדפרס האתר הוא תיקני ועובד בכל הדפדפנים חוץ מIE6.

קצת על האתר:
האתר אמור לשמש מקור השראה יומי למעצבי אתרים. קרה לכם פעם שרציתם לעצב עיצוב חדש ולא היה לכם רעיון, או היה לכם כיוון כללי אבל הרגשתם תקועים?
האתר הזה הוא בשבילכם.

האתר נפתח ממש לפני כמה ימים ואני מקווה לראות אותו צומח.

http://img25.imageshack.us/img25/3985/cssvibenet.png

~The_Sultan~ 18-07-10 18:30

רעיון ממש טוב והשם יושב עליו אחלה...
העיצוב לא לטעמי אבל התיכנות והסקריפטים ממש יפים
רק תיקון קטן - בעמוד הראשי כשאתה מעל תמונה וזה מגדיל אותה בסקריפט המהבהב הזה, תעשה תמונה שמראה שהתמונה בטעינה כי עד שזה טען אצלי לקח כמה שניות וחשבתי שיש איזה באג..
בהצלחה!

SarafC 18-07-10 22:38

רעיון יפה מאוד =]

ממליץ לך ליצור קטגוריות כגון "עיצוב אתרים", "לוגואים", "חתימות", וכו'...

Dynamo 19-07-10 01:08

רעיון נחמד ואתר יפה, אבל לא יותר קל להכנס לאתר שיש לו עיצוב שאתה מכיר ואהבת ולקחתת ממנו השראה?

Sane 19-07-10 02:12

ציטוט:

נכתב במקור על ידי *Bluz (פרסם 771702)
היי חבר'ה,
רציתי לשתף אותכן ולשמוע ביקורת על האתר חדש שפתחתי cssvibe.

דבר ראשון העיצוב והתיכנות הוא שלי והאתר הוא מבוסס וורדפרס האתר הוא תיקני ועובד בכל הדפדפנים חוץ מIE6.

קצת על האתר:
האתר אמור לשמש מקור השראה יומי למעצבי אתרים. קרה לכם פעם שרציתם לעצב עיצוב חדש ולא היה לכם רעיון, או היה לכם כיוון כללי אבל הרגשתם תקועים?
האתר הזה הוא בשבילכם.

האתר נפתח ממש לפני כמה ימים ואני מקווה לראות אותו צומח.

http://img25.imageshack.us/img25/3985/cssvibenet.png

אחלה אתר, אוהב תעיצובים שלך, אוהב תתכנותים שלך, אוהב כל דבר שאתה יוצר.
לדעתי אתה אחד מכמה הגולשים מבין מפתחי האתרים האיכותיים שיש כאן בהוסטס לגמריי מעלה תרמה.. כיף להתעדכן ממך כל פעם.. שיהיה בהצלחה!

FaR.D 19-07-10 08:14

כל הכבוד פז אתה תותח!
הגיע הזמן באמת שתפתח אתר משלך..
נראה מצוין, שיהיה בהצלחה!:)

*Bluz 20-07-10 14:49

הוספת כמה דברים בעמוד הראשי.
כל פוסט שאדם חיצוני הציע לי לשים ואושר מקבל כזה סרט ורוד של USER SUBMITTED

ronka 20-07-10 15:14

יכול להיות שיש לך וירוס באתר? ניכנסתי לעמוד של טומי הילפנגר ואז קפץ לי האנטי וירוס ואמר שיש איזה קובץ PDF נגוע ואז בדיוק זה ניסה להוריד לי אותו ואז קפצה עוד פעם האזהרה. אחרי זה היה לי פופאפ של איזה אתר למציאת חברים מבוגרים :S
תבדוק את האתר.

Oren2 22-07-10 13:46

רעיון טוב וביצוע טוב, שיהיה בהצלחה :)

Bernoli 22-07-10 14:01

עיצוב ילדותי עם שילוב של צבעים עצובים ועוד הפרסומת למעלה לא קשורה לכלום.
לתמונות לוקח המון זמן להיטען וזה יוצא שההגדלת תמונה אני רואה X גדול
וזאת עוד מערכת מוכנה.

בקיצור על הפנים.

Sane 22-07-10 14:19

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Bernoli (פרסם 772340)
עיצוב ילדותי עם שילוב של צבעים עצובים ועוד הפרסומת למעלה לא קשורה לכלום.
לתמונות לוקח המון זמן להיטען וזה יוצא שההגדלת תמונה אני רואה X גדול
וזאת עוד מערכת מוכנה.

בקיצור על הפנים.

מה אתה מבין בכלל על וורדפרס? יש אנשים אתרים שנוצרו על וורדפרס ויכולים לתת שיעור לכל אתר שאיי פעם בנית או תבנה.

מספיק כבר אם ההתפלצנות על וורדפרס, אני יכול להתאים וורדפרס לכל הצרכים שלי כבעל אתר.

אם האתר שלי נראה מעולה והוא מספק תצרכים שלי ושל הגולשים שלי, ואפשר לשחק איתו לכל מניי כיוונים אני לא צריך יותר, הגולש מחפש תתוכן ואת הנוחות
תאמין לי שאני לא מאמין שיש גולש שיראה בפוטר קישור לוורדפרס ויצא מהאתר.

Bernoli 22-07-10 15:15

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Sane (פרסם 772343)
מה אתה מבין בכלל על וורדפרס? יש אנשים אתרים שנוצרו על וורדפרס ויכולים לתת שיעור לכל אתר שאיי פעם בנית או תבנה.

מספיק כבר אם ההתפלצנות על וורדפרס, אני יכול להתאים וורדפרס לכל הצרכים שלי כבעל אתר.

אם האתר שלי נראה מעולה והוא מספק תצרכים שלי ושל הגולשים שלי, ואפשר לשחק איתו לכל מניי כיוונים אני לא צריך יותר, הגולש מחפש תתוכן ואת הנוחות
תאמין לי שאני לא מאמין שיש גולש שיראה בפוטר קישור לוורדפרס ויצא מהאתר.

בוא תרגיע כי בתכלס אין לי שום בעיה עם וורדפרס, אני בעצמי מתכנת אותה ועוד יש לי אתר שבנוי עליה, סתם הגזמתי עם התגובה שלי שירגיש איך זה שמגיבים לו ככה..

Sane 22-07-10 16:43

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Bernoli (פרסם 772352)
בוא תרגיע כי בתכלס אין לי שום בעיה עם וורדפרס, אני בעצמי מתכנת אותה ועוד יש לי אתר שבנוי עליה, סתם הגזמתי עם התגובה שלי שירגיש איך זה שמגיבים לו ככה..

שטויות אחי, כשבן אדם לפעמים מתנהג כמו לא בן אדם והוא מגיע לאותו מידה שאתה ביקשת ביקורת עבור משהו, ואתה מגיב כמו שצריך עבור מה שהוא מציג בצורה הוגנת תאמין לי שאתה תצא מזה הרבה בן אדם, ואפילו הוא ירגיש יותר חרטה מאשר "תצא עליו בחזרה".

בכל אופן יכול להיות שקצת הגזמתי אם התגובה שלי, פשוט מציק לי היפיופים שאומרים שוורדפרס זאת מערכת פחות מוצלחת ממערכת שבנויה מ0.

*Bluz 22-07-10 17:37

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Bernoli (פרסם 772352)

חח נשמה נכון שוורדפרס זה מערכת מוכנה מוכנה :) אבל אין בזה שום שימוש קונבציונלי של וורדפרס התבנית עצמה וכל התכנות שלה הוא שלי. ואני דיי בטוח שאני מבין בה קצת יותר ממך.

http://bluzgraphics.com

זה התיק עבודות הזמני שלי אתה יכול לראות שם תבניות וורדפרס יחודיות שאני הכנתי.
אבל נחמד שאתה קופץ למסקנות.

אני דיי בטוח שהמקסימום שאתה יודע לעשות מבחינת יצירת תבניות וורדפרס יחודיות זה לתרגם תבניות מוכנות לעברית. שזה ממש פשוט - אם לא אני אשמח לראות דברים עשיתי בוורדפרס ואני לא מדבר על להוריד תבנית מוכנה ולהקים בלוג.

שיהיה בהצלחה ותודה על "הפירגון".

amire 23-07-10 13:25

אהבתי מאוד - העיצוב טוב ומתחבר כמובן לנושא האתר.

FoxWeb 08-08-10 18:36

אתר ממש נחמד בהצלחה

asaf050 28-08-10 20:39

רעיון טוב, העיצוב לא לטעמי וקצת ילדותי
בהצלחה

AHARONs 08-09-10 13:34

אין לי מושג מה אנשים מדברים פה על עיצוב לא בסדר. שתבינו שזה אתר שבא לתת השראה למעצבים, הוא מציג שם כל מיני עבודות לעזור לפתוח את הדימיון יותר, העיצוב לא צריך להיות יותר ממה שהוא עכשיו. העיצוב העכשיו כמו שהוא הכי מתאים לתוכן של האתר, לא כל אתר שעולה לרשת צריך להיות מעוצב לפי סגנון אחיד, לכל אתר יש את העיצוב היחודי שלו ולדעתי העיצוב באתר הזה יושב בול על התוכן שלו.

Nati 12-09-10 19:48

האתר נראה מצויין ואהבתי את הבנייה שלו ובסה"כ זה חיובי מאוד ושיהיה לך המון בהצלחה.

והרעיון באמת אדיר, אכן בכל פעם שאני מעצב אתר זה קורה לי, אבל בתאכלס מעצב טוב זה מעצב שיש לו רעיונות ויש לו כבר תבניות ושהוא יושב וחושב עליהם בתור מבנה וכו'...
לכן יש פה קצת התנגשות.

אבל כשיוצאים מנקודת הנחה שזה למעצבים ומתחילים ובלי שום קשר אתר עזר גרפי מצויין אז זה בסדר חחח

שיהיה בהצלחה אחי!!

InStudio 20-09-10 22:07

עיצוב בדיוק לטעמי ממש אהבתי!
עיצוב של מעצבים גדולים כמוך :)
האתר נותן רושם ראשוני מאד טוב ומשאיר רצון לחזור.

BEST4UP 20-09-10 22:34

היי,
הרעיון מאוד שימושי.
העיצוב לא לטעמי.
השרת מאוד מאוד איטי...(בלתי נסבל..)

בהצלחה!

idanb85 22-09-10 12:25

עיצוב מעולה
ורעיון גדול
עלה והצלח ידידי , חבל שאין פה LIKE של ה פייסבוק

idanb85 22-09-10 12:27

ד"א אין קוראים לפלאגין בוורדפרס שאתה עומד על תמונה וזה כאילו פותח ברבע מסך חלון של התמונה

כמו שעשית שם

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 04:07.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ