הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Domains - שמות מתחם (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=47)
-   -   [מחאה] LiveDns עברה לשקלים, ועכשיו דומיין עולה 80 ש"ח (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=61483)

Lirann 01-04-08 14:09

ציטוט:

נכתב במקור על ידי InTigo (פרסם 620279)
אם תשימו לב כתוב שזה כרגע כולל מע"מ (80 ש"ח) זה בעיקרון אותו מחיר. אני לפני כמה ימים בדיוק הזמנתי דומיין וזה היה עוד בדולרים. עלה לי בסך הכל 76 שקל. לדעתי זה לא שינוי ממש משנה :\

אני רגוע;P

טוב תודה בכל מקרה על התגובות..אם כבר הקדשתם מזמנכם..

המשך יום טוב לכולם...

aviho1 01-04-08 14:15

הם מפסידים אז הם מעלים את המחיר, מה אפשר עוד לצפות מחברה מסחרית?

dvi 01-04-08 14:39

בחו"ל מקובל להודיע מראש על עליית מחירים צפויה ולתת לאנשים זמן להיערך (למשל על עליית מחירים של דומיינים com ו-net הודיעו כבר עכשיו כשההעלאה היא עוד חצי שנה באוקטובר). וזה במדינה שבה כוחות השוק הם השולטים והכל מונע משיקולים עסקיים והכלל הכי חשוב הוא - אתה לא חייב לקנות אצלנו. בל מה, מבחינתם זה שיקול עסקי לכבד את הלקוח ולא להנחית עליו העלאות מחיר בהפתעה.

חבל שבארץ עדיין לא שמעו על לתת כבוד ללקוח. רגילים לעשות הנחתות. פשוט מגעיל.:icon_idea:

Inet 01-04-08 18:26

ציטוט:

נכתב במקור על ידי dvi (פרסם 620287)
בחו"ל מקובל להודיע מראש על עליית מחירים צפויה ולתת לאנשים זמן להיערך (למשל על עליית מחירים של דומיינים com ו-net הודיעו כבר עכשיו כשההעלאה היא עוד חצי שנה באוקטובר). וזה במדינה שבה כוחות השוק הם השולטים והכל מונע משיקולים עסקיים והכלל הכי חשוב הוא - אתה לא חייב לקנות אצלנו. בל מה, מבחינתם זה שיקול עסקי לכבד את הלקוח ולא להנחית עליו העלאות מחיר בהפתעה.

חבל שבארץ עדיין לא שמעו על לתת כבוד ללקוח. רגילים לעשות הנחתות. פשוט מגעיל.:icon_idea:

יש הבדל בין העלאת מחיר של האירגון הרשמי של האינטרנט לספקית בסה"כ.

מי שפיסם היה אירגון האינטרנט, דבר שיוביל לעליות בכל הספקיות כמובן אבל זה שונה מאשר שספקית אחת קטנה מעלה 4 שקלים.

Oren2 01-04-08 19:58

גם אם אתה היית הבעלים של LiveDns היית משנה את הסכום לשקלים, זה הדבר הנכון לעשות כרגע בכל חברה.

dvi 01-04-08 20:02

3.5*17.95*1.155=72.5 ש"ח

כלומר העלאת מחיר של כ-10%.

אין לי שום בעיה עם זה שהם עשו זאת - זכותם המלאה.

רק שיודיעו ולא ינחיתו. אני איתם כבר מעל שנה והמחיר תמיד היה אותו דבר. אז אם הם פתאום מחליטים לשנות את שיטת החיוב לשקלים אני מצפה מהם כלקוח שיודיעו. אפילו חברות סלולר מודיעות מראש על העלאה.

עד עכשיו הייתה לי חוויה מעולה עם LIVEDNS מכל הבחינות ואפילו המלצתי עליהם לכל מי שרצה לרכוש דומיין CO.IL. אני רק מקווה שלהבא הם יבינו שיש פה קהל לקוחות שמצפה שיתייחסו אליו בצורה מכובדת ולא כמו לטירונים בצבא.

Yaniv|Fore.co.il 01-04-08 20:28

אתה צודק לגמרי, זה לא בסדר.. אבל איזה אלטרנטיבות יש לך?.. אתה כמעט חייב לקנות מהם..

ozsason 01-04-08 20:29

ציטוט:

נכתב במקור על ידי dvi (פרסם 620366)
3.5*17.95*1.155=72.5 ש"ח

כלומר העלאת מחיר של כ-10%.

אין לי שום בעיה עם זה שהם עשו זאת - זכותם המלאה.

רק שיודיעו ולא ינחיתו. אני איתם כבר מעל שנה והמחיר תמיד היה אותו דבר. אז אם הם פתאום מחליטים לשנות את שיטת החיוב לשקלים אני מצפה מהם כלקוח שיודיעו. אפילו חברות סלולר מודיעות מראש על העלאה.

עד עכשיו הייתה לי חוויה מעולה עם LIVEDNS מכל הבחינות ואפילו המלצתי עליהם לכל מי שרצה לרכוש דומיין CO.IL. אני רק מקווה שלהבא הם יבינו שיש פה קהל לקוחות שמצפה שיתייחסו אליו בצורה מכובדת ולא כמו לטירונים בצבא.

ומה עם חישוב מע"מ?
היום המע"מ הינו 15.5%,ז"א שזה יוצא כ 75 ש"ח לשנה.
עכשיו הם העלו בכולה 5 ש"ח לשנה.
והם ממש לא צריכים להודיע מראש,הם האמת הפסידו המון מכל ספקית אחרת.
ואתה אומר את זה כאילו מה הודיעו... זה נשמע כאילו אתה צריך מבחינה נפשית להכנס לזה...
ואגב נגיד הם היו מודיעים לך כמה ימים לפני,במה זה בדיוק היה עוזר לך?
למה כמה דומיינים כבר הייתה רוכש כדי לא להפסיד כ 5 ש"ח לשנה?

דניאל 01-04-08 20:46

ציטוט:

נכתב במקור על ידי dvi (פרסם 620366)
אפילו חברות סלולר מודיעות מראש על העלאה.

אחלה של שורה החלטת להדגיש,

חברת הסלולר מודיעה מראש - אכן, ומה יש לך לעשות בקשר לזה?
בדיוק כמו כאן, לעבור הלאה אם לא נראה לך (כמובן בהנחה שאתה לא בהתחייבות אליהם),

שים לב שכולם התייחסו כאן רק לדומיינים חדשים משום מה ו..כאן באמת, אף אחד לא צריך להודיע לאף אחד שום דבר מראש, בקשר לחידוש....זה כבר משהו אחר,
אבל גם במקרה הזה יש לך את הבחירה, לחדש בlivedns או..לחפש מקום יותר טוב לדומיינים שלך.

dvi 01-04-08 23:07

ציטוט:

נכתב במקור על ידי ozsason (פרסם 620380)
ומה עם חישוב מע"מ?
היום המע"מ הינו 15.5%,ז"א שזה יוצא כ 75 ש"ח לשנה.
עכשיו הם העלו בכולה 5 ש"ח לשנה.
והם ממש לא צריכים להודיע מראש,הם האמת הפסידו המון מכל ספקית אחרת.
ואתה אומר את זה כאילו מה הודיעו... זה נשמע כאילו אתה צריך מבחינה נפשית להכנס לזה...
ואגב נגיד הם היו מודיעים לך כמה ימים לפני,במה זה בדיוק היה עוזר לך?
למה כמה דומיינים כבר הייתה רוכש כדי לא להפסיד כ 5 ש"ח לשנה?

*1.155 => זה המע"מ בחישוב שלי...

חוץ מזה - אני מדבר על "לקוחות" כלומר אנשים שהם כבר לקוחות של LIVEDNS ויש להם דומיינים לחדש. ברור לחלוטין שאף אחד לא מצפה מהחברה להודיע על כך שהיא באה להעלות את המחירים לציבור הרחב - אני מדבר רק על היחס ללקוחות קיימים שלה.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 14:37.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ